K

Onbaşı
26 Şubat 2020
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 68 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Tabii ki en kârlılar değiller şu an için belki ama şimdi kolayken kazıp ileride değerlendiğinde satabileceğimiz coin önerileriniz var mı?
Merak ediyorum gerçekten. Anketlere bakıyoruz ama belki dürüstçe söylemek isteyen de çıkar. Varsa eski AKP seçmenlerine soruyorum: Ne zaman yeter artık dediniz ve kararınız değişti? Kararsız olanlar var ise hangi konularda arada kalıyorsunuz?
Konu hakkında araştırma yaptım ama pek bir bilgiye ulaşamadım, şimdiden teşekkürler.
Başlık altında çekim yaptığımız ve az çok kazandıran siteleri paylaşalım. Herkes yararlansın.
Selamlar, IOS cihazıma indirdim uygulamayı, batarya ömrünü kısaltma gibi bir durum olur mu?
Kulüp kurmak için gerekli süreci ve yapmamız gerekenleri anlatabilir misiniz?
YÖK Atlas verileri ne zaman güncelleniyor, bilginiz var mı?
Bu program hakkında düşünceleriniz neler ve tüm hukuklara girebilen birisi sizce nereyi tercih etmeli?
Bu program hakkında düşünceleriniz neler? Sizce tüm hukuklara girebilen birisi, hangisini tercih etmeli?
Arkadaşlar ben 10. sınıf öğrencisiyim, sınavı yapan bir kurumu aradık ama ara sınıfları almıyoruz dediler. Nasıl girebilirim bu sınavlara? Alan kurumlar var mı sizin bildiğiniz? (Konum : Ankara)
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 174
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 58)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 97 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Eğitim ve Sınavlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.