Şimdi Ara

Panasonic Fs 10-11-16-18-30 Serisi İnceleme Ve Paylaşım Merkezi (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.108
Cevap
0
Favori
61.026
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: GreenDragon

Kutudan çıkan cd bir işe yarıyor mu? kullanan var mı?

hem panorama resim yapılıyomuş bide her zaman böle cd lerde ufak tefek değişik ayarları olur ben bi kere bi mouse almıştım cd si vardı bi yükledim cd yi mouse mouselıktan çıktı :D mouse ile net sayfasını ileri geri sesi aç kapa yükselt azalt mouse kıpırdatmadan ekranda bi yere tıklamadan yapıyodum hepsini 8 farklı işe yarıyodu ama hepsini hiçbi zaman kullanmadım bundada resimleri kahverengi tonda gri tonda yapma gibi özellikler vardır diye tahmin ediyorum
  • kutudan cıkan Cd güzelmiş kullanmanızı tavsiye ederim
  • Cd sürücüm bozuk İnceleyemedim. Ne gibi güzellikleri var?
  • şu fs 11 in fiyatıda bir düşmedi gitsin
  • Bazı sitelerde video çekimi sırasında ses kaydı yapılamaz diye ibareler varmış. Kesinlikle öyle bir şey yoktur.
    Fs9-10-11-30 ortak kullanım kılavuzundan bir görüntü.

Panasonic Fs 10-11-16-18-30 Serisi İnceleme Ve Paylaşım Merkezi

Buda kılavuzu indirebileceğiniz bir link.

Panasonic lumix fs10-11-30-9 kullanma kılavuzu

• Birkaç paylaşım yapalım değil mi?(FS10)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi biuu -- 4 Aralık 2010; 18:10:28 >

• Arkadaşlar makro resimlerdeki gibi İnsan fotolarında da arka planın bulanıklaşmasını istiyorum?

Hala bunu gerçekleştiremedim. Compak makine de bu imkansız mı? Hangi mod ile biraz olsun bu istediğimi yaparız.

• İmkansız değilse bile zordur sanırım. Bende birazdan bikaç foto yükleyeceğim bakalım beğenicekmisiniz

İmageshack deli etti no files were updated gibi mesajlar çıkıyo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Night Hawk -- 30 Ekim 2010; 18:50:44 >
  •  Panasonic Fs 10-11-16-18-30 Serisi İnceleme Ve Paylaşım Merkezi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Night Hawk -- 30 Ekim 2010; 21:40:07 >

• Arkadaşlar Panasonic Fs10 - Fs11 - Fs30 dan birisini alacağım sizce hangisini almalıyım, hangisini tavsiye edersiniz ?

vatan bilgisayarda fiyatları uygun %20 indirim var
  • Fs10 ile 11 arasında sadece mp farkı var. Ben fs 10 kullanıcısıyım ama 3mp olarak kullanıyorum makinemi. Fiyatlar arasında uçurum var ise kesinlikle fs10. 1/4 fazla para ödenmeyi haketmiyor diğerleri.
  • quote:

Orijinalden alıntı: biuu

Fs10 ile 11 arasında sadece mp farkı var. Ben fs 10 kullanıcısıyım ama 3mp olarak kullanıyorum makinemi. Fiyatlar arasında uçurum var ise kesinlikle fs10. 1/4 fazla para ödenmeyi haketmiyor diğerleri.

FS10 - 319 tl

FS11 - 307 tl

FS30 - 330 tl

aralarında fiyat farkı yok, özellikler bakımından hangisini almalıyım sizce yarın bitecek %20 kampanyası bitmeden almam lazım
  • vatan computer da fs 11 fs 10 dan daha ucuz şuan
  • Çok ilginç.

Şimdi fs 10 12mp - fs11 14 mp

Fs 11 14 mp daha avantajlı gibi görünse de. Aynı boyuttaki sensöre daha çok yük bindiği için dezavantajlı bir durum.

Aynı dezavantaj diyafram oranlarından ötürü fs30 da da yaşanıyor. Karanlık çekimlerde küçük kalite farkı yaratabilir fs 30.

