Şimdi Ara

ÖZDEBİR-TÖDER Sınavları’na Girmek (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
128
Cevap
3
Favori
5.765
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    kardesim git ilk 100e girmis insanlara bak

hepsi de son sene ayri calistiklarini belirtiyorlar 4 sene calismis insanlar bunlar he

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • mbayediagne10 kullanıcısına yanıt
    Son sene tabii ki ayrı bir tempo olur ama çoğunluğunu izledim bu arkadaşların ve 9-10’da yazılıları yapacak kadar çalıştıklarını söylüyordu çoğu. Farkı oluşturan 11’de yüklenmeleri ve sınavın farkına varmaları. Zaten genellemeye açık bir konu değil kimisi sadece 12’de kasar ilk 100’e girer, kimisi 4 sene çalışır dediğin arkadaş gibi yapar. Etkileyen bir sürü faktör var ama o arkadaşın bıkması benim de bıkacağım anlamına gelmiyor, gibi gibi örnekler çoğaltılabilir. Bence bende bir absürtlük yok, TYT=9+10. Sınıf, ben de sadece bildiğim sınıfların denemesini çözüyorum, abartacak bir durum yok ki ortada. Sadece normalde insanlar yapmadığı için garipsenebilir ama garipsenmesi benim yanlış yaptığım anlamına değil onların başlamakta geç kaldığı anlamına gelir, bence. Zaten şu an kurs merkezlerinde de 10-11 öğrencilerine TYT denemesi yaptırılıyor, bu da ayrı bir örnek.

• Bu ne mantıksızlık. 10. Sınıfta tyt yi bitirdin diyelim 2-3 ay tyt bakma başladığın yere dönersin. Hedefin 1. Lik olsa bile bu yaptığın saçma. Git kendini gelistir kitap oku makale oku yazılım öğren çok bir şeyler öğrenmek istiyorsan ileri seviye matematik öğren şimdiden tyt bitirsen bile rakiplerinden aşırı önde olmayacaksın

• mbayediagne10 kullanıcısına yanıt

Umitcan ve çoğu ilk 100 yapan öyle bir şey belirtmedi.İlk senenden hallemediysen akıl verme kardeşim bu konularda.Yok erken başlama falan filan.Sen başlayıp basaramadiysan eyvallah yoksa sus işte.

Sana gelince kardeşim,istersen git kendini dene yani kaybedeceğin en baba 10-15 lira para olur.Simdiden başlaman bence güzel.Bu sınav surec istiyor çünkü ha öyle çok basmani gerektirecek bir durum yok yani git kitabını da oku yabancı dilini de geliştir sporunu da yap ama bugün olduğu gibi dersini de aksatma.

Bundan 2-3 yıl önce leş gibi bir lisede okurken yavaştan çalışıyordum tabii bırak fen lisesini okul 340 puan.Sonuc ne oldu ben de mezunum onlar da ama ben 11 binden mezunum arkadaşlarım 400 binden.Kaldi ki benim kadar da 0 degilmissin sen çok daha iyileri olur yani

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yerinde olsam ara ara tyt Türkçe ve mat-geoya çalışır kalan zamanda sosyallesirdim. Hiç kasmaya gerek yok bazı şeyleri yaşamak gerekiyor.

• bu ne acele amk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dmitritch -- 3 Ekim 2020; 11:48:12 >
  • kaan_yrd K kullanıcısına yanıt

LNA BU ADAM BENIMLE AYNI YAPIYOR DENEMELERDE

• benim kardesim de 10.sinifta tek yaptigi sabaha kadar oyun oynamak

• hocam kızılay avm karşısında bilim kurs var oranın numarasını bulup arayın, 12yim diyin sıkıntı olmaz. sadece tytye gireceğim derseniz kabul etmeyebilirler ama yine de sorabilirsiniz, tyt+ayt fiyatı 15 tl idi bu sene. tuhaftır ki töder de yapılıyor aynı yerde.
    10. sınıftan temeli sağlam atmaya çalışmanız da gayet güzel tebrik ederim. 11i de sıkı tutarsanız kimse tutamaz sizi. sadece sınavdan önceki 3 ay neredeyse bütün gün oturup ders çalışıyorsun bunun için aşırı yorma kendini ki bunu yapmaya gücün kalsın demeye çalışmış üstteki arkadaşlar. katılıyorum, durum aşağı yukarı böyle bence de.

• JonSnow01 J kullanıcısına yanıt
    Yanlış ifade ettim sanırım. TYT’yi bitirip hiçbir şey yapmamak değil planım. Konuları bitirip sadece denemelere odaklanmak. Denemelerde hata yaptığım konuları görüp bunları tekrar etmek. Zaten yapıyorum şu anda bu dediğimi. Kitap da okuyorum, makale de okuyorum. Yazılımın planladığım gelecekle ilgisi yok maalesef.

• Çok teşekkürler, mantıklı insanlar da varmış demek ki. Benim sorunum şu, kurumlarla iletişime geçtim ama ara sınıfları almadınlarını söylediler:( Dediğin gibi kitap okuyorum, hazırlık okuduğum için İngilizce seviyem de iyi. Basketbol oynuyorum ancak karantina vs. çok fırsat olmuyor. Sana da başarılar diliyorum, en kısa sürede hedefine ulaşırsın umarım, öneriler için tekrar teşekkürler.

• Thrashard kullanıcısına yanıt
    Hocam hayat mı kaldı şu dönemde?

• Dmitritch kullanıcısına yanıt
    Acele dediğin, 2 sene sonra sınav telaşında olacağım. Az kaldı yani, kaybedecek vakit yok.

• < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • TYT'de istediğin netlere ulaşmak için AYT de çalışman gerek, sadece TYT'ye yoğunlaşarak 100/105 bandını geçmen zor. Bu yüzden sana önerim eğer erkenden bir şey yapmak istiyorsan AYT Matematik çalış 10. sınıf konularının yanında. Hem zaten AYT Mat konuları 10. sınıftan başlıyor, Fonksiyonlardan başla İntegrale kadar git. Daha da ilerlemek istersen YouTube'daki İngilizce Calculus videolarını izleyebilirsin.

• knitta kullanıcısına yanıt
    Hocam çok teşekkürler tavsiye için. Yarın gidecektim zaten Kızılay’a, gitmişken sorayım. Karantina sağ olsun 10. sınıf başlamadan önce yazın 10 konularına başladım, öne geçme fırsatım oldu. Online derslerde de tekrar etmiş oluyorum, önden gitmek güzel bir avantaj oldu. Bu şekilde götürüp 10. sınıf yazında da AYT’ye ağırlık vermeyi düşünüyorum. Son tavsiyeniz için de teşekkürler ki zaten kendimi yormuyorum veya başkaları için yorucu gibi gözükse bile tamamen evde geçen 24 saatin 5 saatinde çalışmak bana yorucu gelmiyor.

• kaan_yrd K kullanıcısına yanıt

asosyal takılma fazla, git biraz eğlen. ciddiyim

• SvenNoderT kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler tavsiye için. TYT matematikte 25’lerdeyim şu an, 10 geometri hiç başlamadığımdan boş kalıyor çoğu. Söylediğinizi de dikkate alacağım, 10 matematiği bitirdikten sonra.

• Yeterince sosyalim hocam zaten ama olmasaydım bile üzülmezdim.

• Yok hocam ben pamdemiden önce 2 tane tödere katıldım ve 11. Sınıftım. Arkadaş okuldaki rehberliğe sordun yönlendirirler.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.