Şimdi Ara

Özel harekat minibüsü taradı: 1 ölü 2 yaralı (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
232
Cevap
1
Favori
3.138
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sél@h@ttin

Rahatsizl8k duydugu yerde aglamakta size ozgudur gitmenize engel teskil edecek hicbir sebep yokken....

Terör örgütünü destekleyen desteklemekle de kalmayıp propagandasını yapan hiçbir kürt ne benim arkadaşımdır ne de hiçbir şeyim benimle muhattap olmak dışında dilediğini yapabilirsin hiç de öyle çocuk gibi laf anlatmaya çalışmayacağım dilediğini yapabilirsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uzun bir süredir güneydoğuda kan dökülmüyordu çünkü recebin açılım projesi vardı ve askerle polis karakollara hapsedilmişti

Ne zaman recep baraja gömmek için hdp ye cephe aldı,çatışmalar yaşanmaya başladı

Türkiye recebin çağdışı politikalarını da kürt sorununu da,terör belasını da aşmak zorunda

Dünya savaşları 3-5 senede biterken türkiye 30 yıldır pkk ile boğuşuyor yazık günah

• Devletin tescilli teroru dururken isitip isitip pkk terorunu onume koymaya calisarak bana kiyafet bicmeye calisan hic bir turk veya etnik bir kimlik de bizom hoc bir seyimiz olamaz...
    Bu harekete zarar verme dusinda istedigini yapabilirsin...

• iniyesta kullanıcısına yanıt
    Guzel yazmissinda sonuc yani terorun nasil bitirilecegi yazmqmissin..Tabi sorunu teror olarak goruyarsan da yazmana gerek yok...

• quote:

Devletin tescilli teroru dururken isitip isitip pkk terorunu onume koymaya calisarak bana kiyafet bicmeye calisan hic bir turk veya etnik bir kimlik de bizom hoc bir seyimiz olamaz...
    Bu harekete zarar verme dusinda istedigini yapabilirsin...

Muhattap olma o zaman kürt

• Muhatap olma diyecegine muhatap alma......

• quote:

Guzel yazmissinda sonuc yani terorun nasil bitirilecegi yazmqmissin..Tabi sorunu teror olarak goruyarsan da yazmana gerek yok...

Mesaj çok fazla uzamasın diye yazmadım.ama daha önce defalarca kürt sorununuda pkkyı da kendine derin devlet diyen,İsrailin ağlama duvarından eksik olmayan çetelerin imal edip,besleyip büyüttüğünü yazdım.

Diyarbakır zindanlarında,Kürtlere nefret tohumları ekmek için insanlara zulüm yapanlar bizim subayımızdı,

Heronları düşür çok adam kaybediyorum diyende bizim subayımızdı,

Tamam hallederiz diyen de yine bizim subayımızdı

Pkknın Karakol baskınını ve 15 askerin ölümünü sabaha dek 30 ayrı birimden naklen-canlı izleyen ama yardım göndermeyen de bizim paşalarımızdı.

Ülkeler,devletler,topraklar hepsi insan için; insanlar özgür,mutlu yaşayamıyorsa orası vatan,devlet değil düpedüz hapishanedir

Dünya nasıl çözmüşse türkiye de öyle çözecek,Amerikayı yeniden keşfetmeye çalışmak anlamsız

• O listeye eklemen gereken cok fazka muglak ve tartismayi beraberindebgetiren hic bir durum kurt halkinin cektigi acilari unutmasija vesile olamaz..Bunu da bildigini dusunuyorum...

Nasil cozulecegi rojavaya bakis acisi ile kesinlesen bir devletle bariscil yontemlerel cozulemeyegi ortada...

Kanli olmasi temennim degil fakat gereklilik oldugunu dusundugum bir durum...Sanciki bir durum...
    Ama kanli olmadigi surece bizi Osmanli oyunlari ile saf disi birakmaya devam edicek 800 yillik bir devket gekenegi mevcut..Ve kanli olmadigi surece kurtler ulusal bilincini kisa surede tamamlayamayacak...Bu kutsal amaca hozmet edecekse benim dada demir eksikligi var zaten...Ustekikte cok bulunan bir tur...

