Şimdi Ara

SATILIK PC OYUNLARI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
1
Favori
4.691
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    SATILIK PC OYUNLARI

ORANGE STEAM MARKET

_______

★ Merhabalar, elimdeki oyunlar aşağıdaki resimlerde gördüklerinizdir. Ayrıca almak istediğiniz oyunlar için özel mesaj atmanız yeterlidir.

★ Oyunlarda bölge kısıtlaması bulunmamaktadır. Oyunlar Rest of World (ROW) şeklindedir.

★ Oyun resimlerine tıklayarak ilgili oyunun Steam mağaza sayfasına erişebilirsiniz.

★ Güven konusunda sorun yaşayanlar istedikleri zaman özel mesaj atıp, soru sorabilirler. Uzun zamandır Steam takas işindeyim sadece başka bir kullanıcı adı altında yapıyordum.

★ AYRICA FİYATINI ÖĞRENMEK İSTEDİĞİNİZ, LİSTEDE BULUNMAYAN OYUNLARIN FİYATLARI İÇİN ÖZEL MESAJ ATINIZ !

★ FİYATLARDAN BAZILARI GÜNCEL OLMAYABİLİR ÖZEL MESAJ ATARAK BİLGİ ALABİLİRSİNİZ, BUNA BAĞLI OLARAK FİYATLARDA ALÇALMA VEYA YÜKSELME YAŞANABİLİR.

Ödeme Şekli: Paypal
    ___________TF2/CSGO Keyleri
    ___________Enpara-Havale

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Orange20 -- 14 Nisan 2020; 17:4:16 >

• Mafia 2 İçin takas edilebilen tüm tf2 itemlerimi verebilirim :)
  • grid 2 den 5 tane alabilirim fiyatta yardımcı olursan
  • ex_mod kullanıcısına yanıt
    PM Cevaplandı.
  • Ö.M. yolladım. Cevaplarsanız sevinirim.
  • lonely_wolf kullanıcısına yanıt
    Ö.M. cevaplandı.
  • gta v aldım güvenilir ve hızlı bir satıcı teşekkür ederim kardeşim
  • METU35 M kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam, iyi eğlenceler
  • Sorunsuzca Cod: AW alınmıştır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sky__walker

Sorunsuzca Cod: AW alınmıştır.

Hayırlı olsun, iyi oyunlar
  • Hocam yanlış anlamayın sadece eleştiri ama fiyatlarınız pahalı mesela batman steamde 89tl sizde 90tl
  • Hocam haklısınız fakat bazı fiyatların güncel olmadığını konuda belirtmiştim, yine de haber verdiğiniz içi teşekkürler düzelteceğim. Bunun için özel mesaj atıp bilgi almak isteyenler olduğu zaman konuyu güncelliyorum, mesela sizin dediğiniz oyun için yazılmış fiyat forumdan bir arkadaş özel mesaj ile sorduktan sonra belirlenmiş bir fiyattı ve o zaman oyun daha Steam'de ön siparişe açılmamıştı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Orange20 -- 24 Mayıs 2015; 0:45:07 >
  • Hocam selamlar.
    https://store.steampowered.com/agecheck/bundle/5700

Kaça geliyor acaba?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.