Şimdi Ara

OZARK (2017) | Netflix (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
343
Cevap
14
Favori
18.519
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    2019’dan önce yayınlanacağını sanmam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lionel Fusco kullanıcısına yanıt
    person of interest tekrar gelecek mi dedektif?

• zero-man kullanıcısına yanıt
    Televizyonda yayınlanır mı bilemiyorum fakat Shaw ve ben numaraları almaya devam ediyoruz. İşin büyük bir kısmını Shaw yapıyor. Ben de eski günlerin hatırına yardımcı oluyorum.
    Reese olmadan aynı değil
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lionel Fusco -- 4 Aralık 2017; 20:05:57 >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Az önce 1 bölüm izledim Breaking Bad'e çok benzettim.Başrol oyuncusu güzel oynuyor.Ne zamandır dram izlemiyordum iyi geldi.

• 2 güne bölerek 5 5 olarak izledim.Dizi gayet güzel olmuş atmosfer olsun oyunculuk olsun gayet iyi.Merak uyandırarak bölümleri bekletmeden izlemenizi sağlıyor.Breaking Bad'i andırıyor sayılabilir ama BB'nin kalitesine ulaşması için 40 fırın ekmek yemesi lazım.ilk sezon için fena değildi.Tavsiye ederim izlemeyi düşünen varsa.
  • izleyin,pişman olmazsınız...
  • 2018 sonbahar denmiş
  • Bitirdim çok güzel bir diziydi ilk bölümler sıktı ama 9 ve 10. bölümleri muazzamdı.

Darlene'in Del'i vurduğu sahnede şok oldum bayağı
    Ruth'u başta sevmedim ama sonradan ısındım.Babası bile düşman kıza umarım Marty'le ortak olup hakkından gelirler.Acaba 2.sezon
    Del'in patronu kim olacak ve geldiğünde neler yapacak ayrıca Jacob Marty'nin tarafında mı olacak yoksa Marty'le düşman kalmaya devam mı edecek
    sorular sorular sorular... Güzel bir dram dizisi olmuş 7/10 puan veriyorum

• güzel dizi. bi kere skyler gibi bir aşüfte yok.
  • Netflix'in Marco Polo ile beraber bugüne kadar yaptığı en izlenebilir diziler bence. Kocaman bir çöplükte böyle müthiş yapımlar çıkınca insan gerçekten mutlu oluyor.
  • Çöplük demek biraz abartı gibi sanki. Stranger things, narcos, sense 8, mindhunter, black mirror, manbunt, daredevil gibi bir sürü kaliteli dizi var. Beğenmeyebilirsiniz normal ama çöplük demek de abartıya kaçıyor biraz. Neden geliyor ki bu kin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Mühendis

Çöplük demek biraz abartı gibi sanki. Stranger things, narcos, sense 8, mindhunter, black mirror, manbunt, daredevil gibi bir sürü kaliteli dizi var. Beğenmeyebilirsiniz normal ama çöplük demek de abartıya kaçıyor biraz. Neden geliyor ki bu kin

Kin değil hocam. Saydığınız dizilerin yarısını izledim, onlar için yorumum abartıldığı yönünde. Sürekli yeni dizi çıkarıyorlar, hepsi de tuhaf tuhaf konular. Vakti zamanında yapılmış ve efsane konumuna gelmiş onca dizinin yanında üyelik satmak için her şeyi doldurup gerekli gereksiz bir sürü dizi çıkardıkları için çöplük diyorum.

• Böyle diyince normal. Direk çöplük diyince ben yanlış anladım kusura bakmayın. Film konusunda netflix yapımlarını ben de pek sevmiyorum ama dizilerde(genelde reklamı yapılan diziler , sessiz sedasız çıkardıkları diziler değil) güzel içeriğe sahip. Tabi kişisel zevk tamamen

• Netflix'in en iyi dizilerinden biri herhalde. Sadece olayların öncesine, geçmişine giden 8. bölümü önceki bölümlerde karşılaştığımız bazı sahnelere cevap verse de biraz sıkıcı buldum. Yazın gelirse yeni sezon süper olur. Yine 1'er saatlik 10 bölüm olacakmış.

• konu uplaninca yeni sezon geldi sandım

• Beklemedeyiz..
  • Gayet güzel bir diziydi 2.sezonu merakla bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: bcan402

güzel dizi. bi kere skyler gibi bir aşüfte yok.
    Nasıl yok?
  • quote:

Orijinalden alıntı: DjarumBlack-

Nasıl yok?

Alıntıları Göster
    karısını kastediyorsan skyler ile hiç alakası yok. yaptığı sürtüklüklere rağmen kocasına destek olmaya çalışıyor.

işin içinden nasıl çıkarız bunun peşinde kadın.

skyler öyle miydi?

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.