Şimdi Ara

Özel harekat minibüsü taradı: 1 ölü 2 yaralı (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
232
Cevap
1
Favori
3.138
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sél@h@ttin

Kullandığı her cihaz ve üründen devlet tarafından soyulduğunu farkında olmayan vatandaşın düştüğü zor durum vol.xxxx

Hiçbir geliri olmayan insana bile devlet GSS prim borcu adı altında o kadar borç takıp hırsızlık yapıyor, bu da gelmiş onurlu vatandaş ayağı çekip hırsız devleti savunuyor. Bunlar yüzünden böyle rezil bir ülkede yaşamaktan bıktım ya. Sorgulamazlar, etmezler vatanseverim diye geçinirler bir de. Bir halttan anladıkları yok, adalet nedir insanlık nedir bilmezler varsa yoksa vatan millet sakarya devletimiz çok süper.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Snowmann -- 16 Temmuz 2015; 0:37:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Snowmann

quote:

Kullandığı her cihaz ve üründen devlet tarafından soyulduğunu farkında olmayan vatandaşın düştüğü zor durum vol.xxxx

Hiçbir geliri olmayan insana bile devlet GSS prim borcu adı altında o kadar borç takıp hırsızlık yapıyor, bu da gelmiş onurlu vatandaş ayağı çekip hırsız devleti savunuyor. Bunlar yüzünden böyle rezil bir ülkede yaşamaktan bıktım ya. Sorgulamazlar, etmezler vatanseverim diye geçinirler bir de. Bir halttan anladıkları yok, adalet nedir bilmezler varsa yoksa vatan millet sakarya.

Ne yapacaksın..Bunlarda ülkemizin realitesi.....

Bir devlet hastanesine gidip Suriyeli mültecilerin gelip en ön sıraya geçmesi sonrası bu ve bunun gibi insanların takınamadığı tavrı görmeniz lazım..Bunların tek düşüncesi kurd....Eğer kurd e karşı yapılmışsa şeytana tapacak insan var bu toplumda...

Kürtler şeytanla savaşsa şeytana tapacak alçaklar var. İşid bunun en güzel örneği
    Sırrı Süreyya Önder

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sething -- 16 Temmuz 2015; 0:42:33 >

• quote:

Bu sefer sondan başlayalım zira anlamamakta ısrar ediyorsun yönetimim değiştireyim bende...

quote:

Resmi paylaşman iyi olmuş, o aracı taşlayanlar hangi dedelerin çocukları acaba?

Ben de sana bunu söyletmeye değil düşündürmeey çalıştım zaten....ama söyleme ihtiyacı hiisetmiş olman verilmek istenen asıl mesajı algılayamamandan kaynaklanmakta...

quote:

Her neyse sizlerle bizler artık aynı paydada buluşamayacaklarız, bundan sonrası hayır getirsin dilerim.

Bunca acıya rağmen ortak paydada buluşacağımız insanalr senin gibileri olursa ahdım olsun ki o toplumun kendisine elimden gelirse kendim başkaldırır elimden gelemzesede başkaldırana destek veririm....

quote:

Geçmişte yaşanmış şeyler hatalar vs ler olabilir, işkence vs vs, dönemi yönetenlerin hatası bu, sağ-sol kavgasında da onlarca işkence oldu, darbe dönemi vs her kesimden insanlar kayıp yaşadı, çözüm sen bana 100 yıl önce elektirik verdin al bende kaçak kullanıyorum, hainlik yapıyorum değildir. Hala o kafadaysa bölge insanı çözüm süreci saflıktır, yinede insanlar kardeşliğe inandı ama kardeş dediklerinin gerçek yüzü hiç değişmedi. Çözüm sürecini destekleyen benim için artık olay bitmiştir, çözüm süreci yanlıştır, terörün kökü neredeyse kurutulmalıdır.