• Snowmann kullanıcısına yanıt
    Günde 2 paket sigara sana fazla geliyor herhalde ki beynin sulanmış. Bırak bir an önce de, beynin oksijen alsın ve normal çalışmaya başlasın. Madem örgütü bu kadar çok savunuyorsun, ne işin var Türkiye'de yaw...

• Ardahanda böyle olayın olması şaşırttı gerçi gölede olmus o ilçede kürt nüfusu çok Ardahan'ın diğer yerlerinden farklı

• quote:

Orijinalden alıntı: bocekgrafik

Günde 2 paket sigara sana fazla geliyor herhalde ki beynin sulanmış. Bırak bir an önce de, beynin oksijen alsın ve normal çalışmaya başlasın. Madem örgütü bu kadar çok savunuyorsun, ne işin var Türkiye'de yaw...

Sen beynini devletten kurtarıp birey olmaya sorgulamaya başla da sonra bana akıl verirsin.
  • bocekgrafik kullanıcısına yanıt
    Sizin gibi insanlardan sasirtan basitlikle mesajlar gormek uzucu....
    Ayrida mesajiniz ucuk acik etkili mesajlarin atilmasina vesile olabilecek derecede soylemler ihtiva etmekle ve yasanmis ornekler ile verilebilecek cevap hakki dogurmaktadir....

Ben derin devlete de, AKP'ye de karşıyım evlat. Sen daha doğmamışken, ben terör bölgesindeydim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kişiye özel bir mesajdı o. Snowmann, PKK'lı, sigara tiryakisi 93'lü bir çocuk. Yaşı yetmiyor bu mevzulara. Üstüne alınmasın o sebeple başka kimse.

• quote:

Kişiye özel bir mesajdı o. Snowmann, PKK'lı, sigara tiryakisi 93'lü bir çocuk. Yaşı yetmiyor bu mevzulara. Üstüne alınmasın o sebeple başka kimse.

Bu başlıkta kimse PKK ne güzel insan öldürüyor demedi ama sivillerin öldürülmesini meşrulaştırmaya çalışan çok oldu. O yüzden faşizminizi yüzünüze vurunca ya sev ya terket moduna girmeyin boşuna.
  • quote:

Ben derin devlete de, AKP'ye de karşıyım evlat. Sen daha doğmamışken, ben terör bölgesindeydim.

Devletin kendisi masum da işte hep bu derin devlet işleri bozuyor. Yoksa resmi ideolojinin bir suçu yok.
    Her kim ki sivil öldürülmesini destekler, o yanlıştadır. Lakin, katil çakinin (PKK) bebek görünümüyle (HDP) ortaya çıkmasına da aldanmayız. Onbinlerce sivili katleden, PKK değildi sanki. Masum ayağına yatmayı bırakın şimdi. Siz böyle yapmazdınız da, Kürdistan hayali uğruna şimdi böyle yapmanız gerekiyor tabi.

Resmi ideoloji de sorunlu bu ülkede.

• quote:

Her kim ki sivil öldürülmesini destekler, o yanlıştadır. Lakin, katil çakinin (PKK) bebek görünümüyle (HDP) ortaya çıkmasına da aldanmayız. Onbinlerce sivili katleden, PKK değildi sanki. Masum ayağına yatmayı bırakın şimdi. Siz böyle yapmazdınız da, Kürdistan hayali uğruna şimdi böyle yapmanız gerekiyor tabi.

Ne onbinlerce sivil öldürmesi? Ayrıca bu savaş sonsuza kadar sürmek zorunda değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Snowmann -- 26 Temmuz 2015; 2:49:17 >
  • bocekgrafik kullanıcısına yanıt
    Beni sasirtmaya devam ediyorsunuz...Egitimin katabilecekleri uzerije tartisma k9nusu okursunuz..Bu dusunceler ile..O sivilleri kimin katlettigini senin bilmene gerek yok ama bizim bilmemiz gerek ve biliyoruzda...Cunku onlar bizden ama katilleri degil...

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.