Şimdi Ara

PACKARD BELL (İNCELEME) LS44 17,3 Intel® Core™ i5 RAM6 GB HD6650M (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
554
Cevap
5
Favori
72.204
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: jaka­®

Arkadaşlar biosun v1.12 sürümü çıkmış . Fakat açıklamasında nvidia falan yazıyor anlamadım bilgisayarda nvidianın donanımı mı var bilmediğimiz

Ben 1.12 bios u yükledim bi sorun çıkmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gltsry2000

quote:

Arkadaşlar biosun v1.12 sürümü çıkmış . Fakat açıklamasında nvidia falan yazıyor anlamadım bilgisayarda nvidianın donanımı mı var bilmediğimiz

Ben 1.12 bios u yükledim bi sorun çıkmadı.

Srun çıkmaz zaten fakat anlamadığım kısım güncellemenin ayrıntı kısmında nvidia vga yazıyor , bilgisayarda nvidia değil ati ekran kartı var bunun neden kaynaklandığını anlayamadım
  • o nvidia yazısının üstüne gelip beklersen çıkan baloncukta bu yeni biosta ne gibi düzeltmeler yapıldığı 4,5 maddede yazar yani sadece nvidia ile ilgili değil yeni güncelleme,olabilir nvidia ile ilgili bi chip kullanılmıştır.tabiki ekran kartı ati ama
  • quote:

o nvidia yazısının üstüne gelip beklersen çıkan baloncukta bu yeni biosta ne gibi düzeltmeler yapıldığı 4,5 maddede yazar yani sadece nvidia ile ilgili değil yeni güncelleme,olabilir nvidia ile ilgili bi chip kullanılmıştır.tabiki ekran kartı ati ama

Anladım nedenini galiba . Bu bios packard bellin ts11hr modelindede kullanılmış daha başka modellerde de olabilir , ts11 deki ekran kartı nvidia , belki başka modellerdekilerde nvidia . Tabi bu düzeltme atileri etkilemeyecek
  • galiba farklı hdd kullanmışlar benim taban puan 5.9 arkadaşıma aldığımız 5.7 ...benim hdd hitachi onunki wd..... bilginize
  • quote:

Orijinalden alıntı: engalb55

galiba farklı hdd kullanmışlar benim taban puan 5.9 arkadaşıma aldığımız 5.7 ...benim hdd hitachi onunki wd..... bilginize

Haklısın benim ls44 WD hdd puanı :5,6 ancak hitachi de ses yapıyor diye şikayet vardı forumda,WD de hiç ses yok.
  • quote:

quote:

galiba farklı hdd kullanmışlar benim taban puan 5.9 arkadaşıma aldığımız 5.7 ...benim hdd hitachi onunki wd..... bilginize

Haklısın benim ls44 WD hdd puanı :5,6 ancak hitachi de ses yapıyor diye şikayet vardı forumda,WD de hiç ses yok.

Puanlamayı tekrar çalıştır kardeş 5.7 olması gerek .. Ses sorunu wdlerde var yanlışın var ama ilk defa duydum hitachi hddli ls44
  • quote:

jaka­®
    Puanlamayı tekrar çalıştır kardeş 5.7 olması gerek .. Ses sorunu wdlerde var yanlışın var ama ilk defa duydum hitachi hddli ls44

bendeki hitachi vatan bilg. dan ilk alanlardanım belkide ilk parti mi acaba...birde hdd de ses yok....ya da bana öyle geliyor eski dv6 daki hdd cıvıldamasından sonra bu sessiz geliyor herhalde :))

resim ekledim:

http://a1108.hizliresim.com/11/8/10/5266.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi engalb55 -- 10 Ağustos 2011; 11:10:18 >
  • Arkadaslar bu bilgisayari vatandan baska bir yerde bulamaz mıyız özellikle siyah rengini? Birde vatan %25 indirimi ne zamanlar yapiyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi radden -- 10 Ağustos 2011; 14:09:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: radden

Arkadaslar bu bilgisayari vatandan baska bir yerde bulamaz mıyız özellikle siyah rengini? Birde vatan %25 indirimi ne zamanlar yapiyor?

