Şimdi Ara

Özdilekteyim Jack jones mont kampanyası (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
304
Cevap
7
Favori
33.390
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: faruk368

Arkadaşlar ben 180 boy 95 kilo civarındayım bölgesel kilom yok.her yerden kilo alıyorum şu kapşonu tüylü montları denedim j coland olan model yazmıyor ama bakabilirsiniz. M beden daracık olmadı L bedende genişşşşşşş olmadı. Ama ben M aldım çünkü bu kiloda kalmam ben .

174 79kg a M büyük mü olur acaba?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Nıke mont xl giyiyorum bunda xl beden bana olurmu ?
  • İsimSoyisim kullanıcısına yanıt
    m olur hocam... ama dar seviyorsaniz s ile m arasi olur... genis seviyorsaniz l... ama normal olsun diyorsaniz m..
  • quote:

Orijinalden alıntı: voodoo child

m olur hocam... ama dar seviyorsaniz s ile m arasi olur... genis seviyorsaniz l... ama normal olsun diyorsaniz m..

Tamamdır hocam sağ olasın.kollar uzun olmasın yeter

• İsimSoyisim kullanıcısına yanıt
    bu tur montlarda kollar normal oluyor.. deri gibi olan modellerinde uzun kol oluyor genelde... jack jones kaliplari gercekten cok guzel... 15 senedir en sevdigim marka... ozellikle fit kalmaya calisanlar icin mukemmel...
  • voodoo child kullanıcısına yanıt
    Bana göre de kaliteli marka.bakalım montları beğenecek miyiz

• Bonus kampanyası market harcaması için değil mi deneyen oldu mu arkadaşlar ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Öyle bir ibare yok. 10 tl düşüyor 20 tlde bonus flaştan katılıma veriyor

• m m m m kullanıcısına yanıt
    ben denedim, market alışverişi diye geçiyor ama bonus kazandınız mesajı geldi.
  • Ben de bonus ile aldım ve iki kampanyayı birleştirdim. Sizin söylemiş olduğunuz kampanyaya ek olarak 100 ₺ üzeri tekstil alışverişine 10 ₺ kampanyası var. Toplamda 40 ₺ indirim olmuş oldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Echoés

ben denedim, market alışverişi diye geçiyor ama bonus kazandınız mesajı geldi.

Teşekkür ederim

• 170 85 kiloyum azcık göbek var bende. Benim gibi olup hangi bedeni seçtiniz?

• merhaba,

http://www.ozdilekteyim.com/shop/tr/ozdilekteyim/erkek/erkek-giyim/erkek-mont-kaban/jack-jones-erkek-mont-12122819-frst-nght

jj nin tshirtlerini giyorum M rahat oluyor. Bu montta sizce ne almalıyım? 180 boy, 78 kg.

arkadaşlar yukarda bir beden küçük alın demişler ama S olur mu acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: :Fatih:

merhaba,

http://www.ozdilekteyim.com/shop/tr/ozdilekteyim/erkek/erkek-giyim/erkek-mont-kaban/jack-jones-erkek-mont-12122819-frst-nght

jj nin tshirtlerini giyorum M rahat oluyor. Bu montta sizce ne almalıyım? 180 boy, 78 kg.

arkadaşlar yukarda bir beden küçük alın demişler ama S olur mu acaba?

Benim de kilom ve boyum sizin gibi bugün Boynere ürünleri denedim ve M siparişi verdim. Ayrıca Boynerde fiyat iki katı...

• Sipariş gönderildi diyor. Sizde durumlar nedir?

Pazartesi gelir o halde.

• quote:

Orijinalden alıntı: Donnie.Brasco

Sipariş gönderildi diyor. Sizde durumlar nedir?

Pazartesi gelir o halde.

aynen benim de gönderildi yazıyor bursadan geliyor sanırım pztesi ya da salı istanbula gelir.

büyük parka şeklinde montlar var ondan alacak olan 1 beden kücük alabilir fakat ceket tarzı montlar da var onlar için kücük beden almanızı tavsiye etmem kücük gelebilir.
  • 150 30 nasıl oluyor hocam?

• Tam da ihtiyacım vardi bir taneye çok iyi oldu LCW de bile gidip alsan bu fiyata almazsin valla konuyu açanin eline sağlık 🤙

• mağazada fiyat aynımı acaba
  • http://www.ozdilekteyim.com/shop/tr/ozdilekteyim/erkek/erkek-giyim/erkek-mont-kaban/jack-jones-erkek-mont-12124254-pr-11258824--13

Linkteki montu aldım normalde m giyerim ama mağazada gidip denedim s oldu m büyük gibi oluyor kalıpları büyükmüş özdilekpark avm ye gittim levent e orda 160 falandı diye hatırlıyorum etiket fiyatı ama beden ve model yok gibiydi haber veren arkadaşada teşekkür ediyorum

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.