Şimdi Ara

P800 mü LG7100 mü? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
772
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • P800 al bende çok araştırdım sonunda ben p800 almaya karar verdim bi kaç gün sonra teknosa dan alıyorum.
  • +1 abi sasma keisn al.. bide gozlugunude takarsin ooooh hemde dg
  • TAMAM ULEN SİZİ Mİ KIRICAM... ALIYORUZ P800 Ü ....
  • ben bi yorum daha eklemek istiyorum. lg g7100 çok kötü bir alet bence. flaşı var ama çok güçsüz yani gereksiz. 1 mb hafızası var. çok az zoom yapabiliyor. . ekran çok gereksiz çünkü resim gösterdiği yok, aptal bi animasyon gösteriyo. kapaklı almak istiyosan e700/e715 derim
    normal istiyorsan da p800/p900 derim
  • +1 melıh gozlugu takmasanda olur sana kalmıs bısı :D
  • hadi beyler hep beraber p800 e
  • ehehwe bana da alsana benım o kadar param yo[bandt]k:D
  • lg elinde patlar eline yazık olur ben şuan için p800 kullanıyorum sen p800 kadar hızlı telefon gördünmü....!!!! 6600 ı açmak için millet 25 saniye bekliyor menüye girmek içinde bir 10 saniye etti mi yarım dakika p800 5-6 saniye içinde açılıyor ve menüler arası hız pencere üstüne pencere açma hızı başka hiçbir alete yok zaten p800 PDA formatlı telefon özellikli bir alet tasarım istiyorsan eğer bence aç gözünü SAMSUG E700-715 e bak saygılar
  • al p900 veya 800 uğraşma bi daha telefon alıcam diye koy kılıfının içine tak kemerine çık meydana ...benden sana tavsiye...
  • paralarda havaya dimi onun yerine koy beline p800 tak gözlüğünü cebinde 800milyonda kalsın 4-5 ay sonra p900 alırsın p800ü de kız arkadaşına verirsin keyfine bakarsın ya dersin iyiki 1.5milyar vermedim aynı özellikteki tlf için.saygılar.herşeyin bir zamanı vardır.
  • p800 kutusundan neler çıkıyo tam olarak...bilen var mı?
    kaç mb belleği var...
    ve excel ve word dosyalarını açabiliyomu acaba...
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by infinite</i>
    <br />lg elinde patlar eline yazık olur ben şuan için p800 kullanıyorum sen p800 kadar hızlı telefon gördünmü....!!!! 6600 ı açmak için millet 25 saniye bekliyor menüye girmek içinde bir 10 saniye etti mi yarım dakika p800 5-6 saniye içinde açılıyor ve menüler arası hız pencere üstüne pencere açma hızı başka hiçbir alete yok zaten p800 PDA formatlı telefon özellikli bir alet tasarım istiyorsan eğer bence aç gözünü SAMSUG E700-715 e bak saygılar
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>
    [frndsp][frndsp][frndsp][bgdnc2]
  • eeee ne çıkıyo kutudan cevap alamadım arkadaşlar...
  • Eğer ikinci elini düşünüyorsan (yani ilewride satarım diyorsan) P800 Fakat fantezi olsun ve ilginç telefon, ekran kalitesi yüksek olsun diyorsan LG
  • ABİ GÖRMÜYOMUSUN BURDA LG DEDİM Bİ DÖVMEDİKLERİ KALDI ADAMLARIN :)
    BU P800 ÜN ŞEKLİ BİRAZ DAHA DÜSGÜN OLSA CİDDEN DURMIYCAM ALICAM AMA KAFAMI BOZAN TEK ŞEY BOYUTLARI ABİ...AFEDERSİN HAYVAN GİBİ :)
  • yazdıklarını okuyamadım ama tartışma bile kabul etmez kesinlikle p800
  • p800 hafıza 12 mb + hafıza kartı geliyo(kutudan) o da 32 mb. yani toplam 44 mb
    kutu içeriğini tam bilmiyorum ama yedek kalem, yedek kapak, masaüstü standı, kullanım kitapçığı ve p800 kutuda var
  • bu telefonun ben koyu mavisini gördüm internette ama piyasada satılan hep açık renk mavi sanırsam...oda beni gicik ediyo..koyu rengini bulamazmıyız yada kapak değiştirilebiliyor mu???
  • p800'ün grisi war çok güsel duruyor bulabilirsen tabii..
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.