Şimdi Ara

oyungezer lol türkiye beta key yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.541
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar ben oyungezer dergisi aldım lol türkiye beta key i bulamadım dergide verdikleri cd nin arkasıda bi kod yazıyor tam olarak emin değilim bu olup olmadıgına daha önce alan varsa dergiyi yardımcı olursa sevinirim.Ayrıca bu keyi nereye giricez şimdiden teşekkürler.

• Evet kardeşim kod o derginin ilk sayfalarında yazıyor zaten , ağustosun 2. haftası davetiye alımları açılacakmış. Yardımım dokunduysa ne mutlu bana
  • çok sağol kardeşimde ilk sayfada bulamadım ilk sayfada nasıl kullanıcağınızı dvd den bakın yazıyor dvd de anlatmıyor heralde cd nin arkasındaki key dir dergiye baktım ama bulamadım.
  • tamamdır kardeşim buldum sağolasın:)
  • Rütbeler düşük olduğundan kahve ortamı olmasın, rütbeyi kafaya takanlar için okunabilir seviyede bir başlık sayılsın diye bu mesajı attım, benden sonra gelen yorumlar eğer er haricindeki rütbelere sahip kişiler tarafından yapılırsa silicem.

Rica ederim.
  • Mesaj atalı 9 gün olmuş, 9 gündür Kınayt Onlayn bölümünde post kasan, Konu Dışı'na da "TİPİM NASIL? (SS'Lİ)" konusunu açan sen değil miydin?
  • he bendim nolcak
  • Bu kasmış halimi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TüFtüF*

Bu kasmış halimi?

baya kasılmış
  • Zugurt Aga bile onbaşı olduysa Recep İvedik 4 için doğru vakit gelmiş demektir.
  • Çekimlerde de oynar hemide
  • Anlayamadım ben ımmhmmmmg
  • quote:

Orijinalden alıntı: whispR

quote:

Orijinalden alıntı: TüFtüF*

Bu kasmış halimi?

baya kasılmış

PM kutuna bak ve paramı gönder artık! İlla rezilmi etmek gerekiyor sizin gibileri. Paten alacağına borcunu ödesene, birde sorunsuz alışveriş yazmış imzasına, ayıp ayıp!
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.