Şimdi Ara

Öz-De-Bir Türkiye geneline kaç kişi giriyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
20.412
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Özdebir Türkiye geneli sınavlarına ortalama kaç kişi giriyor.

• arkadaşlar gireceklerin haberi olsun din kültürü soruları çıkıcakmış baskıyı durdurmuşlar sırf soruları değiştirmek için
  • ortalama 185 bn kişi civarı giriyor sorular absürt ve zor sıralama görmek için ideal not : aldığın puana paralel bir puan alıyosun ygs de denedim öyle oluyor din soruları mı soracaklarmış :)) bakalım nasıl olacak sınav 30 aralıkta onda bir aksama olmayacak galiba
  • quote:

Orijinalden alıntı: murty006

ortalama 185 bn kişi civarı giriyor sorular absürt ve zor sıralama görmek için ideal not : aldığın puana paralel bir puan alıyosun ygs de denedim öyle oluyor din soruları mı soracaklarmış :)) bakalım nasıl olacak sınav 30 aralıkta onda bir aksama olmayacak galiba

Arkadaşlar ÖZdebir'e hangi dershaneler üye
  • quote:

Orijinalden alıntı: MIKROP EMRE

quote:

ortalama 185 bn kişi civarı giriyor sorular absürt ve zor sıralama görmek için ideal not : aldığın puana paralel bir puan alıyosun ygs de denedim öyle oluyor din soruları mı soracaklarmış :)) bakalım nasıl olacak sınav 30 aralıkta onda bir aksama olmayacak galiba

Arkadaşlar ÖZdebir'e hangi dershaneler üye

ankaradaysan zafer üye dışardan alıyorlar 5 lira özdebirin sitesine bak derim
  • özdebirde kayıtlar için bugün son gündü. 200 bine yakın giren olur bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crista galli -- 23 Aralık 2012; 17:51:04 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mr_gölge

özdebirde kayıtlar için bugün son gündü. 200 bine yakın giren olur bence.

hep bugün son gün oluyor ama yer kaldığı sürece alıyorlar. para geliyor sonuçta :) ankara'da sakarya'daki maltepe dersanesi devam ediyor ve edecek mesela.
  • Geçen senenin sorularına baktım çok saçma sorular var . biyolojide neredeyse sırf dolaşım sindirim sistemi sormuşlar türkçede paragraflar acayip kısa. gerçek sınavda böyle soruların gelebileceğine ihtimal vermiyorum . Neyse sıralamayı görürüz en azından.
  • Giriyorum ama sadece siralamami gormek icin, ozdebirde ygs ye yakin sorular cikmiyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Girmeyeceğim ben,
    Ciddiye alacağım tek Türkiye geneli sınav Güvender olur.
  • Bu sınavda Lys mi çıkıyor yoksa ygs mi? 12. sınıf konuları var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yagmur adam

Bu sınavda Lys mi çıkıyor yoksa ygs mi? 12. sınıf konuları var mı?

ygs genel çıkacak
  • sadece fen bilimlerinde mi kayıt olabiliyoruz?
  • Geçen sene ilk sinava 80 bin kişi girmisti bu sene de o civarda olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türkiye geneli başka hangi sınavlar var?
  • quote:

Orijinalden alıntı: YUSUF340809

Türkiye geneli başka hangi sınavlar var?

Güvender (fem)
    Töder (final,sınav vs.)
    Konseptder (birey)
    Kültür
    Sınav
    ve daha bir çok dersaneye özel sınavlar final,eksen,çözüm vs.

• geçen yıl girdim. saçma sapan sınavla uzaktan yakından ilgisi olmayan gereksiz kasıntı moral bozmaya yönelik bi sınavdı. bu sene girmiyorum hadi bakalım ama çözücem soruları sonra :D
  • Geçen sene girmemiştim bu sene gircem ama önceki yılki sorularına baktığımda pekte sınavla alakası yok ama belli olmaz bakarsınız bu sene iyi olur tabi olasılık ama olsun önemli olan sıralamayı görmek katılım daha yüksek olu bence

• quote:

Kardes bu sene yapilmis sinavdan mi bahsediyosun? Kac pusn kac siralamaya denk geliyodu? Ben de sitesinden bulup yazdirdim 12.sinif dedigi sinavi yarin cozmeyi dusunuyorum da ben de siralama biliyim ortalama

• Bu sınavın kaç seansı var?14:00 seansı var mı mesela?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.