Şimdi Ara

Pahalı ve uygun fiyatlı antikor testi deneyimi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.944
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

bugün deneme amaçlı iki farklı antikor testi yaptırdım. Merak eden varsa paylaşayım istedim.

Çalıştığım bir sigorta firması 50 TL karşılığı antikor testi dahil olan poliçe yapıyor. Sigortalılarımla paylaşmadan denemek istedim. Medicana hastanesinde damardan 3 tüp kan alarak gerçekleşti. Ayda bir kan veriyorum , bu biraz ağrı yaptı desem yalan olmaz. Belki hemşire kaynaklıdır :)

Diğer testi ise danışman olduğum kurumun 400 TL ödeyerek anlaştığı bir firmada yaptırdım. Elden kan aldılar , gerçekten ağrılı bir işlem oldu. İkisinin sonucu da 2 gün içerisinde çıkmakta. Öğrendiğim kadarıyla tamamen aynı test mantığı çalışıyormuş. Yaptıracak kişiler boşuna yüksek bedel ödemesinler , buldukları en düşük fiyatı yaptırsınlar.

pahalı olan testi yapan hemşire testler arasındaki tek farkın laboratuvarın bulunduğu şehir olduğunu söyledi.

Herkese sağlıklı günler olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spacewolf -- 9 Ekim 2020; 15:32:30 >

• Ray , Anadolu Ve Sompo Japan Sigorta acentesi.Donanım haber üyelerine özel indirimler ve sürprizler için bir mesaj atmanız yeterli.

• quote:

Orijinalden alıntı: sawgiray

Ray , Anadolu Ve Sompo Japan Sigorta acentesi.Donanım haber üyelerine özel indirimler ve sürprizler için bir mesaj atmanız yeterli.

Tanışmadık galiba , aşağıdaki konudan donanım haberdeki 3000 sigortalımı görebilirsiniz hocam. Başka şey yazacak olsam oraya yazarım  

https://forum.donanimhaber.com/donanim-haber-uyelerine-ozel-kasko-ve-trafik-policelerinde-fazladan-5-indirim--102688525

Bu testi yapan da o üç firmada değil  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spacewolf -- 9 Ekim 2020; 15:50:42 >

• Çok merak ettim sonuç çıktığında mutlaka bilgilendirin.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.