Şimdi Ara

TM'den 200.000'e girmek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
9
Cevap
0
Favori
5.396
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar TM'den 200.000'e girmek zor mudur? Yani zor olmadığını biliyorum fakat ortalama bir net söyleyebilir misiniz? Lütfen "kör girse 200k ya girer" gibi cümleler kurmayın çünkü aynı cümleleri görmekten bıktım. Sadece 200.000'e girmek için ortalama bir net söylerseniz sevinirim. Ben ortalama netlerimi şuraya bırakayım belki onun üzerinden de bir şeyler söyleyebilirsiniz. Şimdiden teşekkürler.
    TYT
    Türkçe: 32-35 arası
    Sosyal: 12-16 arası
    Matematik:10-15 arası

AYT
    Edebiyat-Sosyal Bilimler: 15-20 net arası
    Matematik: 2-5 net arası

Edit: OBP 75.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LiveStorm-TR -- 8 Mayıs 2018; 17:42:0 >

• topal girse 200k yapar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-64B87D2C4

topal girse 200k yapar
    Topal kaç net yapıyor?
  • LiveStorm-TR kullanıcısına yanıt
    matematiği 7 8 e çıkarabilirsen, dil bilgisi üzerinde durup trni 30a doğru çekersen az da sosyal coğrafya ile rahat girersin kardeşim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-64B87D2C4

matematiği 7 8 e çıkarabilirsen, dil bilgisi üzerinde durup trni 30a doğru çekersen az da sosyal coğrafya ile rahat girersin kardeşim
    Türkçe zaten 30'un altına düşmüyorum. Bu durumda ağırlıklı olarak AYT Matematik ve Sosyal Bilimler çalışmalıyım. Teşekkür ederim
    İstersen AYT matematiğini 15'e çeksin belki 190K'ya girer ne dersin? @Mr Rigby
    Merak etme bu netler senin 200K'ya girmeni sağlar. @LiveStorm-TR
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pisagor

İstersen AYT matematiğini 15'e çeksin belki 190K'ya girer ne dersin? @Mr Rigby
    Merak etme bu netler senin 200K'ya girmeni sağlar. @LiveStorm-TR
    Yorumunuz için teşekkür ederim. Bu düşük netler ile 200 K'ya girebiliyorsam geriye kalan 1.8 milyon insan ne yapıyor acaba Ancak ben her şekilde matematiğimi biraz daha ilerleteceğim. Bu durumda istediğim yere çok kolay bir şekilde yerleşebileceğim demektir. Tekrardan teşekkürler.
    Hocam sınava girip de matematikten 1 net bile yapamayan 500 bin kişi oluyor. Barajı geçemeyen zaten sınavın yarısı oluyor. İnsanımız sınava çalışmıyor bile.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.