Şimdi Ara

Oyundayız: DayZ Standalone - Bölüm 01 (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
172
Cevap
1
Favori
5.259
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bunu sadece ben mi farkettim

[sizer=red]Oyundayız: DayZ Standalone - Bölüm 01

32:06
  • Sizde bandit olun bundan sonra, her sene ayni seyden dert yaniyorsunuz. Ben öldüm Gokhan kac Gokhan imdat. Imkanin varsa vurucan adami yoluna bakicaksin.Survivor oyunu bu, hayatta kalmak icin kucuk baliklari yiyeceksin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geri döndünüz BSC nin en sevdigim bolumu keske biraz daha uzun olsa dedigim tek video bolumu 2 si bir arada ve DayZ. Tesekkurler beyler.
  • Talha ve Gökhan abi, iyi niyetinizi cok iyi bilsem de Türkiye de yasayan siyahiler de var.(Benim gibi) sanılanın aksine bütün siyahiler Amerika'lı falan degil, ben Sudan' dan geldim. Inanın ''nigga'' kelimesini kullanmanız birbirlerine aynı kelimeyi kullanan siyahilerin bile hosuna gitmez ki ben bir siyahi olarak bunu hakaret olarak görüyorum.

Yorumu okuyan arkadaslarım ve abilerim de eminim bana hak vereceklerdir. BSC' yi cok seviyorum ama tek ricam su kelimeyi filmlere ozenip kullanmayınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: badwolfxv

sondaki müzik?

LTR - What Dreams May Come
  • quote:

Orijinalden alıntı: AutumnRain

Sondaki müziği nereden hatırlıyorsam

bana göre en iyi dayz videoları çeken youtube kullanıcısı olan FRANKIEonPCin1080p den etkilenmişler... kötümü olmuş? hayır bence çok iyi olmuş...

bu arada daha sağlam Pc ler ile oynayın ve kayıt alın bence. size yakışan bu.
  • Harika olmuş. Geçen sene dizi izler gibi izledik. 30 dk aslında yeterli bir süre fakat 1 saate çıkartsanız kimsenin hayır diyeceğini sanmıyorum :)

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Oyunu çok beğendim. Video bittikten sonra steamda oyuna baktım, alacaktım ama bu kadar bol FPS düşüşlü bir oyunun 29,99$ olduğunu görünce biraz daha dursun. Ucuzlar ve düzeltirler herhalde diye düşündüm.

• quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

<blockquote class="quote"><i>alıntı:</i><br><br>Orijinalden alıntı: badwolfxv<br><br>sondaki müzik?</blockquote><br><br>LTR - What Dreams May Come

eywallah :)

• Süpersiniz çok güldüm bu siteyi seviyoruz. :D

• montajları kim yapıyorsa çok profesyonelce yapıyor. Bu videodaki ikili kadar onun da etkisi var ismini verseniz yeridir.

• birde şunları youtubeye koysanız tadından yenmez.

• Oyuna şu haliyle 30 papel vermek akıl karı değil bence

• quote:

Orijinalden alıntı: burak08

Harika olmuş. Geçen sene dizi izler gibi izledik. 30 dk aslında yeterli bir süre fakat 1 saate çıkartsanız kimsenin hayır diyeceğini sanmıyorum :)

45 dk ideal bence tam ortası

• quote:

Orijinalden alıntı: Trapdoor

Oyunu çok beğendim. Video bittikten sonra steamda oyuna baktım, alacaktım ama bu kadar bol FPS düşüşlü bir oyunun 29,99$ olduğunu görünce biraz daha dursun. Ucuzlar ve düzeltirler herhalde diye düşündüm.

keşke ucuzlasa tam sürümde 60 dolar olacak:S

• gökhan abi vursaydı adamı şimdi son çok süper biterdi aahhh gökhan ahhh...

• Video çok güzel elinize sağlık :) Arkadaşlar oyunun indirime girme gibi bir durumu var mı? Steam cüzdanımda yeterli miktarda para var ama 30 dolar pahalı geldi açıkçası.
  • quote:

Orijinalden alıntı: R.Rondo9

Optimizasyon olayını çözseler süper olacak. 10-15 fps de oyun oynuyoruz.

yanlış hatırlamıyorsun yapımcıların hedefi 15 fps

• Mükemmel ama izlediğim kadarıyla oyunda zombiler güçsüz ve az. oyun Bug dolu. Bence siz Farklı bi haritada Dayz MOD a devam edin. Zombi zombi olmadıktan sonra, zombi ye balta savurma dayz moddakinden daha dandik olduktan sonra ne anladık biz bu işten. Eee bug da var !. Dayz Mod dan artısı ne bunun?Eksisi var fazla fazla.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.