Brute35 fs 30 aldıktan sonra idade edip fs 11 almıştı. Yorum eklememiş hiç. Ona ulaşıp kıyaslamayı sorabilirsiniz.

quote:

Orijinalden alıntı: BRuTe35

Bugün gittim Best Buy' a Fs 30 u geri verdim . Temiz kullandığım ve tüm torba ve aparatları içinde olduğu için kullanım ücreti kesmediler. Tabi müşteri hizmetlerindeki genç ve güzel bayan arkadaşla muhabbet etmeminde biraz payı var

Yarın öbür gün gidip bi Fs 11 alıcam . Ne hikmetse Fs30 a hiç ısınamadım. Daha doğrusu makinaya çok ısındım ama verdiğim 450 liraya ısınamadım 320 liraya metroda gördüğüm Fs11 i almaya karar verdim.

Her ne olursa olsun aralarında çok büyük bir fark yok. Zaten çekilen fotolar da bunu destekliyor. Hangisi elinizde hoş duruyorsa onu alın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi biuu -- 30 Ekim 2010; 22:59:04 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Destan70

quote:

Orijinalden alıntı: biuu

Fs10 ile 11 arasında sadece mp farkı var. Ben fs 10 kullanıcısıyım ama 3mp olarak kullanıyorum makinemi. Fiyatlar arasında uçurum var ise kesinlikle fs10. 1/4 fazla para ödenmeyi haketmiyor diğerleri.

FS10 - 319 tl

FS11 - 307 tl

FS30 - 330 tl

aralarında fiyat farkı yok, özellikler bakımından hangisini almalıyım sizce yarın bitecek %20 kampanyası bitmeden almam lazım

usta eminmisin yarın biteceğine kampanyanın neden daha önce haber vermiyosun yarın ben çalışıcam şimdi nasıl alıcam bu cihazı

• Kullanıcı listesi bu. Belki tercihinizde yardımcı olur.

1-) BRV35 - Fs 11
    2-)DungeonKeeper - Fs 10
    3-)N.alper - Fs 10
    4-)Biuu - Fs 10
    5-)BRuTe35 - Fs 11
    6-)Enginx - Fs 11
    7-)Serhat_katliam - Fs 10
    8-)Yunus_27 - Fs 10
    9-)Devilers96 - Fs 10
    10-)Saitona - Fs 11
    11-)Ebruli_06 - Fs 10
    12-)a.Po7 - Fs 11
    13-)GreenDragon - Fs 10
    14-)alse1981 - Fs 10
  • Selamlar arakadaşlar. Dün akşam vatanda kalan son FS30'u 330 TL ye ben aldım :)

Kafamda farklı seçenekler de vardı, uzunca zamandır araştırıyordum. Üzerine 100 TL daha koyup amerikadan TZ8 getirtmek, veya SLR almak vs. vs. Ancak açıkçası ihtiyacım olmadığını düşündüğümden, gereksiz yere harcama olacağından, bu makinedeki gece çekim modlarından, vatandaki %20 indirimden ve F/P olarak harika bir ürün olduğundan dolayı bunda karar kıldım.

Yeni sorular ve paylaşımlarla bundan sonra burada olcağım. Hepinize tekrardan merhabalar. Listeye adımı ekleyiniz :)
  • İyi günlerde kullanın. Güzel fotolarınızı bekliyoruz.
  • şimdi bu kampanya bittimi yani ..
    ben yinede şansımı deneyip yarın antalyadaki vatan bilgisayara gidicem
    bu arada eğer cihazı alırsak hafıza kartı olarak ne alıcam hiç bir fikrim yok arkadaşlar beni bu konuda aydınlatırsanız sevinirim

• İçerisinden hafıza kartı çıkmıyor.

Alabileceğiniz hafıza kartları aşağıdaki tabloda yazıyor. Ona göre seçimininiz yapın fakat yüksek seviye class kartlar almaya çalışın.Aşağıda yazdığı gibi en az class 6 üstü.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.