Şimdi Ara

p990i'nı telsim ile internete bağlamak.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
633
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • P990i'nin bluetoothu+2.0 bluetooth ile pc'yi internete bağlamayı düşünüyorum.
    Şimdi biz k750i ile bağlanıyorum.921.6 kbps yazıyor ama çok yavaş.Download yaptımmı 4-5 kb/s ile indiriyor.P990i daha hızlı bağlanırmı acaba.İnternetin hızı neye bağlı.Bluetoot'un hızınamı bağlı yoksa telefonun hızınamı.
    K750i'ninki bluetooth 1.1 ,p990i ninki 2.0 arasında pek fark varmıdır...
    Cevaplarınıza göre bu p990i yi alacam.yani sırf internet için alacam.
    Cevaplarınız için şimdiden sağolun...

• telsim de edge yok bildiğim kadarıyla.gprs bağlantısı kullanıyorsan 4-5 kilobyte bile müthiş bir hız.bluetooth 2 yi bırak kızılötesi bile kullansan kızılötesinin hızına gprs hızı yetişemez.şöyle düşün elimizde ki adsl modemler 8mbps downstream destekli ama telekomun bize verdiği hız en fazla o da teoirik olarak 2 mbps.
  • quote:

Orjinalden alıntı: strafer

telsim de edge yok bildiğim kadarıyla.gprs bağlantısı kullanıyorsan 4-5 kilobyte bile müthiş bir hız.bluetooth 2 yi bırak kızılötesi bile kullansan kızılötesinin hızına gprs hızı yetişemez.şöyle düşün elimizde ki adsl modemler 8mbps downstream destekli ama telekomun bize verdiği hız en fazla o da teoirik olarak 2 mbps.

• quote:

Orjinalden alıntı: ALİ_41

quote:

Orjinalden alıntı: strafer

telsim de edge yok bildiğim kadarıyla.gprs bağlantısı kullanıyorsan 4-5 kilobyte bile müthiş bir hız.bluetooth 2 yi bırak kızılötesi bile kullansan kızılötesinin hızına gprs hızı yetişemez.şöyle düşün elimizde ki adsl modemler 8mbps downstream destekli ama telekomun bize verdiği hız en fazla o da teoirik olarak 2 mbps.

• turkcell le baglan hayata
    hayata baglan turkcell le
    baglan turkcell le hayata
  • quote:

Orjinalden alıntı: Ewren

turkcell le baglan hayata

• Avea yıda Kullnabilirsin
  • bende bir zamanlar bluetooth kullanarak telsimden nete bağlanıyodum.6600 kullanıyodum.telsimi arayıp söyledim ve gerekli ayarları yolladılar telefona.sonra ağdan yeni bir ağ bağlantısı kurdum.ama internet çok hızlı değil.bence telefonu kullanma bu iş için.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Ewren

turkcell le baglan hayata

+...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.