Şimdi Ara

P10 Led Tabela

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
476
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 16*32 p10 led tabela aldım tf a5u kart aldım 10 amper güç kaynagı aldım sistemi kurdum ama bir türlü çalıştıramıyorum. Power led programında usb ye programı atıyorum daha sonra karta takıp bekliyorum ama hiçbir hareket yok arada bir saçma sapan yanıyor takıp çıkarırken falan.

Kart üzerindeki test dügmesine bastıgımda da hiçbir hareket yok.

Bu kartla tabela arasında veri alışverişi yapan data kablosunu yollamayı unutmuşlar bende oraya aynı ona benzeyen yassı bir kablo ayarladım arıza olabilecegini düşündügüm başkada bir kısım yok.

• Data Kablosu lazım. pin sırası aynı olmayabilir. Başıma çok geldi. Daha önce p10 panelle çalıştınız mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nipp10 N kullanıcısına yanıt
    yok daha önce çalışmadım evde buldugum yassı bi kablo vardı 36 dişli onu kestim 16 dişli yaptım girişe uygun şekilde.Benimde tahminim kablodan çünkü saçma sapan yandı bide enerjiyi kesip verirken yanıyor...P10 tabelanın yanıp yanmadıgını vs nasıl kontrol ederim veya kartın arızalı oldugunu?kartın üstündeki test butonuna basınca hiçbir şey yanıp sönmüyor.
    Hub12-1 e baglıyoruz demi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zeytin8899 -- 8 Ağustos 2015; 4:24:52 >
  • Data Kablosu uymamış ya da 180 derece ters takmış olabilirsin. Test butonuna her başısta yatay dikey çapraz çizgiler vs vermesi lazım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.