Şimdi Ara

Vestel Smart TV Kablosuz Erişim Ayarının Kaybolması

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
5
Cevap
0
Favori
9.123
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Vestel 43UD9300 SMART 4K LED TV kullanıyorum. Televizyonu 4-5 ay kadar önce almıştım. Son bir aydır televizyonun kablosuz internet ve görüntü erişim seçenekleri ayarlar ekranında kendiliğinden kayboluyor. Bu sorunla ilgili müşteri hizmetlerini aradığımda ilk kurulumu tekrar yaptırdılar ve sorun geçici olarak düzeldi ancak belirli bir süre sonra tekrarlamaya devam etti. İnternete bağlanmak veya kablosuz erişim özelliklerini kullanmak için bu durum her yaşandığında tekrar kurulum yapmak durumunda kalıyorum. Bu sorunu yaşayan veya bilgi sahibi olan biri kalıcı bir çözüm bulmak için yardımcı olabilir mi?

Teşekkürler.

• Selam, ayni sorun bende de mevcut tekrar kurulum nasil yapiyorsunuz acaba? Kalici bir cozum bulabildinizmi? Tesekkurler!
  • Aynı sorun bende de vardı, televizyonun fişini çekip biraz bekleyip takınca anca düzeliyordu. Yazılımını güncelledim sorun tamamen ortadan kalktı. Yazılım ve güncelleme bilgileri için "tavsiyeforumu" isimli forumdan destek alabilirsiniz.
  • nArc kullanıcısına yanıt

(2) Vestel Smart Tv İnternete Bağlanma Problemi ÇÖZÜM- Kablosuz İnternet Yetkilendirme Başarısız Sorunu - YouTube

oradaki modem ayarnı yap

varsa tv yazılımı güncelle tvnin

ya da tavsiyeforumu siteden tvnin modeli varsa yazılımı güncelle

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.