Şimdi Ara

p8p67 m-pro anakarta ekran kartı önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.442
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamlar arkadaşlar 4 yıllık emektar bilgisayarıma ekran kartı ile yeni heyecanlar katma çabasındayım.
    i7 2700k
    2x4 gb corsair vengeance 1.6ghz
    Seagete barracuda 1tb hdd
    corsair force 3 ssd
    cm haf 912/750 watt psu
    msi hd6950 twin frozr iii 2gb
    asus p8p67 m-pro

sistemim var şuan anakartım micro atx(neden öyle aldıysam en başında) olduğu için yeni alacağım ekran kartı sorun çıkarır mı emin olamıyorum. Şuan aklımda amd r9 380 lerden birisi(xfx dd veya sapphire nitro) veya evga ftw gtx960 var muhtemelen blackfriday zamanı amazondan alıcam 190 dolar civarına toplamda 630 liraya yani alabilicem.

Asıl sorum bu yeni alacağım kartlar anakart ile uyumlu olur mu? şuanki ekran kartım bile zor sığıyor gerçi güç kabloları sağdan soldan sıkışarak geçiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi inciwetrust35 -- 3 Kasım 2015; 14:25:08 >

• 190 dolar civarına alırsanız 630 değil 730 liraya gelir amazon gümrük vergisi de ekliyor.kartın Türkiye'de garantisi olmayacak yurt dışına göndermeye kalkacaksınız oysa bu kart 774 lira.

http://www.vatanbilgisayar.com/sapphire-r9-380-nitro-dual-x-4gb-gddr5-256bit-amd-radeon-dx12-ekran-karti.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tuoni

190 dolar civarına alırsanız 630 değil 730 liraya gelir amazon gümrük vergisi de ekliyor.kartın Türkiye'de garantisi olmayacak yurt dışına göndermeye kalkacaksınız oysa bu kart 774 lira.

http://www.vatanbilgisayar.com/sapphire-r9-380-nitro-dual-x-4gb-gddr5-256bit-amd-radeon-dx12-ekran-karti.html

Gümrük vergisi+kargo ile beraber 632 lira tutuyor hocam. Vatandakini de görmüştüm onu da alabilirm taksit imkanı ve garanti yüzünden fakat asıl sorum uyum sorunu çıkartır mı acaba?

• anakart pcie 2.0 destekliyor uymaması için bir sebep yok pice 3.0 ekran kartları 2.0 anakartlarda da çalışır.matx olmasının destekle bir alakası yok.
  • inciwetrust35 kullanıcısına yanıt
    sapphire 380 4gb alın direk
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.