Şimdi Ara

Şeker Ölçüm Cihazı Medikal ve Web fiyatları arasındaki Uçurum Neden?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
856
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Roche Accucheck Performa cihaz alacağım. İnternette 44-54-74 gibi fiyatlar çıkarken hastane karşısındaki medikal 200 küsur fiyat çekti. Bu kadar fiyat farkı beni şüpheye düşürdü. Bunların sahtesini-çakmasını mı yapmaya başladılar yoksa medikal ve ecaneler sağlam mı geçiriyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sokrat68 -- 18 Aralık 2015; 18:02:23 >

• Arkadaşım var medikalci %200 kar yaptıklarını çoğu üründe söyledi yoksa para kazanamadılar ini söyledi internette dükkân kirası elektrik işçilik giderleri olmadığı için ucuz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • medikalciden alan insanın acelesi vardır, internet kullanmayı çok bilmiyordur. onlarda bu avantajı kullanıyor. ben medikal ürünleri hep internetten alırım hiçbir sorun yaşamadım.
  • Bandajdan 2-3 TL, değnekten 15-20 TL kar etmektensa elektronikten 100 TL kar etmek daha cazip geliyordur.
  • Yani sahteleri falan yok. İyi bari, gönül rahatlığıyla internetten alıp kazançlı çıktığım için de sevinebilirim.

Ben öğretmenim, memurum. Ticaretten anlamam ama kendi icadın, üretimin veya patentin olmayan bir malın sadece satışından %200 kar etmeye çalışmak bence açgözlülük ve aslında kendi ayağına kurşun sıkmak gibi geliyor. Artık herşeyi internetten alır olduk. Zamanla tüm esnaf mahalle bakkalıyla aynı kaderi paylaşacak. Yazık.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.