Şimdi Ara

P.T. Oynuyoruz - Canlı Yayın Tekrarı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
1.233
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gökhan ile Talha, Silent Hills'in korku dolu oynanabilir demosunu ışıkları söndürüp bitirmeyi deniyor. Sonuç mu? Bayram eğlencesi!

• Oyunda fps kamera açısında gelir umarım.Korku hissini bu şekilde verebiliyor tam anlamıyla.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya P.T ne demek şimdi? Oyunun adımı oluyor? Silent Hills değil mi adı kafam karıştı

• EzoBride kullanıcısına yanıt
    Oyunun adı Silent Hills olacak.sondaki "s" takısı da oyunun çok korkunç olacağını belirtiyormuş.

P.T=Playable Teaser demek.Yani oynanabilir Demo gibi bişey.Oyunun demosu gibi bişey.

• @razzraziel video açılmıyor

[sizer=red]P.T. Oynuyoruz - Canlı Yayın Tekrarı
  • Video yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Drive_Club -- 4 Ekim 2014; 22:09:49 >
  • Evet video yok. Bsc dende izleyemiyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kameranın görünmemesinden şikayetçiyseniz alttaki büyütme butonundan daha görünür hale getirebilirsiniz:

http://i.imgur.com/3fmUIhT.png
  • canlı yaıyını kaçırmasaydım keşke ama olsun alırım bi dal :D

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • ilk defa izledim bu arkadaşları,çok yapmacık esprileri ve davranışları var.Gözlüklü olan arkadaş biraz daha az konuşsa daha izlenebilir bir video olur.

• 15:51 Talhanın sinsi bakışları hayaletin geleceğini haber eder gibiydi zaten :D

• quote:

Orijinalden alıntı: EzoBride

@razzraziel video açılmıyor<br> <br> <br> <br> <br>[sizer=red]P.T. Oynuyoruz - Canlı Yayın Tekrarı

bu bende giriş yapmaya çalışırken çıkıyor üye girişi yapamıyorum bu ve benzer değişik hatalar alıyorum sürekli

• Canlı yayında izledim, muhteşem bir yayın oldu. Oldukça eğlenceliydi, özellikle son telefon çalma sahnesinde trolleyenlerin bolluğu ve editörlerin tepkileri görülmeye değerdi :)

• Abi koptum ya sona doğru twitch de Talha yı da Trollediler ya Joseph joseph diye (Yusuf yusuf) dedirttiler ya
    Jamiryo süperdi ama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Drive_Club -- 5 Ekim 2014; 0:39:26 >
  • Ulen oynadım korktum izlerkende korktum full sürümü nasıl oynayacağız bakalım

• Ulan çok fena yusuf attım. Uykularım kaçtı.

• gökhan ile talha atmosferi çok iyi yansıtıyorlar

• Uykum geldiği için 80. dakikada uyuyakalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: ommemo

ilk defa izledim bu arkadaşları,çok yapmacık esprileri ve davranışları var.Gözlüklü olan arkadaş biraz daha az konuşsa daha izlenebilir bir video olur.

Bence hiç sorun yoktu.Ayrıca aşırı korkunç bir oyun oynuyorlar.Yapmacık olan biri varsa oda PewDiePie'dır.Bu kadar kaliteli kaç video inceleme vardır?

http://www.bolumsonucanavari.com/VideoIncelemeler-Destiny_Video_inceleme-12585.htm

http://www.bolumsonucanavari.com/VideoIncelemeler-Watch_Dogs_Video_inceleme-10105.htm

• Bu demo hala indirilebilir durumda mi?

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.