Şimdi Ara

ÖZDEBİR VE ÖSYMYE YAKINLIĞI?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
7.852
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Raunt/bilgi sarmal gibi denemelerde 65-73 arası netler çıkarıyordum. Tonguçtan 50lerde, Özdebirden 60 net çıkardım. Sizce hangisine güvenmeliyim?

• sınavla alakası yok hiç birinin

• Sınav daha mı zor
  • Ozdebir biraz ucuk rauntlar tam yerinde gibi hocam bence rauntlar dikkate alinabilir
  • bu tr geneli denemeler niye hiç kendilerine çeki düzen vermiyor.

• geçen seneki özdebirler gayet iyiydi.

• Halaycibasinigibmeyegeldim kullanıcısına yanıt
    Hocam her denemesine giriyor musunuz? Benim okulla anlaşmalı olduğu için her denemesine giriyorum bence de ayarında
  • Özdebir, Töder falan fişmekan hepsi ÖSYM'nin bir önceki seneki soru tipini taklit eder.. Yani yakınlıkları ÖSYM'nin bir yıl gerisinden takip etmekten ibarettir..

• türkçe dışında en kolay deneme olacak sınav sarmaldan 5-10 net çıkarmak sınav demektir bence

• Özdebir yine neyse de töderin ösym ile alakası yok.
  • En çok benzeyen tonguçtu bence ama sınavdan zordu
  • Kesinlikle çok kaliteli bir denemeydi çok linçlendi ama millet sınava polyannacı yaklaşıyor
  • tahaozcann T kullanıcısına yanıt
    Sorular çok kaliteliydi saçma soru yoktu hepsinin mantığı vardı ve bence mat fen Sos sorularının zorluğu da uygundu ne bekliyolar anlamıyom sınavın sarmalın kontrol denemesi gibi olacağını zannediyolar galiba
  • hepsi çıkmış sınav sorularının değişmiş haliydi tonguçta tek tek attırtmayın soruları

• Hedef ben miyim tayfun kullanıcısına yanıt
    Evet öyleydi kötü mü bu
  • Mezunum,ben de çözdüm kampüs denemesini aralık 15 gibi.matematik bence ösym den bir tık zordu mat gercek sinav netime yakın geldi hemen hemen aynı.fen çok garipti biyoloji bence tam ösym gibiydi çözerken sınavda hissettim kimya sağ gösterip sol vurur gibiydi gerçek tyt fen 17-3 yaptim ama bu deneme biraz dalgın çözdüm etkisi olabilir ama çok kaçırdım fende.sosyal bence gayet ösym gibiydi.türkçe ösym bu kadar uzun olmuyor gibiydi msü ye de girdim ikisinde de sanki daha kısaydı sorular türkçesi 2020 tyt den çok az daha zordu yada ben evde tam odak çözemedigim icin bana öyle geldi.bir de ben denemeyi aralık 20-25 gibi sanıyordum direk cozunce hemen hemen 15-20 günlük gelişim veremedim.bilgi sarmal daha ösym msi duruyor bakalım
  • evet kötü

• pratan27 P kullanıcısına yanıt
    Hocam raunt denemeleri hakkında ne düşünüyorsunuz? Ya da bilgi sarmal dediğiniz kontrol denemeleri mi?
  • Giriyorum hocam basta dalga gectim

ama baya guzel bence oyle sacma sapan seyleri yok asssiri zorlamiyor asssiri da kolay degil

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.