Şimdi Ara

Özel Yurtların Fiyatları Ne kadardır?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.432
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Özel yurtların ortalama fiyatları ne kadardır?
    bilen varsa Karamandaki bi özel yurdun fiyatınıda yazabilir mi.

• ya bilen yok mu hiç:)
    herhangi bir ildeki özel yurdun fiyatını yazın bari fikir edinmem açısından....
  • geçende bunun hakkında konu açılmış ve 8.000 YTL civarı fiyatlar görünce şok olmuştum...
  • zonguldakta okuyan birinden aylık 200-250 ytl gibi bi fiyat duymuştum
  • geçenki konuda fazla bilgi alamamıştık inş şmdi alırız. istanbulda tek kişilik kalma olanağı bulunan yurtların fiyatlarını öğrenmem lazım benimde..
  • quote:

Orjinalden alıntı: kArpUz3

zonguldakta okuyan birinden aylık 200-250 ytl gibi bi fiyat duymuştum

valla inşallah karamanda o civarda bi fiyattadır süper oolur
    saol kardeş cvp için;)
  • http://www.haber3.com/haber.php?haber_id=146117
    burda kız yurtları verilmiş ama

genelde kazıkçıdır hepsi,sana daracık bir oda verirler(kümes desek yeridir)

ucuz bir ev kiralayıp,spotçudan 2 el çekyat,perde vb ıvır zıvır falan alırsanız daha rahat edersiniz,hemde daha düşük fiyatada gelebilir tuttuğunuz yere göre ,sonradan yanınıza birkaç arkadaş alırsanız pay düşer size,fakat sorunlar da çıkabilir ileride

ben kırıkkalede 100 kira veriyordum,2 odalı eve,

ses sistemi almıştım duvarları oynatıyordum öğrenciyken....
    ama yurtta böyle bir şansınız yok

• @Macromedia
    dostum benim derdim barınmak :)
    güvenli bi şekilde barınayım yeter bana :) çılgınca eğlenmekten falan geçtim ben
  • bu arada devlet yurtlarını iyi ve güvenli olmadığını duydum.
    hırsızlık haraç falan her türlü pislik var diyolar
    örneğin birisi saatini, laptop'ını, vs. gördü beğendi zorla alıyo, bıçaklamaya kadar gider vermessen... gibi şeyler
    aslı var mıdır?
  • o dediğin okuldan okula değişebilir. itünün forumunda okumuştum , kaybedilen cüzdanlar genelde sahibine ulaşıyormuş orada yurtlarda, örnek vermek gerekirse.
  • quote:

Orjinalden alıntı: arf*

o dediğin okuldan okula değişebilir. itünün forumunda okumuştum , kaybedilen cüzdanlar genelde sahibine ulaşıyormuş orada yurtlarda, örnek vermek gerekirse.

e, itü yani
    :)
  • özel yurtlarda olacağını sanmıyorum.aylık 400-500 arasında değişiyor.başkent universitesi yurdu 430 ytl galiba 2 kişilik ve çok yüklenme olduğundan kuraayla alıyor.
  • hatay'da serinyol yolundaki kampüsün hemen yanında yıllık 3500 ytl civarı apart daireler. 2 kişilik odalar, banyo-tuvalet-yatak odası-antre şeklinde. odalarda klima, buzdolabı ve tv mevcut. kampüse 150 mt civarı.
  • kayseride ne alemde acaba fiyatlar??
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.