dostum siyah rengi yok bu modelin
  • quote:

quote:

jaka­®

bendeki hitachi vatan bilg. dan ilk alanlardanım belkide ilk parti mi acaba...birde hdd de ses yok....ya da bana öyle geliyor eski dv6 daki hdd cıvıldamasından sonra bu sessiz geliyor herhalde :))

resim ekledim:

çok ilginç valla şaşırdım , aslında böyle şeyler yapıyo bilgisayar markları arada farklı donanımlar takabiliyolar aynı model bilgisayarlara ellerinde kalmadığı içinmi yoksa başka bi sebebi mi var bilinmez ama wd den 0.2 puan daha yüksek puanlaması .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi canaydo -- 10 Ağustos 2011; 15:50:00 >

• quote:

quote:

quote:

jaka­®

resim ekledim:

çok ilginç valla şaşırdım , aslında böyle şeyler yapıyo bilgisayar markları arada farklı donanımlar takabiliyolar aynı model bilgisayarlara ellerinde kalmadığı içinmi yoksa başka bi sebebi mi var bilinmez ama wd den 0.2 puan daha yüksek puanlaması .

Valla benimkini açtım WD'di ve puanıda 5.6

• Herhangi bir linux dağıtımı yükleyen var mı? Ben linux mint 11 yükleyip denedim, gerçi sildim şuanda. Tüm donanımları tanıdı fakat wi-fi ve bluetooth açma-kapama tuşu (F3) launch manager olmadığından sağlıklı çalışmıyo. Launch manager olmayınca görsel olarak açıp kapatamıyosunuz. F3 e basıyosun mesela wi-fi kapanıyo, bi daha basıyosun bluetooth açılıyo. Bunu çözmek lazım
  • Arkadaşlar şu an vatan fiyatı 1700 1800 civarı. Ne civarlarda almamı önerirsiniz ?

Aslında oyun için kullanmayacağım ama i5 yeni nesil 540m işlemcili notebookların bundan ucuz olması içimi yemiyor değil hani.

Film izlerken genel olarak 32" tvye bağlamayı düşünüyorum oyunda çok oynayan biri değilim dolayısıyla aslında 15" bir beyaz model olsa daha iyi olucak benim açımdan ama sanırım toshibanın l755 serisinden bir model var ama fiyat olarak aynı civardalar.

Wireless n var mı bu arada cihazda ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KSK_istayfa -- 14 Ağustos 2011; 20:17:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Simasher

Arkadaşlar şu an vatan fiyatı 1700 1800 civarı. Ne civarlarda almamı önerirsiniz ?

Aslında oyun için kullanmayacağım ama i5 yeni nesil 540m işlemcili notebookların bundan ucuz olması içimi yemiyor değil hani.

Film izlerken genel olarak 32" tvye bağlamayı düşünüyorum oyunda çok oynayan biri değilim dolayısıyla aslında 15" bir beyaz model olsa daha iyi olucak benim açımdan ama sanırım toshibanın l755 serisinden bir model var ama fiyat olarak aynı civardalar.

Wireless n var mı bu arada cihazda ?

540m yeni nesil (Sandy Bridge'li) model değildir. Eski seri işlemcidir.

i3 3xx seri eski işlemcidir - 23xx seri yeni işlemcidir
    i5 4xx,5xx seri eski işlemcidir - 24xx seri yeni işlemcidir
    i7 7xx seri eski işlemcidir - 26xx seri yeni işlemcidir

Kısacası 3 rakamlılar eski, 4 rakamlılar yeni işlemcidir.

• aynen ööyle asus g73sw gtx460m im var dirt2 ultra ayarlar hd çözünürlükte 120fps alıyorum
  • gt 540m yani ekran kartını kastetmiştim ama yanlış yazmışım sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Simasher

gt 540m yani ekran kartını kastetmiştim ama yanlış yazmışım sanırım.

Başına GT ya da Nvidia yazmazsan nasıl anlayayım dostum. Neyse bilmeyen arkadaşlara ek bilgi olmuş oldu ;)
  • peki wireless n var mı bu arada ?
  • bu cihaz pes 2011 yüksek ekran kalitesinde oynatırmı ?
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.