Şimdi Ara

Özgüven Eksiği Olanlar - Kız Konusundan Dertli Olanlar - GELİN BAKALIM- Değişim Zamanı (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
100
Cevap
58
Favori
3.438
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Destekliyorum bu tür konuları.Saçı başı dağınık kirli sakallı pis kokan adamdan birşey olmaz.Herkes bakımlı olmalı bu insanın özünde vardır.Yani doğal olarak aslında bakımlı olmamız lazım ancak kendimizden uzaklaştıkmı bunu duymayız.
  • Çok güzel bir yazı kalkmasın yarın okuyacağım Tebrikler Kardeşim :)
  • kazze kullanıcısına yanıt
    konuşma metni örnekti hocam zaten

:@QRX

KEndim yazdım hocam
  • Kamu spotu haline getirilmeli böyle şeyler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thomas Edison

konuşma metni örnekti hocam zaten

:@QRX

KEndim yazdım hocam

Takdir ettim.

Yazmaya devam edersen bir çok kişi bu konudan yararlanır diye düşünüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu kız konularını niye bu kadar büyütüyorsunuz? Karşınızdaki insan sizde insansınız o sizden daha mı üstün bir yaratık? Sokakta bi güzell kız görsün agaa kızaa bak,sahile gitsin gözünü kızların göğüs,kalçalarından alamamalar vs, biraz kendinize hakim olun ağır başlı olun.Kızları gözünüzde büyütüyorsunuzda büyütüyorsunuz.Sonra türk kızı neden kezban. Böyle kaldırırsanız kızların bi tarafını olur tabi.Kızlarla sevgili yapmak çok mu zor sanıyorsunuz.Yüzünüze bakılmıcak gibi değilse muhabbetinizde iyi sayılırsa karşınızdakininin çok yüce bir varlık olmadığını anlayın gidip selam verin her şey başlıcak zaten.Arkadaş satırlar dolusu yazmışta bir kızı etkilemek için ekstra bişeyler yapmaya gerek yok.Kendi insancıl bakımınızı yapın ortam içinde hareketlerinize dikkat edin nerde ne yapcağınız ne diyeceğinize gerisi sadece bir kız bulup konuşmak kalır.Siz muhabbet ettikce zaten samimi olucaksnız.Sonra eğer iyi anlaşabiliyorsanız çıkma teklifi edersini kızda düşünür; ya bu iyi çocuk iyi anlaşıyruz,eğleniyoruz e tipide fena değil niye olmasın ki der kabul eder zaten teklfinizi.Bu kadar büyütmeyin arkadaşlar gözünüzde bu işleri.

ayrıca sen 10/6 san 10/9 luk kıza bağlanma demişsin. buna inanmıyorum. bu karşındakinin ilişkiye bakış açısıdır. Eğer karşındaki ciddi bir ilişki istiyorsa,sevilmek sahiplenilmek istiyorsa tipi çokta önemsemiyor seninle geçirdiği vakiti önemsiyor,sen ona ne verebiliyorsun ne kadar eğlenebiliyorsun. Bir erkek kendisini kızın yerine koyupta kızın nasıl bir tiple çıkabileceğini bilmesi zordur.Kızların gerçek düşüncelerinizi bilmelisiniz bunuda arkadaş aşamasında kızla muhabbet ederken anlayabilirsiniz zaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kakalemefurk -- 31 Temmuz 2013; 2:26:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: n0fx

bilgisayarı bırakamayan kimse yazdılarınla özgüven depolayamaz. bilgisayarı bırakır insan içine çıkmazsa yine bir faydası olmaz. özgüven aşılamanın çok kolay bir yönetimi var. git bir yerde işe gir kısa dönemlide olsa gir. giyim firmaları olur, kafeler olur kısaca insanlarla diyalog halinde olabileceğin işlerde çalışırsan minimum 1 haftada çok ama çok değişirsin. kızlarla çok rahat konuşabilirsin, ağzın iyi laf yapmaya başlar, iş dolayısıyla daha ciddi bir kimliğe bürünürsün falan filan

kesinlikle işe girme konusuna katılıyorum, tahmin edemeyeceğiniz düzeyde bir değişim olduğunu göreceksiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kakalemefurk

