Şimdi Ara

Panasonic 42' 800hz 3D led tv vs Samsung 50' Plazma 150 hz sizce hangisi? Son bir kac saat.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.046
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar tam modellerini bulup yazacağım birazdan ama sizce hangisi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Panasonic IPS Led panelse, tavsiye ederim. Kasa kalitesi ve servis olarakta iyidir.. Pek sorun çıkartmayan nadir bir markadır. Teknosa gibi yerlerde test edin..

• Panasonic ips alpha ekranla ezer gecer

• Panasonic siparişi verdik ama test edemedik ve soru işareti var kafamızda açıkçası.
    Panasonic cihaz linki ;
    http://www.vatanbilgisayar.com/Televizyon/panasonic-tx-l42et50e-tx-l42et50e-3d-full-hd-107-cm,--led-tv,800hz,4xhdmi,3xusb,wi-fi/productdetails.aspx?I_ID=60172

• Vay anasini fiyat yine dusmus daha 1 ay once 2200tlydi 1679tl dusunenler kacirmasin

• Arkadaşlar samsung tv ise şu;
    http://www.vatanbilgisayar.com/Televizyon/samsung-ue50es5500-ue50es5500-50127-cm-full-hd-smart-led-tv-100-hz,3xhdmi,2xusb,dlna/productdetails.aspx?I_ID=62101#allImages

Kurulum ekibi aramadan karar vermemiz gerekiyor. Evdekilerden büyük diye samsungu savunan var ben ise özellik için panasonic diyorum. Sizce hangisi ona göre 1-2 cevap daha gelirse en azından içim rahat eder :)

• Dostum samsung ile panayi kiyaslayamazsin pana hee turlu ezer gecer.samsung sadece buyuk.biri 800hz digeri 100hz 3d ve hd yayinlarda cok farkeder.ips alpha panel cok ovulen bir paneldir.pana 1 ay once 2200tlydj simdi dusmus 1679a bence kacirma.bende alabilirim.bu arada samsungda 3d yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi airarmada -- 15 Aralık 2012; 11:34:38 >
  • Verdiginiz modeller kıyaslanmaz bile,pany alır:)

• quote:

Orijinalden alıntı: airarmada

Dostum samsung ile panayi kiyaslayamazsin pana hee turlu ezer gecer.samsung sadece buyuk.biri 800hz digeri 100hz 3d ve hd yayinlarda cok farkeder.ips alpha panel cok ovulen bir paneldir.pana 1 ay once 2200tlydj simdi dusmus 1679a bence kacirma.bende alabilirim.bu arada samsungda 3d yok

Öncelikle herkese tek tek teşekkür ederim zaman ayırıp yorum yazdıkları için

Bence de panasonic ve üstelik samsung 100hz miş ve 3D yok. Tamam yayınlar 50 hz olabilir ama yine de 3D ile düşününce 800 hz bu fiyata çok uygun bir rakam. Test etme imkanımız olmadı malesef.. Fakat samsung 3D olmadığı için 100hz normal bir değer değil mi? Yoksa yine de kötü mü? Ips panel farkını hiç bilmiyorum açıkçası. Ama içimde panasonic var her türlü.

• 3d izlemem hd izlemem tek derdim sd yayin ve buyuk olsun diyorsan samsung diger her konuda pana ezer gecer fark atar.sd yayinda bile pana muhtemelen daha iyidir.

• Ips Alpha panelin görüntüsü, daha canlı ve doğaldır. Ben de 3D olmayan modelini Digitürkle kullanıyorum. sd yayınları da çok net ve güzel gösteriyor. Ayrıca panasonic'lerin ses çıkışı da yüksektir.. Volüm max 100'e kadar ama ancak 35-40 arası açabiliyorum ve ses tonlama ayarları da çok iyi.. Ethernet'ten modeme bağladım; media menüsü oldukça zengin.. Çok memnun kalacağınızdan eminim. Hayırlı olsun..

• quote:

Orijinalden alıntı: frux

Ips Alpha panelin görüntüsü, daha canlı ve doğaldır. Ben de 3D olmayan modelini Digitürkle kullanıyorum. sd yayınları da çok net ve güzel gösteriyor. Ayrıca panasonic'lerin ses çıkışı da yüksektir.. Volüm max 100'e kadar ama ancak 35-40 arası açabiliyorum ve ses tonlama ayarları da çok iyi.. Ethernet'ten modeme bağladım; media menüsü oldukça zengin.. Çok memnun kalacağınızdan eminim. Hayırlı olsun..

Yorumlarınız için çok teşekkür ederim tekrar tekrar, televizyonu aldık ve şuan karşımda çalışıyor. Gerçekten çok memnun kaldım, yorumlarınız buna büyük katkı sağladı

quote:

Orijinalden alıntı: airarmada

3d izlemem hd izlemem tek derdim sd yayin ve buyuk olsun diyorsan samsung diger her konuda pana ezer gecer fark atar.sd yayinda bile pana muhtemelen daha iyidir.

Teşekkür ederim sizlere de Pana ile yollarımız kesişti ve memnunum SD yayında iyi gerçekten

Peki HD kutu almam şart mı HD izlemek için yoksa HD + dsmart / digiturk mü gerekiyor? 3D kullananlar eğer görürse konuyu 3D ile ilgili sıkıntım var onlarıda çözmek isterim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.