Şimdi Ara

OZARK (2017) | Netflix (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
343
Cevap
14
Favori
18.533
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dizi gayet iyi başladı. Dizi hakkında kafalarında soru işareti olanlara bir şans vermelerini öneririm.

Jason Bateman'ı böylesi bir yapımda görmek bir şaşırttı açıkçası. Kendisini genelde komedi yapımlarında görmeye alışmıştık.

Son olarak, dizi bir adet Skylar White içeriyor, Breaking Bad izleyenler ne dediğimi anlayacaklardır.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sercann35

Dizi gayet iyi başladı. Dizi hakkında kafalarında soru işareti olanlara bir şans vermelerini öneririm.

Jason Bateman'ı böylesi bir yapımda görmek bir şaşırttı açıkçası. Kendisini genelde komedi yapımlarında görmeye alışmıştık.

Son olarak, dizi bir adet Skylar White içeriyor, Breaking Bad izleyenler ne dediğimi anlayacaklardır.

benim yorum da buna bağlantılı

dizide biraz breaking bad havası var , ailem için yaptım gibisinden, beklentiyi fazla yükseltmeden başlayabilirsinız.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 10. bölüm muhtesem heyecanliydi, hic beklemedigim seyler oldu.Kesinlikle guzel bir sezondu.Yeni sezonu merakla bekleyecegim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Az önce izledim tüm bölümleri dizi başyapıt olmaya aday cok guzel başladı böyle devam eder umarım hiç beklemediğiniz şeyler oluyor dizide
  • dizinin başrol oyuncusu Jason Bateman aynı zamanda dizinin yönetmeni. açıklamasına göre eğer dizi onaylanırsa beş sezon yapmayı düşünüyormuş.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Diziye 3 güm önce başladım Netflix'de.
    Diziyi 55' ekranda Netflix üzerinden 4K Ultra HD olarak izlemek muazzam onu söylemeyelim

Soluksuz olarak izleyebileceğiniz bir dizi. 2 saat kadar sürüyor ve çok sürükleyici. Mutlaka diğer bölümü izlemek istiyorsunuz. Dizi inşaallah bozmaz ve uzun süre bizimle kalır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: WISDOM

dizinin başrol oyuncusu Jason Bateman aynı zamanda dizinin yönetmeni. açıklamasına göre eğer dizi onaylanırsa beş sezon yapmayı düşünüyormuş.

çok iyi olur valla
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • dizi biraz agir gidiyor ya.

6. bolumdeyim

• ilk sezonu bitirdim bana kalırsa dizi gayet iyi,başroldeki eleman zaten çok iyi oynamış.Yazın dizi bakımından kuraklık çekenler bi şans versinler yalnız şunuda belirtmek lazım dizi dram dizisi, dizinin konusuna aldanıpta fazla aksiyon bekleyen yanılır.2. sezonu beklyoruz bakalım.
  • ilk sezonu dun baslayip bugun bitirdim. senaryo biraz agir ilerlese de genel olarak hosuma gitti.

• İlk sezonu ben de dün gece bitirdim. Bence oldukça başarılı bir sezondu.

Marty her sorunu çözüme ulaştıracak bir plan yapmış ve taraflar da anlaşmışken Darlene'in bir anda Del'i öldürmesini beklemiyordum, biraz sürpriz oldu. Del'in ve adamlarının ölümüyle, Del'in patronunu önümüzdeki sezon görme ihtimalimiz arttı. (Resmi olarak ikinci sezon onayı gelmedi fakat ben geleceğini düşünüyorum.) Zaten bu sezon onu görememiştik. Del'in ölmesiyle muhtemelen Marty, Snell'ler ile işbirliği yapmak zorunda kalacak. O aileden oldukça ekmek çıkar, oldukça değişik tipler çünkü.

Ruth'un amcalarını öldürmesi de beni sezonda şaşırtan diğer sahneydi. Ben Ruth'ın son anda amcalarını korkutarak Marty'nin hayatını kurtaracağını düşünmüştüm ama Ruth işi kökünden halletti.

Son olarak bölümlerin başında, "O" harfini dörde bölüp içinde simgeler barındıran jenerikte bölüme dair ipuçları yer alıyor. Birkaç bölüm izleyenler zaten bunun farkına varmıştır.

• https://www.youtube.com/channel/UCAJTwbQ7nTG2P9r9psf2ubg yeni kanalım dizi bilgileri paylaşıyorum. Göz atıp abone olursanız sevinirim.
  • Baya bi reklamını gördüm merak uyandırdı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Çok sıcak bakmıyordum ama Fargo'yu bitirince bakacağım bir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 2. Bölümü izledim ,gayet iyi başladı. Devam!
  • 1. Sezon

Jason Bateman hem Marty Byrde karakteri ile hem de dizinin yönetmenliği ile mükemmel bir iş çıkartmış.
    Dizinin ilk bölümü olayın ortaya çıkması ve taşınma süreci vs acayip derecede hızlı ilerliyor. Tam tersine devamında dizi bir o kadar yavaşlıyor. Son bölüm harici şaşıracağımız bir sahne de olmadı. Tam tahmin edilebilir seviyede devam etti.
    10. bölümde elemanın kafasının uçtuğu ve bebeği öldürüyor sandığım sahneler dışında da pek gerilmedim. Ama dizi gayet akıcı bir şekilde ilerleyip izlettirdi.
    Yer yer Breaking Bad havası da var.
    İkinci sezon onayını alır diye düşünüyorum
  • İlk bölümü izledim güzel başladı sıkılmadım izlerken anlamadığım bir kısım oldu

karısına giderken binadan atılan kadın hayal ürünü müydü? ben ilk başta karısı sanmıştım ama o değilmiş kaçırdım orayı

netflix olunca ve suç para aklama gibi konular olunca pablo escobar adı geçmese şaşırırdım dizi de zaten daha ilk bölümden adını duyduk patronun iyiydi son sahnede ailesini bırakıp gidecek dedim arabadan inince ama yanına geldiler kadın resmen skyler white

• Binadan atılan karısı değil karısının sevgilisi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: WISDOM

Binadan atılan karısı değil karısının sevgilisi

Uzaktan gözlüksüz izlemenin zararları şunu bayan olarak görmüşüm

OZARK (2017) | Netflix

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DjarumBlack- -- 30 Temmuz 2017; 22:13:39 >

• Wendy'nin binadan atılıp pisi pisine öldürülen sevgilisinin adı : Gary Silverberg

Bu ismi aklında tut ve unutma.

Neden dersen ; ilerleyen bölümlerdeki +18 bir sahnede bu adamı daha iyi hatırlayacak ve inan tebessüm edeceksin.Ben ettim çünkü...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Papirus -- 1 Ağustos 2017; 9:19:15 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.