Şimdi Ara

PACKARD BELL 17,3' LM98-JO-100TK iNCELEME (3-4MB FOTO.VARDIR) (41. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
811
Cevap
3
Favori
64.307
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Sanırım bir kez daha maun yenilemem gerekicek 2011 den bu yana 2. macunu yenilicem + ssd takviyesi yapıldı-dvd-rom iptal edildi.
    https://i.hizliresim.com/9aDnA5.jpg
    @alero https://i.hizliresim.com/9aDnA5.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Infin1ty -- 27 Ocak 2019; 16:20:14 >
  • Arkadaş güç adaptörü lazım alabileceğimiz site var mı rica

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Infin1ty

Arkadaş güç adaptörü lazım alabileceğimiz site var mı rica
    uyumlu olanı bu bende bunu kullanıyorum laptopa giren kısım mm olarak bu şekilde, laptopa takılan kısmın daha sıkı olmasını istersen içindeki tırnakları uclu kalem yada iğne yardımıyla ayarlanabiliyor az birşey daraltınca daha sıkı oturuyor çok değil ama az zarar gelmesin

Valx LA-19055 19V 4.74A 90Whttp://valx.com.tr/urun/valx-la-19055-19v-4-74a-90w-5-5x2-5mm/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FreeRun -- 14 Mart 2019; 18:3:57 >
  • Arkadaşlar merhaba benim bir sorunum var bir türlü çözemedim bir de size sormak istiyorum. Bende aynı bilgisayarı kullanmaktayım. Bilgisayara geçenler de Windows 10 attım. Daha sonra driverları yüklerken ekran kartı drevırını yüklendikten sonra bilgisayar yeniden başladı ve mavi ekran da kaldı. Su alt kısımda %100 olan bölüm var ya. Orada kaldı.

Daha sonra Windows 10 u yapamadım diyerek tekrar Windows 7 yükledim ve yine aynısı oldu. Acaba ekran kartı mı bozuldu ? Yoksa yazılımsal bir şey mi bir türlü çözemedim. Bana yardımcı olursanız çok memnun olurum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Infin1ty

Windows 10 güncellemesi yapanlar var ise neleri güncelleyicez açıklayabılır mı ? PB sistesinde LM98 ıcın hıc bıse yapmamaıs yapmıcakta .d
    Windows 10 1903 v1 isoyu indirip temiz kurulum denedim, zaten driverları kendisi buluyor ekran kartıda dahil, windows 10 da son güncellemeyle beyaz tema beyaz kasayla uyumlu oluyor gayet iyi çalışıyor windows son güncellemeyle daha iyi bir noktada yalnız ssd şart
  • quote:

Orijinalden alıntı: zzagoo06

Arkadaşlar merhaba benim bir sorunum var bir türlü çözemedim bir de size sormak istiyorum. Bende aynı bilgisayarı kullanmaktayım. Bilgisayara geçenler de Windows 10 attım. Daha sonra driverları yüklerken ekran kartı drevırını yüklendikten sonra bilgisayar yeniden başladı ve mavi ekran da kaldı. Su alt kısımda %100 olan bölüm var ya. Orada kaldı.

Daha sonra Windows 10 u yapamadım diyerek tekrar Windows 7 yükledim ve yine aynısı oldu. Acaba ekran kartı mı bozuldu ? Yoksa yazılımsal bir şey mi bir türlü çözemedim. Bana yardımcı olursanız çok memnun olurum.
    hocam driver uyumsuzluğu gibi duruyor, windowsun başka bir iso sunu bulup güncel yükle derim, kurulum yaparkende disk de sıfırdan formatla
    https://tb.rg-adguard.net/public.php

• Merhaba bu laptobu hala severek kullanmaktayım uygun olan m2 ssd hangısı cozemedım taktıran varsa yardımcı olabılır mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Infin1ty -- 15 Aralık 2020; 6:9:4 >
  • Halen kullanıyorum ama acı çekerek :D artık temizlik macun yenileme bile fayda etmiyor . Laptop sogutucusuna ragmen netflixte kapanıyor ısınıp. Youtube için kullanıyorum sadece . Sanırım bakır borularında sorun var o yuzden asla düzgün sogutma yapamıyor artık. Zaten 11 yaşına girdi laptop :D

• Bizdekide cortladı. Malesef artık kullanamıyoruz. Mecburen yeni aldık

• bendeki hala duruyor efsane pc uykuda monsterla devam edıyorum

• Arkadaşlar yaklaşık 1 haftadır bu cihaza ait bios dosyası arıyorum bakmadığım site kalmadı. Kendi sitesinden de indirme linkleri kaldırılmış lütfen elinde olan varsa yardımcı olsun.

• 
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.