Şimdi Ara

Özel Üniversite Anormal Fiyatlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
1.292
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • istanbulda yaşıyorum ve istanbulu tutturamıyorum özele gitsem desem dünya kadar para istiyorlar en ucuzu 14 15 milyar nasl bi sistem bu ya

• Bağış yapılmıyo heralde
  • ortaokullarda bile 10binden aşağı değil ki artık üniversitenin bir sürü profesörü var laboratuvarı var araştırma sistemleri var falan filan ..
  • en ucuz özel üniversite hangisi acaba
  • bide ögrenciye egitim kredisi gibi bsy veriyolarmı
  • Arkadaşım oturduğu şehirde üniversite okuyan bir gencin hayat damarlarından biri kesilmiş demektir Neden aynı şehirde okumak istiyorsun ki.. Tabi erkek olduğunu farzederek yazıyorum bunu kızsan işler değişir elbette.
  • ben ve kardeşim özeldeyiz ikimiz yılda 50bin tl'ye geliyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cypon

Arkadaşım oturduğu şehirde üniversite okuyan bir gencin hayat damarlarından biri kesilmiş demektir Neden aynı şehirde okumak istiyorsun ki.. Tabi erkek olduğunu farzederek yazıyorum bunu kızsan işler değişir elbette.

arkadaşın profil resmine bakarak kız olmadığını var sayıyorum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lucifer Roses

quote:

Orijinalden alıntı: Cypon

Arkadaşım oturduğu şehirde üniversite okuyan bir gencin hayat damarlarından biri kesilmiş demektir Neden aynı şehirde okumak istiyorsun ki.. Tabi erkek olduğunu farzederek yazıyorum bunu kızsan işler değişir elbette.

arkadaşın profil resmine bakarak kız olmadığını var sayıyorum..

Hiç de dikkat etmedim resme Ama devir değişti Şahin K ile resim çektiren kızlar bile var. Hayranı olabilir sonuçta

• Kız degilim Erkegim İstanbulda okumak daha farklı öteki iller pek güzel degil 1 kaçı haricinde özelede gitsem yıllık 15 bin tl gidelrm ama aileme yük olmak istemiyorum
  • Öteki iller derken Ankarası var İzmiri var Eskişehiri var Bursası var Antalyası var.. Var oğlu var yani Üniversite sadece okumak için değil kendini geliştirmek için de gereklidir. Yeni insanlar yeni düşünceler yeni akımlar tanımak öğrenmek incelemek içindir. Bunlardan daha önemlisi özgür olmasıdır. Üzerinde aile baskısı koruyuculuğu olmadan yaşamayı öğrenmedir. Aynı evde 8 kişi nasıl kalındığını nasıl ay sonunu getireceğini düşünmeyi gecelerin dibine vurup batak partisi yapmayı öğrenmedir. Bunların hiç birini ailen yanında yapamazsın ayrı evde olsan bile onların baskısını hale hissedeceksin. Bence bir üniversite öğrencisi hayatının geri kalanı için üniversiteyi dışarda okumalı hayatı öğrenmelidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cypon -- 23 Temmuz 2010; 13:40:18 >

• quote:

Orijinalden alıntı: maghapas

ben ve kardeşim özeldeyiz ikimiz yılda 50bin tl'ye geliyo

sabancının torunumusunuz
  • Her şehre üniversite kampanyası başlattılar, lise ayarında eğitim vererek üniversite kuruyorlar, onlardan birini tercih edebilirsin. Puanlar o yüzden düşüyor, sıkıntı olmaz yani.
  • Favori Mekan Eskişehir Orayı yazarım sanırım ilkbaşa
  • Özel ünitesite demek parayla diploma almak demek. Buna adaletsizlik olarak bakardım önceden ama sonra görüyorsunki o diplomalar bir işe yaramıyor. Istisnası:baba fabrikasında devam etmek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: IdontLetEscapeYou

istanbulda yaşıyorum ve istanbulu tutturamıyorum özele gitsem desem dünya kadar para istiyorlar en ucuzu 14 15 milyar nasl bi sistem bu ya

sistem ne yazıkki bu , yapabilcegimiz bişi yok

sende benim gibi seneye hazırlan

• quote:

Orijinalden alıntı: MartNisan

Özel ünitesite demek parayla diploma almak demek. Buna adaletsizlik olarak bakardım önceden ama sonra görüyorsunki o diplomalar bir işe yaramıyor. Istisnası:baba fabrikasında devam etmek.

En basitinden kpss sınavında bir fark yok. Örneğin açıköğretim işletme bitirmiş birisiyle, özel okul işletme mezunu ve devlet okulu işletme mezunu arasında bu sınavda hiçbir fark yok.
  • muhtemelen doğru düzgün bir puanın yok. muhtemelen öyle çok da paran yok. o zaman çalışsaydın ya kardeşim. neyine güvendin? ondan sonra eğitim sistemine bok atmak en kolay yol.
  • Özel okuycaksan ne işin var arkadaşım Türkiyede.. Git rusyaya yıllık 2000 TL ye oku mis gibi.. Vize zart zurt da yok.

RUSSİAN GİRLSDE CABASI TABİ
  • Koç Tıp 40,000 tl
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.