Hataları kabul edip hataların ortaya çıkarılması ulusal ve uluslararası statüde kabul edilip gerekirse devletin halktan özrü dilemesi ile taçlanacak ve evladını mezarının sahibi olamayan binlerce ana babaya zerre kadar da olsa huzur verecek bir sürece karşıyım demek te hangi maddenin yan etkisi yaw..Çok ilaç kullandım böylesine denk gelmedim doğrusu...

quote:

Kaçak kullanımı kim kullanıyorsa hırsızdır, batı veya doğu ne farkeder, x kişinin kullanması size kullanma hakkı mı veriyor? Kendi adıma kullananlara haram zehir zıkkım olsun, ailelerinden çıksın.

Kim kaçak elektriği gerçekten ihtiyacı olduğu için kullanıyor hakkızm helal olsun...Ama kim devletin en ufak malına bilinçli bir şekilde zarar veriyorsada lanet olsun mu.....

Baştanda sondanda başlasan anlamayacak olduğun için boşu boşuna yazıklarımı cümle cümle bölüp altına birşeyler karalama. İşine gelmediği zaman kıvırıp duruyorsun, aklınca işler yapıyorsun, gülerek izliyorum.
    Hakkımız derken sizin olmayan birşeyde nasıl bir hak iddia ediyorsunuz, siz hırsızlık yapıyorsunuz, çalıyorsunuz, yeterli mi? Bunu yaparkende gayet bilinçlisiniz, en ufak zarar verenede, hırsızada lanet olsun.
    Sürece karşıyımın gerekçesi yazdığın şey değil, ne içiyorsan güzel saçmalıyorsun, devlet kime zarar verdiyse telafi etmeli, bunuda ben dediğim için yapacak değil, benim bir taraf olmamda söz konusu değil. Merak ediyorum taçlandığında vatansever mi olacaksınız?
    Sallayıp dururken özünde ne olduğunuzu da açıklada rahatla, pkk destekçisi misin, düşmanı mı? destekçisi isen hiçbir söyleminin anlamı yok, hiçbir değeri kıymeti yok.

• quote:

Sallayıp dururken özünde ne olduğunuzu da açıklada rahatla, pkk destekçisi misin, düşmanı mı? destekçisi isen hiçbir söyleminin anlamı yok, hiçbir değeri kıymeti yok.

Bu cümleni ilk mesajında kullansaydında seni muhatap almaamız gerektiği anlayaydık...
    Hadi gecene devam et...Bizi bilen biliyor....Senin bu ağzınla konuşan çok vatansever????? tanıdım..Var git işine bende kıvırmaya devam edeyim senden uzakta....
    Konudaki başlığa bakmadan kaçak elektrikten bahseden biri kıvırmaktan bahsediyorsa sıcak bi çay iyi gider.....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sething -- 16 Temmuz 2015; 0:53:36 >

• quote:

quote:

Bu cümleni ilk mesajında kullansaydında seni muhatap almaamız gerektiği anlayaydık...
    Hadi gecene devam et...Bizi bilen biliyor....Senin bu ağzınla konuşan çok vatansever????? tanıdım..Var git işine bende kıvırmaya devam edeyim senden uzakta....

evet veya hayır demek çok mu zor olsa gerek, iyi kıvırmalar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rwenzori -- 16 Temmuz 2015; 0:54:41 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Rwenzori

quote:

quote:

evet veya hayır demek çok mu zor olsa gerek, iyi kıvırmalar.

evet.....
    bonusun pm den geldi....

• Yaş kaç 15 mi?
    neyse hadi bol şans,
    blokladığım için bundan sonraki akıl dolu tespitlerini göremeyeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rwenzori -- 16 Temmuz 2015; 0:59:24 >
  • quote:

Yaş kaç 15 mi?
    neyse hadi bol şans,

Profilde yazmakta....Sanada bir daha ki sefer için bol şans....
    Senin gibi birinin bloğu benim şereftir......

