Binbaşı
19 Mart 2004
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 5 (Bu ay: 0)
Gönderileri
bu mesajı yazmamın nedeni bu adımla giriş yaptıktan birkaç saat sonra yeniden giriş yapınca böyle bir kullanıcı bulunamadı denmesi. bir kere bunu diğer hesabımdan sormuştum ama hep anlamsız mesajlar gelmişti birkaç kişiden. şimdi lütfen mesajımı ciddiye alırsanız sevinirim. konu dışına yazdım başka uygun yer bulamadım lütfen gereksiz mesaj da yazmayın.
saygılar
klavye için parçaları nerden bulabiliriz? ya da kitap fln tavsiye edermisiniz
ben kendi bilgisayarımı bir web sitesi için server olarak kullanabilirmiyim? yani lycos veya geocities'in paralı olanwww.----.com gibi sitelerine lycos gibi server olabilirmiyim, olursa nasıl olur
başlıkta gördünüz bana lazım nerden bulurum
bi de 9210i için mpg ve 3gp player arıyom
iki sorum var
1.iki ram var biri 256 mb biri 128 mb daha iyi performans olması için 256 mb lık ramin ilk slotta olması mı lazım
2. ram boşaltmak için herhangi bir program var mı??
windows xp kurulurken zevk olsun diye harddiski parçalara böldüm. c ye windowsu yükledim. şimdi ben c ye 10 gb ayırmıştım yeter diye. ama bitti, diğerlerine aktarmakla da uğraşmak istemiyorum, hepsini tekrar nasıl birleştirebilirim format atmadan
bi sorum olacak c++ nasıl öğrenebilirim ve bilgisayarda c++ ile nasıl program yapabilirim. örneğin dreamveawer ile html yapılıyosa neyle c++ program yapılabilir
oyunu yükledim. açınca hata veriyo:

9500 hakkında merak ettiğim bir şey var. 9500 wi-fi uyumlu mu
bu program neye yarar
ciddi anlamnda bi hız artırımını sağlar mı, işlemciyi yakar mı
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 7 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 15 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.647
İkinci El Bölümü Mesajları: 9
Konularının görüntülenme sayısı: 13.485 (Bu ay: 41)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 2 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Cep Telefonları
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.