Şimdi Ara

Packard Bell Easynote LS hakkında yorumlarınız (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
2.600
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Hocam hem takılıyor hem de grafik ayarlarını düşürmem gerekiyor. Yani akıcı bir şekilde oynanmıyor değil, oynanmıyor neredeyse hiç.

Benim öğrenmek istediğim şey şu; bu 7670 ile oyun oynayan arkadaşlar "Yoo ben oynayabiliyorum, gayet de rahat şu oyunu açtım bitirdim. Holey." dese, hangi oyunu rahat oynatabileceğimi denesem, eğer çalışmıyorsa sebebini öğrensem.

Mesela Batman Arkham Asylum'u, GTA 4'ü, Call of Duty Modern Warfare'ı (Hani şu oyun başında karpuz kestiğimiz) oynayamıyorum. Açıyor, oynuyorum da, öyle işte. Yani Batman'de çok çok kasıyor. GTA 4'te grafikler çok düşük, CoD'de grafikler çok düşük falan. Ben bu ekran kartıyla maksimum hangi oyunu oynayabilirim mesela? Canyourunit'e göre ben hepsini iyi oynuyorum da uygulamada öyle olmuyor işte.
  • Benim notebookta geldi şimdi

vatan bilgisayarı aradığımda 610tk modelinde usb 3,0 var dediler. Lakin çıkmadı, buna açıkcası üzüldüm ama klavye ve ekrana bittim :) ses seviyesi düşük. ama kasa güzel beğendim yav. 17,3 ise muhteşem

windows puanları

7,0
    7,3
    6,8
    6,8
    5,9
  • Hah, güzel. Güle güle kullanın.

Benim puanlar o kadar yüksek değil. Ne yaptınız ekran kartı için? Sürücü falan yüklediniz mi? Eğer yüklediyseniz hangisini?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sesi yükselebiliyorsunuz, sağ alttaki hoparlör işaretine sağ tıklayıp bir menüden ama hatırlayamadım şimdi. İsterseniz akşam iş çıkışı eve geçince bakar yazarım buradan. Ben sesi yarıda kullanıyorum ses çok çıkıyor diye.

• quote:

Orijinalden alıntı: Nicholai Hel

Sesi yükselebiliyorsunuz, sağ alttaki hoparlör işaretine sağ tıklayıp bir menüden ama hatırlayamadım şimdi. İsterseniz akşam iş çıkışı eve geçince bakar yazarım buradan. Ben sesi yarıda kullanıyorum ses çok çıkıyor diye.

iyiymiş hocam o olay ya, akşam anlatırsanız sevinirim, Bu arada bc2 vardı onu indirdim. güncel pek oyunum yok malesef ama notebooka aşık oldum ya aşırı sessiz çalışıyo, intelin ekran kartı hd videolar için vs oldukça yeterli. ısınma sorunu olmuyo bu yüzden, Güç tasarrufu modunda kullanıyorum genelde gayet hızlı. İsteklerimi son derece tatmın etti bu alet açıkcası
  • Tamam anlatırım da hocam benim de sizden isteklerim olmuştu :)

Ekran kartı sürücünüzü ya da bilmediğim oyun performansını etkileyecek başka donanım var ise onların da sürücülerini belirtirseniz memnun olurum. Bir de acaba diyorum, ben buna basayım mı formatı? Pro yükleyeyim, basic ile fark olur mu? Cidden bu konularda yardıma ihtiyacım var.

Keza ben, sizin aksinize laptoptan soğumaya başladım.
  • Ben halen sürücü driverını bulamadım birde. Bilgisayarı aldığımdan beri birşey yapmadım herhangi birşey yüklemem gerekiyor mu performansı için?
  • Ben de, ekran kartı performansından memnun değilim hiç. Bir yerlerde hata yapıyorum ama anlamadım. Neyse.

Sesi artırmak için sağ altta bulunan ses ikonuna sağ tuş tıklayıp kayıt aygıtlarını seçin. Sonrasında açılan menüden kayıttan yürü sekmesi altında bulunan hoparlör şeklini seçip özelliklere tıklayın. Bu ekrandan da geliştirmeler sekmesi altından ses yükseliği eşitlemeyi işaretleyin. Bilgisayarınızın sesi arttı. Hayırlı olsun.
  • quote:

Ben de, ekran kartı performansından memnun değilim hiç. Bir yerlerde hata yapıyorum ama anlamadım. Neyse.

Sesi artırmak için sağ altta bulunan ses ikonuna sağ tuş tıklayıp kayıt aygıtlarını seçin. Sonrasında açılan menüden kayıttan yürü sekmesi altında bulunan hoparlör şeklini seçip özelliklere tıklayın. Bu ekrandan da geliştirmeler sekmesi altından ses yükseliği eşitlemeyi işaretleyin. Bilgisayarınızın sesi arttı. Hayırlı olsun.

dediklerini yaptım hocamda, ses yüksekliği eşitleme gibi bir opsiyon yoktu. hoş sesin yüksekliğinede alıştım artık :)

hocam ben dediğim gibi sadece bc2 ye girdim zaten o oyunun notebooku kasması imkansızdı. çok grafik isteyen oyunlarıda pek oynamam zaten. oynuyacağım bi oyun varsa oda diablodur. Sürücü falan hiçbişey update etmedim, formatta atmadım. sizin canınızı tam olarak ne sıktı merak ettim.

• Tüm ekran kartı sürücülerini sildim bu sabah, indirdiğim son sürücüyü yükleyemedim. Ben de aygıt yöneticisinden sürücü güncelleyi seçip dışarı ekmek almaya çıktım:) geldiğimde en son güncellemeyi bulup yüklemişti laptop. Şimdi 6.8 veriyor windows, oyunlarda da fena değil. Gta 5'te ara ara, 5-6 saniyede bir takılıyor, o da sanırım çözünürlükten. Neyse, zaten 'vay arkadaş, grafiklere bak' demek için 1550 liralık laptop almadık:)

• Hocam ses efekti eşitle diye bir seçenek yok malesef
  • Ses yüksekliği eşitleme var hocam. SS atayım ben bir saniye.

Packard Bell Easynote LS hakkında yorumlarınız
  • quote:

Ses yüksekliği eşitleme var hocam. SS atayım ben bir saniye.

Packard Bell Easynote LS hakkında yorumlarınız

ilginç ya bende o yok, bide bende realtek high defination audıo diyo, belki driverla ilgibili bişey
  • Ben driver'ı sitesinden indirdim. Bir indirin bakalım oradan, çıkacak mı menü.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.