Şimdi Ara

Özel İngilizce Kursu Tavsiyesi Acil Destek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
710
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Ben Manisa Celal Bayar da Bilgisayar Mühendisliği okuyorum. %100 ingilizce öğrenim.
    Bildiğiniz gibi ingilizce günden güne önemliliğini artırıyor.İngilizce bilmeyeni neredeyse ülkeye almayacaklar. Özellikle Bilgisayar dilinin ingilizce olduğunu düşünürsek daha bir önemli hale geliyor.

Ve yıllardır ingilizce eğitim almamıza karşılık hala elle tutulur bir ilerleme kaydedemiyoruz.

Bu sene ingilizce kursuna yazılmaya karar verdim.

Manisa'da en iyi durumda olan sanırım , Britishtown dil okuluyla, akademik batı dilleri kursu.

Az bilgi vermek gerekirse, ücretleri birbirine yakın.

British Town da , kur kur ilerleme mevcut. B1 seviyesindeysen ordan devam ediyorsun. 2 kur alana +1 hediye. dersler gramer okuma dinleme konuşma gibi, ayrıyetten konuşma kulubü var katılırsan. Birde bunlara ek, ingilizceye kaydolduysan , 2. bir yabancı dil %80 indirimli. Ki çok istediğim bir şey aslında.

İkinci kurs yeri Akademik Batı Dilleri. Bunda hazırlık , sömestre 1 , sömestre 2 ve 3 gibi sınıflar mevcut. Hazırlıkta a1 den başlayıp ilerleyen gramerler mevcut. Sömestre 1 ve devamında ise akademik çevirilere yöneltiyorlar. Yani derslerde makaleler , okuma parçaları çevirttiriyorlar, çeviri kurallarını , söz öbeklerini gruplarını falan öğretiyorlar. Aynı zamanda bunun da konuşma kulübü var.

Bu kurslardan hangisi bana daha faydalı olur sizce ? Nelere daha önem vermeliyim ? Kursların ikisi de 7-7,5 ay kadar sürecek.

kendi seviyemi anlatıcak olursam , okul ingilizce sınavlar falan, okul öncesinde hazırlık okudum üniversitenin B kurundan başlamıştım.
    Speaking listening pek iyi değil, malum genlerimizde var sanırım.

Sizin fikirlerinizi görüşlerinizi bekliyorum , hangi tarafı seçeyim ?
    Yada başka bir yol haritası çizeceksem nasıl olmalı ??

• Hocam bu kurslardan hangisi yabancı hoca ile eğitim veriyosa onu seç? Türk yeni mezun hocalarla olmuyor, ister istemez türkçe konuşuluyor. English time yokmu sizin orda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.