Şimdi Ara

PHİLİPS ŞARJLI DİŞ FIRÇASI PİL DEĞİŞİMİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
8.782
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Birçok yerde araştırmış olmama rağmen bulamadığım şarjlı diş fırçası pil değişimine ait resimleri paylaşmak istedim.
    değişimde tamamen evdeki malzemelerden istifade ettim.
    Önce alt kısmı çay kaşığı ile çevirip açtım.
    sonra plastik parça vasıtası ile içindeki parçaları tutan tırnaklardan kurtarıp iç takımı çıkarttım.
    pili söküp yenisini taktım.
    aynı yolla kapattım.
    1 yıldır kullanamıyordum. 1 aydır çalışıyor.
     PHİLİPS ŞARJLI DİŞ FIRÇASI PİL DEĞİŞİMİ PHİLİPS ŞARJLI DİŞ FIRÇASI PİL DEĞİŞİMİ PHİLİPS ŞARJLI DİŞ FIRÇASI PİL DEĞİŞİMİ PHİLİPS ŞARJLI DİŞ FIRÇASI PİL DEĞİŞİMİ PHİLİPS ŞARJLI DİŞ FIRÇASI PİL DEĞİŞİMİ PHİLİPS ŞARJLI DİŞ FIRÇASI PİL DEĞİŞİMİ PHİLİPS ŞARJLI DİŞ FIRÇASI PİL DEĞİŞİMİ PHİLİPS ŞARJLI DİŞ FIRÇASI PİL DEĞİŞİMİ PHİLİPS ŞARJLI DİŞ FIRÇASI PİL DEĞİŞİMİ PHİLİPS ŞARJLI DİŞ FIRÇASI PİL DEĞİŞİMİ PHİLİPS ŞARJLI DİŞ FIRÇASI PİL DEĞİŞİMİ PHİLİPS ŞARJLI DİŞ FIRÇASI PİL DEĞİŞİMİ PHİLİPS ŞARJLI DİŞ FIRÇASI PİL DEĞİŞİMİ PHİLİPS ŞARJLI DİŞ FIRÇASI PİL DEĞİŞİMİ PHİLİPS ŞARJLI DİŞ FIRÇASI PİL DEĞİŞİMİ PHİLİPS ŞARJLI DİŞ FIRÇASI PİL DEĞİŞİMİ PHİLİPS ŞARJLI DİŞ FIRÇASI PİL DEĞİŞİMİ PHİLİPS ŞARJLI DİŞ FIRÇASI PİL DEĞİŞİMİ PHİLİPS ŞARJLI DİŞ FIRÇASI PİL DEĞİŞİMİ PHİLİPS ŞARJLI DİŞ FIRÇASI PİL DEĞİŞİMİ PHİLİPS ŞARJLI DİŞ FIRÇASI PİL DEĞİŞİMİ

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.