Şimdi Ara

Palme olmadan..:/

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
776
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ygs kimya kaynağım yok.Konu eksipim yok ygs kimyadan.sizce direkt deneme mi alayım yoksa palme çözülmeli mi her ne olursa olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kimya YGS'nin en kolay kısmı olmakla birlikte, Palme çözerek işi sağlama almak gerekir diye düşünüyorum ama deneme ile ilerlesen de olur.
  • Gigi Bibinho kullanıcısına yanıt
    Ulan ben öküzüm galiba ygs kimya zorlandığım yer lys kısmına öyle olmaz kafama yatti ise tamam.

• palmenin denemelerini al sklskslsls aydınlandın dimi

• Aydınlanmak ne kelime hocam şu an floresana dönüştüm :))

• Bence alıcaksan fen denemesi al sadece kimya denemesi almak biraz saçma olur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lemansky

Ulan ben öküzüm galiba ygs kimya zorlandığım yer lys kısmına öyle olmaz kafama yatti ise tamam.

Estağfurullah hocam, doğru kitaptan çalışmamış olabilirsin. Palme konu anlatımlısını al bitir, yetmiyorsa üzerine soru bankasını da bitir. Sonra da aç YGS 2013, 2016 ve 2017'nin kimya kısmını çöz, fullemen lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gigi Bibinho

quote:

Estağfurullah hocam, doğru kitaptan çalışmamış olabilirsin. Palme konu anlatımlısını al bitir, yetmiyorsa üzerine soru bankasını da bitir. Sonra da aç YGS 2013, 2016 ve 2017'nin kimya kısmını çöz, fullemen lazım.

14 15i neden atladın

• quote:

Orijinalden alıntı: AlbiSnickers

quote:

Orijinalden alıntı: Gigi Bibinho

quote:

14 15i neden atladın

Soruların tamamı legal olarak yok da ondan.

• hocam bence şu palme'nin sınava 15gün kaladan çöz kimyayı biyolojiyi tam mezun kitabı . ama fizik için sb şart hatta lys sb al ordan yapıştır hatta min 2-3 tane çözseniz çok iyi olur .
  • ygs kimya da konu anlatım internetten bile olur.Sonra istiyorsan bir tane soru bankası çöz , ardından fen denemeleri...
  • Ygs kimyada soru bankasına gerek yok bence hatta lys de bile yok.Konu anlatımlarıyla öğren videolarla veya tuttuğun notlarla tekrar et bitti gitti
  • hocam çoğunlğun dediği gibi ygs kimya kolaydır ters köşe olmazsa bu senede öyle olur.konu eksiği yoksa herhalde gereksiz olur deneme daha faydalı olabilir
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.