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sething -- 16 Temmuz 2015; 1:01:08 >
  • quote:

Yaş kaç 15 mi?
    neyse hadi bol şans,

Irkçıların zeka seviyesinin düşük olduğu bilimsel olarak kanıtlanmıştır. Yaş konusuna fazla girme bence sen zararlı çıkarsın

http://www.mynet.com/haber/dunya/irkcilar-daha-dusuk-zekali-cikti-614111-1

• quote:

quote:

Yaş kaç 15 mi?
    neyse hadi bol şans,

Irkçıların zeka seviyesinin düşük olduğu bilimsel olarak kanıtlanmıştır. Yaş konusuna fazla girme bence sen zararlı çıkarsın

Bakmadım ama öyle diyorsan öyledir, iyi bloklar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rwenzori -- 16 Temmuz 2015; 1:03:32 >

• quote:

quote:

Yaş kaç 15 mi?
    neyse hadi bol şans,

Yorumlara koptum...
    İyi geceler...Gidip yandaki direkten kaçak elektrik hattı çekmem lazım.....

• quote:

quote:

Yaş kaç 15 mi?
    neyse hadi bol şans,

demek o yüzden uzun zamandır saçmalıyorsun

• quote:

Orijinalden alıntı: Koşulsuz_Uyarıcı

quote:

quote:

Yaş kaç 15 mi?
    neyse hadi bol şans,

Hiç Türklüğü yücelttiğimi gördün mü? Burada sabah akşam siz Türk soydaşlarıma Kürtlerin haklarını savunup voton hoyinliği yapıyorum

• quote:

quote:

quote:

quote:

Yaş kaç 15 mi?
    neyse hadi bol şans,

Hiç Türklüğü yücelttiğimi gördün mü? Burada sabah akşam siz Türk soydaşlarıma Kürtlerin haklarını savunup voton hoyinliği yapıyorum

Attığım pm i dikkate almamanı isteyeceğim çünkü kapak güzel olmuş......

• quote:

quote:

quote:

quote:

Yaş kaç 15 mi?
    neyse hadi bol şans,

terörü savunmak faşistliktir
    mesela o kadar faşistsin ki teröre laf söyleyenleri bütün kürtlere laf söylemiş gibi düşünüyorsun demek ki bu yüzden "Irkçıların zeka seviyesinin düşük olduğu bilimsel olarak kanıtlanmıştır."
    varsa bir sorun doğru düzgün terörü desteklemeden yapın
    ayrıca kürt olup "türküm ama pkkyı savunuyorum" demek zor değil siz sadece propaganda yapıyorsunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C36D8071F -- 16 Temmuz 2015; 1:26:50 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Yaş kaç 15 mi?
    neyse hadi bol şans,

terörü savunmak faşistliktir
    mesela o kadar faşistsin ki teröre laf söyleyenleri bütün kürtlere laf söylemiş gibi düşünüyorsun demek ki bu yüzden "Irkçıların zeka seviyesinin düşük olduğu bilimsel olarak kanıtlanmıştır."
    varsa bir sorun doğru düzgün terörü desteklemeden yapın
    ayrıca kürt olup "türküm ama pkkyı savunuyorum" demek zor değil siz sadece propaganda yapıyorsunuz

Ben HDP'nin siyasi çizgisini kabul etmiş bir Türküm. Yani ülkenin demokratikleşmesinden, Kürtlerin taleplerinin kabul edilmesinden ve PKK'nın çekilmesinden yanayım.

• Acınacak haldesiniz çok sevdiğiniz hewalleriniz öldürüyor sizi hala suçu devlete atıyorsunuz.Özel harekat öyle şey yapmaz yaptıysa da eline sağlık devamını bekleriz
  • quote:

Orijinalden alıntı: RavenoLL

Acınacak haldesiniz çok sevdiğiniz hewalleriniz öldürüyor sizi hala suçu devlete atıyorsunuz.Özel harekat öyle şey yapmaz yaptıysa da eline sağlık devamını bekleriz

PKK sivilleri öldürüyor terör örgütü dersiniz sonra devlet sivil öldürürse eline sağlık dersiniz. Meselenin terör falan olmadığı çok açık değil mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Snowmann -- 16 Temmuz 2015; 2:17:32 >
  • Snowmann kullanıcısına yanıt
    Türklük kelimesini bir daha ağzına alıp kirletme.
  • Özel harekat gerçekten dedikleri gibi aracı imha etmeye çalışacak ve bu gelip terör kanalına konuşma yapacak
    Çoktan gömerlerdi.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.