Şimdi Ara

Özdilekteyim Jack jones mont kampanyası (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
303
Cevap
7
Favori
33.394
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar 2 tane jack jones montum var ikisi de M normalde de M giyiyorum. Biraz uzun olan montlarda biraz zayıfsanız beden küçük tercih edilebilir ancak şişme bel hizasında olan montlar için hangi beden giyiyorsanız onu alın bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bilgi olması açısından 2 sene önce yine bu dönemlerde jj kampayasıyla 70 liraya aldığım L beden şişme mont(ince) ve 99 liraya aldığım L beden şişme(kalın) montları memnuniyetle ve herhangi bir deformasyon olmadan kullanıyorum. Sadece M beden olsa daha iyi olurmuş onu farkettim.( Boy:185 Kilo:82)

• arkadaşlar hatalı sipariş verip iptal etmem gerekti. daha sonra tekrar sipariş geçtim. bonus kazanmamda bir problem olur mu iptal edip tekrar aldığım için ? diğer kampanyalardan tecrübeli arkadaşlar yazarsa sevinirim.
  • Galatas4ray kullanıcısına yanıt
    Valla hocam sizin gazınıza geldim bende sipariş ettim 😂 . Kalın sevmem aslında ama inşallah kalınlığı problem olmaz. Model olarak beğendim gelsin bir bakalım. Ürünü koyan arkadaşa teşekkürler.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • danner kullanıcısına yanıt
    Pişman olmazsın bu fiyata.

• medusa96 kullanıcısına yanıt
    uzun olandan ve göğsünde fermuar olandan birer tane l aldım, uzun olan büyük ihitmalle uyacak ama 89 tl lik olan dar gelecek diye düşünüyorum. bakalım görelim :)

uzun olan ağır ve soğuk günler için ama istanbulda o kadar soğuk olmuyor boşa aldık gibi ama elde alternarif bulunsun. 134 tl iyi fiyat :)
  • SPaCeLoRD kullanıcısına yanıt
    1.76 77 kiloyum hocam s beden oldu normalde m beden alırdım montları tam olurdu

• yahya90 Y kullanıcısına yanıt
    hangi model seninki ?

bende göbek te var, olmasa m kurtarırdı gibi ama bi de m mi söylesem olmayanı iade ederim şüpheye düştüm şimdi :D
  • bonus kartıyla indirim yapabilecek arkadaslar mesaj atsın lütfen
  • Trendyolda 170 liraydı heralde bu uzun kalın montlar hediye çeki falan varsa bu fiyatlara gelir hemen hemen

• yahya90 Y kullanıcısına yanıt
    bunun siyahını aldım, montları tam oturan şekilde sevmem aslında az bişey bol olmalı ki rahat edeyim. az bi düşüneyim duruma göre 1 tane de m sipariş edicem, artık hangisi olursa diğerini iade edicem
  • Okudum ama göremedim. Mağazalarında da geçerli mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: danner

Valla hocam sizin gazınıza geldim bende sipariş ettim &#128514; . Kalın sevmem aslında ama inşallah kalınlığı problem olmaz. Model olarak beğendim gelsin bir bakalım. Ürünü koyan arkadaşa teşekkürler.

bunlarin kalın olduğu , ince olduğu nerde yazıyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cepteteb ile indirim olmuyor sanırım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1.90 72 kiloyum m olur mu beyler acil
  • quote:

Orijinalden alıntı: faruk368

hocam us polo uygulaması telefonunuzda olsun . internet sitesinede belli bildiğimiz dönemlerde mesela kış başlangıcı veya ortasında yazlıkları bir alana bir bedava veya 2.si %50 indirimli olarak sunuyorlar . aşağıda ss ler var mesela bu ürünleri ben 2 ocakta aldım. bu arada orda 8 tshirt 180 tlye 2 yağmurluk gibi şey 90 tlye geldi
    Özdilekteyim Jack jones mont  kampanyasıÖzdilekteyim Jack jones mont  kampanyası
    Özdilekteyim Jack jones mont  kampanyası

faruk kız t shirt ünü naptın. çaktırmadan giyiyon mu

• quote:

Orijinalden alıntı: Princess Chelsea

1.90 72 kiloyum m olur mu beyler acil

ne biçim premmssess sin sen. öle boy mu olur. . m alma l al. boy tutmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: beyoglubeyy

quote:

Orijinalden alıntı: Princess Chelsea

1.90 72 kiloyum m olur mu beyler acil

ne biçim premmssess sin sen. öle boy mu olur. . m alma l al. boy tutmaz.

Hacı çok geniş olmaz mı L emanet gibi durmayım içinde

• Mağazada var mıdır Kocaelideyim

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.