Şimdi Ara

Özgüven Eksiği Olanlar - Kız Konusundan Dertli Olanlar - GELİN BAKALIM- Değişim Zamanı (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
100
Cevap
58
Favori
3.438
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Abine bulunan kız için "Kız da topal mı" diye mi sordun Benim aklıma o geldi çünkü.

Ayrıca okudum güzel yazı
  • Takip

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok başarılı bir yazı

Hep kültür meselesi geçiyor konularda kızların erkeklere oranla çok geride kaldıklarını düşünüyorum

bir arkadaşımız yazmış diziler filmler ve yabancı siteler takip ediliyor zaten kültürlü kesim burada diyor

katılıyorum bunları yapan bir kız çok çok az nerdeyse yok gibi
  • OKUYUN
  • Dizi-Film öneri olan var mı?

Hem rehber gibi olur yazdıklarımız.
    Boys Over Flowers'ı ızleyın derim.

• Yüzeysel olmuş ama beğendim
  • Cogu kisinin isine yarar ama biraz da kendiniz olun

• Emeğine sağlık iyi bi yazı olmuş. Bir çoğumuzun içini okumuşsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: UçamayanZüperGahraman

Dizi-Film öneri olan var mı?

Hem rehber gibi olur yazdıklarımız.
    Boys Over Flowers'ı ızleyın derim.

The Walking Dead

• 10 numara yazmışsın hocam eline sağlık
    He bide dipnot, öyle sevgilinizde olsa ikide bir siz ödemeyin arkadaşım, bi bakın kız teklif ediyor mu etmiyor mu, etmiyorsa ondan bi halt olmaz haberiniz olsun. Ediyorsa da arada bir ödesin sömürtmeyin kendinizi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NidderuN -- 31 Temmuz 2013; 7:07:53 >
  • Sabah sabah güzel konu, otobuste vakit nasıl geçti anlamadım.
    Bana göre bazı şeyler eksik kalmış, hepsi bildiğim şeyler ama biraz tecrübe gerekiyor bana, yardımcı olcaksanız pm atarsanız sevinirim (konuyu açan arkadaş)

• tkp
  • ortaya koymadığınız bişey var gibi geldi,insan şanslı olmalı.ben kendimden örnek vereyim.ab,im ne yapsa en biricni en güzlei odur herzaman.gerizekalı giib ölümüne oyun oynar "ya çok değişik oyunlar oynuyo".ben oynayınca tembel.adam da kilo yok hiç bende var.yine ben eziğim.gittim kilo verdim bodye başladım ama nafile yine abim gözde,kolda yumurta göbekte baklava yaptım yine tırt.bi konu hakkında ne dersemd eyim anında red ve sen ne bişlirsin,ancaka bim kelimesi kelimesine aynısını diyor ve " e tabi öyle yapmak gerekli" cevabını nalıyor.ee ben başka bieşy mi dedim?insanları inceledim bu yaşıma kadar,samimi olduktan sonra hepsi aynı şekilde davranmaya başlıyor.siz insanlara seni s..kerim mesajını veremdikten sonra ne yaptığınızın kim olduğunuzu önemi yok.daha dün iş yeirnde mühendisin biri gelmiş bana laf ediyo şu adamı musallat ettin bana diye.deidm senin elemanalr s..ine sallamadı beni daha önce söyledim dedim.üstelik bu durum mail ile ona da bildirildiği halde.insanlara saygı değil benimle muhattap olma diyebilmeli.şu dünyada değersizlik çok kötü bişey.
  • quote:

Orijinalden alıntı: black_67

Çok başarılı bir yazı

Hep kültür meselesi geçiyor konularda kızların erkeklere oranla çok geride kaldıklarını düşünüyorum

bir arkadaşımız yazmış diziler filmler ve yabancı siteler takip ediliyor zaten kültürlü kesim burada diyor

+1. Kızların çoğu sap, hiçbir şeyden haberleri yok. Güncel olayları yorumla desen yok, şu filmi izledin mi desen yok. Yahu, gerçekten neden biz bu kızların bu kadar üstüne düşüyoruz? Aseksüel mi olsam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eponine

quote:

Orijinalden alıntı: black_67

Çok başarılı bir yazı

+1. Kızların çoğu sap, hiçbir şeyden haberleri yok. Güncel olayları yorumla desen yok, şu filmi izledin mi desen yok. Yahu, gerçekten neden biz bu kızların bu kadar üstüne düşüyoruz? Aseksüel mi olsam

:O

• Cezadan sonra okumayı bıraktım

• Hepsini okudum ama katılmadığım yerler var. Tipiniz 5/10 sa 9/10luk kıza yaklaşmayın demişssin Para olursa tipin 2/10 olsun 11/10luk kıza bile yaklaşabilirsin. Hatta gelip onlar yanaşır.

• başlığı baştan sona okudum, beta omega alfa kavramları konusunda tonla makale okudum. tonla hatunla tanıştım tonla hatunla takıldım çoğunu çiviledim. başlıkta mantıksız yerler var, hiçbir maddeye müdahale etmeyecektim fakat çoğunuz kitap okuma müzik v.s. olaylarını yanlış anlayıp kız için tipten tipe giren felsefeden başka bir tak konuşmayan benliğini kaybetmiş kişiler olmayın. zaten zevkinize uygun bir mekandaki her dişiyle muhabbet açabileceğiniz bir konu vardır. hiçbir erkek bütün kadınları etkileyemez eğer beta omega alfa kavramını biliyorsanız hak verirsiniz. centilmen mimikleri kullanın. bunları kendiniz deneye deneye çözeceksiniz fakat dış görünüş konusunda hata yok. yarışmacı arkadaşlara başarılar
  • adam aşk doktoru :D:D:D genç ben 24 yaşında yolda otobüste en sexi kızların bile dikkatini çeken baby face ama yaşından oldukça küçük duran biriyim ama 26 yaşında arabası kariyeri fena babasının lüks mekanı olan çok tatlı birine aşığım napcazz :D reçete neyy :D
  • ihtiyacınız olmasa da okuyun illa ki bir şeyler katacaktır.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.