Şimdi Ara

PACKARD BELL 17,3' LM98-JO-100TK iNCELEME (3-4MB FOTO.VARDIR) (40. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
812
Cevap
3
Favori
64.277
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ibosivas58

Hocam 12.7 lik aynen

anladım sağol hocam.
  • Windows 10 güncellemesi yapanlar var ise neleri güncelleyicez açıklayabılır mı ? PB sistesinde LM98 ıcın hıc bıse yapmamaıs yapmıcakta .d
  • Arkadaşlar, Benim laptopda hdd bozulunca hdd yi değiştirdim.Bu sefer de recovery bölümü gitmiş oldu. Recovery dvd si de yapmamaıştım. Elinde recovery dvd si olan ve ya yapacak varsa çok sevinirim.Çok önemli benim için şirket bilgisayarı orjinal yazılım kullanmak zorundayım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ibosivas58

Windows 10 güncellemesi yapanlar var ise neleri güncelleyicez açıklayabılır mı ? PB sistesinde LM98 ıcın hıc bıse yapmamaıs yapmıcakta .d

deneme amaçlı windows 10 yükseltmesi yaptım. tüm driverları kendisi kurdu. ancak tam tespit edememekle birlikte anakart chipset driverını tam kuramamış gibi geldi. temiz kurulum yaptıktan sonra belli olacaktır. şimdilik fena değil. windows 8'e göre daha az ısınıyor. henüz zorlamadım ama 1 haftaya zorlarım.
  • Merhaba Arkadaşlar,

2 tane 4 Gb Kingston KVR13S9S8/4 ram aldım. Güzelce taktım fakat Kernel Security Check Fail hatası nedeniyle windows başlamıyor. PC kendini yeniden başlatıyor. Şu an windows 10 üzerinde bunu deniyorum. Windows 7 kurup tekrar deneyeceğim. Orijinal ramleri değiştirip yükselten veya 2'lik yerine 4'lük takıp 8 gb ram kullanan var mı aramızda ? Sorun vs. yaşandı mı ?
  • W10 sadece ekran kartini guncelledm sorun yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet var ama ona göre ssd nasıl bulucaz sanırım boyle bıse ssd m2

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Infin1ty -- 6 Eylül 2015; 17:41:18 >
  • msata olabilir tam çözemedim
  • arkadaşlar merhaba.
    lütfen yardım edin.
    F tuşları ve Fn fonksiyonları çalışmıyor.(F1 hariç)
    ses açıp kapatabiliyorum ama ekran ışığını açıp kapatamıyorum. veya wifi ve bluetothu açıp kapatamıyorum.
    işletim sistemim windows 8 pro 64 bit
    en güncel driverlar yüklü.
  • ESC tuşuda çalışmıyor yeni farkettim.
  • böyle bir sorun yaşayan ve çözüm bulan yok sanırım
  • launcher driverını kur, birde windows 8 ve 10 da böyle bir sorun var işletim sistemiyle alakalı, yani internette arattır farklı firmalarla ayı sorunu yaşyanlar var, bunu kura bilirsin
    http://f1.install-driver.com/download/a5jevhpODguMjQ1LjE4LjYw2y/1321210321_LaunchManager-Dritek-5.0.3-W7x64-A.zip
  • FreeRun kullanıcısına yanıt
    ilginize teşekkür ederim hocam ama maalasef olmadı
  • Uzun süre fn+f3 yani uyku modunun neden çalışmadığını anlayamıyordum sonunda buldum, fn driverları kurulu olsun ve diğer driverlarda tabi anakart, ekran kartı vs onlar tam olsun. Aşağıdaki güç ayarlarında ilgili yere gelip uyku diyin tamamdır, kapalı konumdaymış bu.

PACKARD BELL 17,3' LM98-JO-100TK iNCELEME (3-4MB FOTO.VARDIR)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FreeRun -- 4 Temmuz 2016; 19:15:18 >
  • ben hala bu pc kullanıyorum tek anlıyamadığım niye bu kadar düşük performanslı bi sesi var çözemedim.
  • https://forum.donanimhaber.com/packard-bell-ms2290-anakart-ram-sarj-adaptoru-hdd-dvd-writer-yedek-parca-satisi--126776338#127716977

Ekranı kırılmış bir cihaz var elimde isteyen olursa, parça lazım olursa iletişime geçebilir .
  • sa beyler 17.3 6gb ram i5 480m kullanıyorum 2010 dan beri . sadece pili bitik vazyette . bu zamana kadar iyi dayandı hala da kullanıyorum sıkıntısız.

Geçen gün steam den Steep diye bi oyun yükledim 23 gb oyun. oyun çalıştı ama ekran kartı yetersiz geldi galiba oyunu oynayamadım.
    Şimdi bu bilgisayarı satsak para eder mi daha yüksek ekran kartlı bir labtop almayı düşünüyorum.
  • hala kullananlar bir görelim ilk gün ki gibi verdiğimiz parayı hak ettiğini düşünüyorum adamlar yapmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Infin1ty -- 13 Ekim 2018; 23:44:59 >
  • Halen kullanıyorum. Sadece rem ekleyeyim diye bi baktım. Kaç ve nasıl bir Rem i destekler hala anlayabilmiş değilim. 4gb veya tek slotta 8gb deneyen varmı.
    Şu ana kadar hiç sorunum olmadı sadece şarj 45dk ya kadar düştü. Biraz yaşlanmış sanırım :) ama şu anki dolar fiyatları ile ilk aldığımızdaki bu tadı verecek herhangi bir bilgisayar 7000lerde gidiyo.
    ibosivas58 @ kesinlikle hakkediyorlar. Eskisi kadar zorlamıyorum yani iş için kullanmıyorum işyerinde mac kullandığımdan. Ama kesinlikle halen bir iş ortamında masanın üzerine konulduğunda oooo sesi verdiriyor :)
  • 
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.