Şimdi Ara

Panasonic evolta şarjlı pil çeşitleri (migros)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
2.715
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugün sabah denk geldim, piller hakkında pek bilgim yok ama %50 kampanyasında iyi deniyordu bunlar için. fiyatlar bana iyi gibi geldi piyasaya göre. tüm mağazalarda varmıdır bilmiyorum gidenler kontrol etsinler.

bu arada daha öncede paylaşmıştım duracell cef 14, 2 adet 1300 mah piliyle birlikte 14tl, ben 2 farklı mağazadan aldım, yine gittiğiniz yerlerde kontrol edin pek stok yok sanırım. pilsiz versiyonu 38tl ye satılıyor onu almayın dikkat edin.

Edit: ben bodrum torba mağazasında denk geldim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bdurmus -- 5 Ocak 2016; 14:04:26 >

• Bunlardan geçen bir tanesi makinenin içinde aktı resmen. Çok övülüyor ama ben memnun kalmadım evoltadan. Bundan önceki kampanyadan çok da iyi fiyata almıştım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ekdellal -- 5 Ocak 2016; 12:22:19 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ankarada bulabilirsem alırım.
  • Çok iyi fiyat ,bulursam bende alırım ankaradan,
    Ankarada bulanlar nerden aldığını paylaşaırsa ,aldıkları yere yakınsak alabiliriz.

• Teşekkürler varsa alırım lazım bir icat

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • migros aynı pillerin 4'lü AA yı 6 TL 2 Li AAA yı 2.40 TL'ye sattı bu fiyatlar yüksek
  • N3T kullanıcısına yanıt
    Ama alınır bu fiyatalara,o fiyatlar o zamanmış.

• İnfinium var kaç sene önce aldigimi unuttum hala canavar gibi.Evolta da onun ayarındaysa alınır.
    Edit;Ayni pilmis sadece adi değişmiş.Ben migrosa gidiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi diabrek -- 5 Ocak 2016; 14:01:23 >
    arada dağlar kadar fark yok. o zamanki fırsatı kaçıranlar için hala iyi bir fırsat. piyasaya göre uygun. bu mantığı bi kenara bırakmak lazım artık, sıcak fırsatlarda sürekli aynı muabbet oluyor.
  • hocam bi de nerde gördüğünüz yazsaydınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: yedikeresekiz

hocam bi de nerde gördüğünüz yazsaydınız

bodrum torba mağazasında gördüm, daha önceden yoktu bugün baya bi koymuşlar rafa. depodan falan çıkardılar heralde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bdurmus

quote:

Orijinalden alıntı: yedikeresekiz

hocam bi de nerde gördüğünüz yazsaydınız

bodrum torba mağazasında gördüm, daha önceden yoktu bugün baya bi koymuşlar rafa. depodan falan çıkardılar heralde.

muhtemelen oraya özel elde kalan mallardır. sanaldan ankara ankamall 5m e baktım bi tane bile evolta görünmüyor
  • Sanal markette hic gozukmuyor. Daha once %50 indirim oldugundada bunlar sanalda yoktu ama magazalarda vardi. Tabiki tum magazalarda yoktur ama ihtiyaci olan yakinlardakine gidip baksa bi ihtimal bulabilir.

• çok sağol şarj aletine ihtiyacım vardı aldım izmir bayraklı smyrna dan, 1 tane daha vardı sanırım stokta görünüyordu.
  • Zamanında aldım hiç memnun kalmadım bu pillerden, bana mı denk geldi bilmiyorum.

Doğru dürüst hiç kullanamadım, durduğu yerde akmış bir tanesi, gittim Varta aldım..
  • Çanakkale 17burda migrosta yok.

• Yalnız paketlere dikkat ediniz zira pilin üzerinde yazan ile karton ambalajının üzerinde yazan bilgilerde uyumsuzluk var.

Ne gibi uyumsuzluk simdi baktim ama fark edemedim

• Ankara esat mağazasında bir adet vardı son ürünüde ben aldım.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.