Bu kız konularını niye bu kadar büyütüyorsunuz? Karşınızdaki insan sizde insansınız o sizden daha mı üstün bir yaratık? Sokakta bi güzell kız görsün agaa kızaa bak,sahile gitsin gözünü kızların göğüs,kalçalarından alamamalar vs, biraz kendinize hakim olun ağır başlı olun.Kızları gözünüzde büyütüyorsunuzda büyütüyorsunuz.Sonra türk kızı neden kezban. Böyle kaldırırsanız kızların bi tarafını olur tabi.Kızlarla sevgili yapmak çok mu zor sanıyorsunuz.Yüzünüze bakılmıcak gibi değilse muhabbetinizde iyi sayılırsa karşınızdakininin çok yüce bir varlık olmadığını anlayın gidip selam verin her şey başlıcak zaten.Arkadaş satırlar dolusu yazmışta bir kızı etkilemek için ekstra bişeyler yapmaya gerek yok.Kendi insancıl bakımınızı yapın ortam içinde hareketlerinize dikkat edin nerde ne yapcağınız ne diyeceğinize gerisi sadece bir kız bulup konuşmak kalır.Siz muhabbet ettikce zaten samimi olucaksnız.Sonra eğer iyi anlaşabiliyorsanız çıkma teklifi edersini kızda düşünür; ya bu iyi çocuk iyi anlaşıyruz,eğleniyoruz e tipide fena değil niye olmasın ki der kabul eder zaten teklfinizi.Bu kadar büyütmeyin arkadaşlar gözünüzde bu işleri.

ayrıca sen 10/6 san 10/9 luk kıza bağlanma demişsin. buna inanmıyorum. bu karşındakinin ilişkiye bakış açısıdır. Eğer karşındaki ciddi bir ilişki istiyorsa,sevilmek sahiplenilmek istiyorsa tipi çokta önemsemiyor seninle geçirdiği vakiti önemsiyor,sen ona ne verebiliyorsun ne kadar eğlenebiliyorsun. Bir erkek kendisini kızın yerine koyupta kızın nasıl bir tiple çıkabileceğini bilmesi zordur.Kızların gerçek düşüncelerinizi bilmelisiniz bunuda arkadaş aşamasında kızla muhabbet ederken anlayabilirsiniz zaten

Bu yazıya sadece kız meselesi için yazilmis bir yazi olarak bakma. Kendini geliştirmek isteyenler için çok güzel bir yazı bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: QRX

quote:

Bu kız konularını niye bu kadar büyütüyorsunuz? Karşınızdaki insan sizde insansınız o sizden daha mı üstün bir yaratık? Sokakta bi güzell kız görsün agaa kızaa bak,sahile gitsin gözünü kızların göğüs,kalçalarından alamamalar vs, biraz kendinize hakim olun ağır başlı olun.Kızları gözünüzde büyütüyorsunuzda büyütüyorsunuz.Sonra türk kızı neden kezban. Böyle kaldırırsanız kızların bi tarafını olur tabi.Kızlarla sevgili yapmak çok mu zor sanıyorsunuz.Yüzünüze bakılmıcak gibi değilse muhabbetinizde iyi sayılırsa karşınızdakininin çok yüce bir varlık olmadığını anlayın gidip selam verin her şey başlıcak zaten.Arkadaş satırlar dolusu yazmışta bir kızı etkilemek için ekstra bişeyler yapmaya gerek yok.Kendi insancıl bakımınızı yapın ortam içinde hareketlerinize dikkat edin nerde ne yapcağınız ne diyeceğinize gerisi sadece bir kız bulup konuşmak kalır.Siz muhabbet ettikce zaten samimi olucaksnız.Sonra eğer iyi anlaşabiliyorsanız çıkma teklifi edersini kızda düşünür; ya bu iyi çocuk iyi anlaşıyruz,eğleniyoruz e tipide fena değil niye olmasın ki der kabul eder zaten teklfinizi.Bu kadar büyütmeyin arkadaşlar gözünüzde bu işleri.

Bu yazıya sadece kız meselesi için yazilmis bir yazi olarak bakma. Kendini geliştirmek isteyenler için çok güzel bir yazı bence.

öyledir tabi. ben kız meselesine değindim sadece
  • Gözlerim saniyede 10 kere kırpıyorum, uykumu aldıktan sonra okuyacağım. takip.

edit: güzel bir yazı. Ama ilk buluşma haricinde diğer buluşmalarda hesabı beraber ödeme taraftarıyım. Ve şu 6/10'luk erkegin 9/10'luk kızı hedef secebilir hatta onunla çıkablir bile. Bakın bir örnek vereceğim, bu arkadaşın öyle ahış şahım bir dış görünüşü yok ama zamanında adını unuttugum ünlü bir mankenle bile çıkmışlığı var.

Bu arkadaşın youtube'da böyle videoları var izlemenizi öneririm.
    mobil için:https://www.youtube.com/watch?v=GudQhDSeJmk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Castorio -- 31 Temmuz 2013; 16:56:24 >
  • quote:

Puan muhabettine pek takilma hocam. Ben mesela 10/ 7 ligimdir kendine göre gel gorki 10/4 kiza asik olmustum. Ama olmadi. Kizin sekline tipine degildi sevgim. Birsey vardi onda beni cekiyordu sanki.

