Şimdi Ara

P90X VE LES MİLLS COMBAT İLE 36 KG ZAYIFLA+BODY BEAST AFTER-BEFORE (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
156
Cevap
7
Favori
15.537
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: gokdogan2

97,7 kg'a düştüm toplam 21 kg verdim, diyet ve spora başlayalı 2 ay olmak üzere. haftalık kilo vermem ortalamam 2 kg civarı

hocam tebrik ederim çok güzel gidiyor aynen devam, bu arada bende p90x yapıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PÖH

quote:

97,7 kg'a düştüm toplam 21 kg verdim, diyet ve spora başlayalı 2 ay olmak üzere. haftalık kilo vermem ortalamam 2 kg civarı

Hocam before after yapsanda herkes görse

+1 Bende çok merak ediyorum aradaki farkı
  • p90x TÜRKİYE GRUBUMUZ VAR FACEBOOK ÜZERİNDE GRUBA ÜYE DEĞİLSENİZ BEKLERİZ :)
  • before hazır da after daha var :)
  • tartıda vücut su oranı artmış görünüyor, fazla turşu yapar mı bilmem ama son zamanlar yemeğin yanında bi turşu sevdası...belki etkilidir bu duruma.
  • azmine bereket.hadi ilerle.iş yeirnde bi adam var.gelip en dese beğenirsiniz. 85 den 80 e felan düştüm.öyle gidiyo uzun zamandır.adam sen çok zayıfladın bu haplardan alma ölürüsn,biizm bi mühendi arkadaş aldı öldü.bu lafıda bu amino asit ve lcartini 3 kututüketmiş birisinin yanında diyor.bazen çok sallıyor insanımız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: montevo

azmine bereket.hadi ilerle.iş yeirnde bi adam var.gelip en dese beğenirsiniz. 85 den 80 e felan düştüm.öyle gidiyo uzun zamandır.adam sen çok zayıfladın bu haplardan alma ölürüsn,biizm bi mühendi arkadaş aldı öldü.bu lafıda bu amino asit ve lcartini 3 kututüketmiş birisinin yanında diyor.bazen çok sallıyor insanımız.

maalesef lcarnetine, cla, bcaa gibi takviyeleri tv ürünleri ile karıştırıyorlar. zayıflama konusu da sömürüye müsait oldugu için insanlar bu tarz takviyelere bile olumsuz yaklaşıyor.
  • UP
  • UP
  • bu haftayı maalesef biraz ak kg eksilterek tamamladım 1,2 kg verebildim...sebeplerini, eksiklerimi değerlendirmem gerekiyor.
  • Birşeyi değerlendirmene gerek yok bence. Haftalık 1 kilo sağlıklı olan değer. Doğal vücut geliştirmeciler definisyon döneminde haftalık 600-750 gr yağ yakımı hedeflerler. 1.2 kilo vermişsin yeter
  • quote:

Orijinalden alıntı: Executor06

Birşeyi değerlendirmene gerek yok bence. Haftalık 1 kilo sağlıklı olan değer. Doğal vücut geliştirmeciler definisyon döneminde haftalık 600-750 gr yağ yakımı hedeflerler. 1.2 kilo vermişsin yeter

moral için teşekkürler Executor06 :).
  • quote:

quote:

Birşeyi değerlendirmene gerek yok bence. Haftalık 1 kilo sağlıklı olan değer. Doğal vücut geliştirmeciler definisyon döneminde haftalık 600-750 gr yağ yakımı hedeflerler. 1.2 kilo vermişsin yeter

Moral verecek birşey ama moral olsun diye yazmadım. Haftada 0.5 bile verseniz büyük başarıdır. Önemli olan bu verdiklerinizin yağ olması

• quote:

quote:

quote:

Moral verecek birşey ama moral olsun diye yazmadım. Haftada 0.5 bile verseniz büyük başarıdır. Önemli olan bu verdiklerinizin yağ olması

yağdan gidiyor :)

• yer alayım şöyle
  • lcarnetine işe yarıyor mu ? sorusunu hep soruyorum kendime, 2 haftadır kullanmadım dün en ucuz markalardan hardline'nın kapsulunu kullandım. 60 dk'lık lms combat 60 live antremanı yaptım, 500 gr tartıda eksildim :). reklam gibi oldu....hala kararsız olsam da bu süreç bitince ne ldugunu anlarım artık :)
  • HAVALARIN BİRAZ ISINMASI SPORU ZORLAŞTIRMAYA BAŞLADI...
  • up
  • düne göre tartıda 400 gr fazla çıktım :) gunluk tartlmanım sorunu da bu :) bir yandan daha da hırslandırıyor iniş çıkışlar bir yandan da aılda sorular kalıyor :)
  • Valla hocam süpersin. Bende senden azimlenmek için konuyu takip ediyorum müsaadenle.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.