Şimdi Ara

Palit GeForce GTX 1660Ti hepsi burada 1.699 tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
2.304
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

https://www.hepsiburada.com/palit-geforce-gtx-1660ti-stormx-6gb-192bit-gddr6-dx12-pci-e-3-0-ekran-karti-ne6166t018j9161f-p-HBV00000IGEKG

arkadaslar bulabildigin en ucuz gtx 1660 ti yurtdısından bile 1.750 tl geliyor.ince hesapta inno marka vardı en ucuz ondan da ucuz.2 senelik gtx 1070 lere 1.700-1.800 tl vermeyin bu kart zira onu gecebiliyor.tek fanlı olması korkutmasın guc tuketimi filan dusuk.

onunda fiyatı

https://www.incehesap.com/inno3d-geforce-gtx-1660-ti-twin-x2-fiyati-41920/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gmyo31 -- 20 Mart 2019; 11:55:3 >

• Dün bende gördüm bu fiyata ama tek fanlı modeller hoşuma gitmiyor İTX kasaları olanlar için iyi bir fırsattı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GENERAL006 -- 20 Mart 2019; 10:54:6 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GENERAL006

Dün bende gördüm bu fiyata ama tek fanlı modeller hoşuma gitmiyor İTX kasaları olanlar için iyi bir fırsattı.
    hocam kart cok guzel olmus yalnız fiyatı yine biraz yuksek 1.500 tl civarına gelmeli.tr de doların ne olacagı belli değil.bu seviyedeki kartların 2.ci ellerindeki fiyatı malum.bence değerlendirilir.tek fan olmasına cok takılmamalı.
  • @paladin198 İptal etmeyip THH gitseydiniz bence alırdınız çünkü kendi sitelerinde satıştaydı ve hepsiburada da 1699TL'den koymuşlardı hatta aralıklı olarak baya baktım kalkmadı.

@gmyo31 İTX için olanlar biraz daha ucuz oluyor zaten, 1500 civarına belki ileride bulunur şimdi yeni çıktığı için biraz zor görünüyor.
  • 1070’i geçemiyor.O konuda müsterih olunuz.İkisi de aynı performanstalar deseniz katılırım ama birisi birini bariz her konuda geçemiyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Babangida Babayaro kullanıcısına yanıt
    Şu youtubecular, twitchler vslerin yaptığı incelemelerin neredeyse %99.9'u yanlı. Hiç inanmıyorum, sadece görsellere bakmak açısından izlenebilir.

Bu kamillere bedava donanım verip, tanıtım yaptırıyorlar, aleyhe bir şey söyleme imkanı dahi yok.
  • Gtx 1070 i olan adam bu saate sonra 1700e kartını illaki zor satar. Çünkü aynı performans ile gtx 1660 ti var ki, ikisi de birbirinden üstün değil.
    1070in +2 vram fazlası var.
    1660 ti - 2 vram olmasına rağmen daha düşük elektrik ve eşit performans verecek.

Sıfır alan 1660 ti kovalar, 2. El alan da özel üretim ve soğutması iyi olan 1070 alır.
    Yani iki kartın da gideri var açıkçası. Yeter ki yıpranmamış ve garantisi olsun.

Bana sorarsanız ben bu saatten sonra garantisi gtx 1070 almam.

Şimdi gtx 2060 aldım. Bekliyoruz kartı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Babangida Babayaro -- 21 Mart 2019; 19:36:34 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: paladin198

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    uzatmanın manası yok dediğin süree bu durumları yaşamaya mecbur kalacaksın.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.