Şimdi Ara

Oyundayız: DayZ Standalone - Bölüm 01 (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
172
Cevap
1
Favori
5.259
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Çok iyi arkadaşlar önceki serinizde güzeldi. Başarılar.
  • Yine eskisi gibi çok iyi bir seri olacağa benziyor, 2. Bölüm ne zaman geliyor dediniz?
  • bir frankie'yi birde sizi izlerken keyif alıyorum bu dayz'de :)

sizin güzel, komik muhabbetinizin tadı ayrı keyifli.

gökhan talha, zeki metin gibi oldu valla. :D

• ulan güldüm elinize sağlık
  • Dayz Mod bölümlerinde Cherno'dan pek uzaklaşamamıştınız. Umarım bu seride en azından Sobor'a kadar ulaşabilirsiniz. Keyifle izliyoruz.
  • Oyun'DayZ

• quote:

Orijinalden alıntı: -durgun-

Arkadaşlar oyunu şimdi Steam'den alsam, oyun tamamlandığında ücretsiz olarak tam sürüme yükseltilir değil mi?

Evet. Ayrıca tam sürüme geçtiğinde oyunun fiyatı yükselecek. O yüzden erken almanın bir başka avantajı daha var.
  • Oyun tam sürüme ne zaman geçecek bilgisi olan var mı?
  • 1080p seçeneğine bastığımda Video Bulunamadı diye hata veriyor.Sorun nedir acaba?

• bsc kalitesi. çok başarılı.
  • ulan cumartesiye kadar beklenirmi be

• quote:

Orijinalden alıntı: Freddiew

Oyun tam sürüme ne zaman geçecek bilgisi olan var mı?

1 YIL BETADALAR AMA SANA TAVSİYEM ŞİMDİ AL ÇÜNKÜ BETADAN ÇIKINCA DAHA PAHALI OLACAK SÖYLEMEDİ DEME
  • Beyler DayZ olmasına rağmen uzun zamandır oynamıyorum, biraz update bekliyordum+yalnız çekilmiyor Cherno geceleri. Beraber oynamak isteyen +17 ve mikrofonu olan arkadaşlar eklesinler Steam üzerinden. thepsycho1992 (biliyorum çok uyduruk bir nick).

• DayZ'de Yumruk kullanacağınız zaman FPS'ye alın ve yüzüne çalışın adamların, iki üç yumrukta bayılıyor karakter. Ancak hemen üzerinden bir silah falan kapın yoksa combatlog yapabilirler. Ayrıca o eşyaları alan zenci arkadaş friendly'di belli, adamı döverken el falan kaldırıyordu size, biraz daha stratejik yaklaşarak tuzağa düşürebilirdiniz onu. Hiç değilse bir silah bulduktan sonra falan öldürürdünüz.

• Helikopter kazası derken ? Daha gelmedi diye biliyorum yoksa eski DayZ'in devamı larak mı elikopter kzası yazdınız anlamadım .:S

• quote:

Orijinalden alıntı: ultraslan06GS

Helikopter kazası derken ? Daha gelmedi diye biliyorum yoksa eski DayZ'in devamı larak mı elikopter kzası yazdınız anlamadım .:S

Bende senin yazdığınan bi şey anlamadım sanırım eski dayzdeki helikopterle gidiolardı onun devamı mı diosun evet öyle.
  • Abi çok iyi yaa :D
  • Hanım evi üzerime yap :D:D
  • Videolarınızı beğenerek izliyorum ve sizi takip ediyorum. YouTube'a koyacak mısınız? her 2 video arsında 1 haftalık süre uzun değil mi? Merakla diğer bölümleri bekliyorum.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.