Şimdi Ara

Panasonic Fs 10-11-16-18-30 Serisi İnceleme Ve Paylaşım Merkezi (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.108
Cevap
0
Favori
61.026
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: N.alper

quote:

Orijinalden alıntı: a.Po7

quote:

Orijinalden alıntı: N.alper

quote:

Orijinalden alıntı: a.Po7

Arkadaşlar cihazlarımızın pili lityum pil olduğu için illaki boşalmasını bekledikten sonra şarj etmemiz gerekmiyor dimi ? Yani yarıdan şarj etmeye başlasak bir problem olurmu ?

Bir sıkıntı olacağını sanmıyorum ama tam boşaldıktan sonra şarj etmeyi tavsiye ederim.

Bir sorun olmaz heralde ya tam boşaltmaya çalışınca baya oynamak gerekio makineyle 2 saat onla uğraşana kadar doldurup geçmek daha kolay gelio :)

Bir sıkıntı doğacak olsa bile bu sıkıntı uzun vadede (1 - 1.5 yıl) doğacağı için yeni bir batarya temini problemleri çözecektir.

Evet, batarya garantiye girmiyor diye biliyorum ama fiyatı 70-80 TL civarı sanırım

• bu piller dediğiniz gibi yarıda doldurulması kısa vadede etkilemiyor.uzun vadede zaten pilin hücreleri kendisini bitirceğinden bişey değişmicek.
    Ama boşaldıktan sonra doldurmayı tavsiye ediyorlar =)
  • Fs11 8 gb hafıza kartına ne kadar süre video kaydediyor?Diğer ismi Fh3 ile arasında videoda süre farkı olur mu?
  • Bu aletler 15 er dk lık videolar çekiyor. full kalitede 15 dk lık bir video 2 gb yer kaplıyor.
  • 15 dakika için çok yer kaplıyormuş.Bilgi için teşekkürler.
  • quote:

Düzeltme yapmak istiyorum. 15 dk kesintisiz hareketli görüntü yapabilir. Aynı zamanda 2 gb dan fazlada çekim yapamaz. (Hd formatında 8m20s) kalan kesintisiz görüntü süresi ekrana gelir.
    Diyor kullanma kılavuzu.

HD kayıt seçilirse,iyi bir görüntü kalitesi için ufak bir boyut beklenilmez zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: biuu

quote:

Düzeltme yapmak istiyorum. 15 dk kesintisiz hareketli görüntü yapabilir. Aynı zamanda 2 gb dan fazlada çekim yapamaz. (Hd formatında 8m20s) kalan kesintisiz görüntü süresi ekrana gelir.
    Diyor kullanma kılavuzu.

HD kayıt seçilirse,iyi bir görüntü kalitesi için ufak bir boyut beklenilmez zaten.

Doğru diyorsunuz,keşke avchd lite özelliği de olsaymış galiba fs30da da durum aynı .
  • quote:

Orijinalden alıntı: BRV35

Panasonic Lumix FS-30 ( 8x optik zoom ) bestbuyda 320 liraya düşmüş arkadaşlar düşünenler varsa kaçırmasın..

iyi ki geriye vermişim yoksa şu fiyata düştüğünü görseydim kahrolurdum. Bu fiyata kaçmaz vallaha ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: oeste

quote:

quote:

Diyor kullanma kılavuzu.

Doğru diyorsunuz,keşke avchd lite özelliği de olsaymış galiba fs30da da durum aynı .

FS30 da var diye hatırlıyorum. Video ile fazla işim olmadı ama sanki kurcalarken 2 mod var diye aklımda kalmış...

• Bende dün best buy 'dan fs10 aldım arkadaşlar, benide ekleyebilirsiniz.
  • İyi günlerde kullanın. Resim paylaşımlarınızı bekliyoruz.
  • quote:

İyi günlerde kullanın. Resim paylaşımlarınızı bekliyoruz.

Hafıza kartım gelince eklerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GreenDragon -- 12 Ekim 2010; 17:01:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GreenDragon

Bende dün best buy 'dan fs10 aldım arkadaşlar, benide ekleyebilirsiniz.

Tabiki eklerim
    Aramıza Hoş geldin...
  • Bende fs 10 aldım acaba resimlere tarih ekleniyormu ekleniyorsa nasıl yapılıyor yardımcı olabilirmisiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: alse1981
    Bende fs 10 aldım acaba resimlere tarih ekleniyormu ekleniyorsa nasıl yapılıyor yardımcı olabilirmisiniz?

Resmi görüntülerken menu ye girip yazı ekleyi seçiyorsun, resmi 3Mp 'e düşürüp tarih/saat ekleyerek yeni dosya oluşturuyor. Çekerken eklemiyor yada ben bulamadım.
  • Çetiğim bir kaç deneme resmi

Okulda yaptığım birşey :)
     Panasonic Fs 10-11-16-18-30 Serisi İnceleme Ve Paylaşım Merkezi

Dolabımdan

Bunlarda battaniyem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GreenDragon -- 12 Ekim 2010; 16:16:14 >

• bazı makinalarda pc ye aktarırken yada baskı yaptıktan sonra resmin alt köşesinde tarih çıkıyor ya ben ondan bahsediyorum böyle bişey varmı varsa nasıl oluyor?
  • Çekim sırasında tarih atmıyor ama. Makineyi çekim değil oynatma moduna alıp.

Menu/yazı ekle/ sağ tık tek foto yada çoklu fotoyu aynı anda tarihlendirebilirsiniz.

Birden fazla fotoyu tarihlendirmek için yazı ekle çoklu dedikten sonra display tuşu ile fotoları seçip menu diyorsunuz.

Sonra çekim tarihi kısmına tıklıyorsunuz.

Size onay bölümü geliyor EVET dediğinizde orjinalleri saklı kalmak üzere yeni fotoları tarihli olarak kopyalıyor.
  • Kutudan çıkan cd bir işe yarıyor mu? kullanan var mı?
  • Kullanmadım ama denemekte fayda var. O cd de ki program ile panorama resim oluşturulabiliyormuş.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.