• quote:

Orijinalden alıntı: Thomas Edison

quote:

Puan muhabettine pek takilma hocam. Ben mesela 10/ 7 ligimdir kendine göre gel gorki 10/4 kiza asik olmustum. Ama olmadi. Kizin sekline tipine degildi sevgim. Birsey vardi onda beni cekiyordu sanki.

bende onu diyorum işte tip önemli değil önemli olan karşındakinin ilişkiden ne istediğidir. ama genç yaşlarda insanlar genellikle tipi umursuyor tabii
  • quote:

Orijinalden alıntı: MoneyTalks

bende bir kaç şey yazayım şuraya.

Şimdi konu sahibi arkadaş yazmış iyi hoş. Ama benim gördüğüme göre bu forumda takılan insanların %70 i mevcut gençliğin büyük çoğunluğuna göre daha kültürlü ve olgunlaşmış insanlar. Bunu anlamak çok zor değil bana inanın, yorumların kalitesi, başka forum bölümlerindeki muhabbetler ve olaylara bakış açıları bunu belli ediyor. Yani bir nevi yarı elit bir ortam denilebilir buraya.

Hal durum böyleyken yukarıda yazılanları lütfen karı kız için yapmayın. Yapmayın abi. Nedenmi ? Siz bu kadar çabalıyacaksınız, edeceksiniz ama göreceksinizki çevrenizdeki kızların %70 ı sizin düşünce, zeka ve kültür seviyenizden düşük durumdalar. Bu ne yazıkki böyle. Bakmayın asosyal asosyal diyoruz birbirimize ama bilgisayar başında geçen vakti pek çok arkadaş iyi kullanıyor. İzlenen filmler diziler, kendi çapında gelişmiş yabancı dil, yabancı forumlarda, reddit, imgur,9gag gibi yerlerde gezerek anlayış farklılaşmasına uğruyorsunuz. Ve normal hayatınızdada bunları anlayabilen ve haberdar olan insanlar arıyorsunuz.

Yani klasik bir Türk kızı buradaki pek çok arkadaşı tatmin etmeyecektir. Hep bir eksiklik hissettirecektir. Bu yüzden yukarıda yazılanları asla kızlar için yapmayın. Kişisel bakım zaten bireyin kendine olan saygısıyla alakalıdır. Bunu kızlar için yapmayın yaptırmayın.

Çok güzel yazmışsınız,şu bir gerçek ki karşı taraf için beklenti arttıkça mutsuzluk da artıyor.Bu ister sevgili olsun ister arkadaş olsun.Bir süre sonra insanlar kendileri gibi birilerini.bulamayınca ruhsal olarak çöküyor ve iyice kabuğuna çekiliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: visivo

Hic bir kız icin sekle girmem neysem oyum

+ sözü söyleyen aklıma gelmedi

"ben ne giysiler gördüm içinde insan yok, ben ne insanlar gördüm üstünde giysisi yok."

kişisel bakımda insanın kendine olan düşüncesini belli eder.
  • quote:

Orijinalden alıntı: visivo

Hic bir kız icin sekle girmem neysem oyum

Buna benzer bir şey yazmaya girdim gidiyorum. Birde gitmeden gene meşhur sözümü yazayım : "Türklerin %70 i ile sağlıklı ilişki kurulmaz"
  • Tam bir omega diliyle, anlaşılır bir dille yazmışsın...

• Sonrada terkedip gidiyolar hocam.Önemli olan kızın size bağlanması.Kızın her istediğini yapıp ona ilgisini çeken şeyleri hemen verirsen sana bağlanmayacaktır:(
    Keşke bunları daha önce akıl edebilseydim..
  • Üstte dediklerini yapıyorum kıyafet falan tipimde iyidir. 6.sınıfa kadar kızlarla aram çok iyiydi ama sonra insanlar şöyle demeye başladı(Öncedende diyolardı ama aldırış etmiyodum) ve bunu yenemiyorum(erkekler söylüyor bunu) "X vay Y yi ayarlamışsın kendini" (aslında böyle bişey yapmıyorum)
    Özet: Bir kızla konusuyorum ve sankı sevıyorum gıbı algılanıyor sinir oluyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UçamayanZüperGahraman -- 31 Temmuz 2013; 4:53:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kerem-

Tam bir omega diliyle, anlaşılır bir dille yazmışsın...

Omega alfa kavramlarını biliyorsanız sizde konu açarmısınız
  • Dostum bana pm atarmısın bi konuda bişi sorucam sana merak ediyorum ?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.