Şimdi Ara

Oyundayız: DayZ 3. Sezon - Bölüm 2 (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
0
Favori
1.805
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sondaki konuşmanız çok şaşırttı beni birden ciddiyete bağlamışsınız, bi yandan bağış toplama kampanyası gibi olmuş :) Yeterince izlenmiyor mu DayZ bölümleriniz? Düşündüğümden daha fazla kişinin takip ettiğini sanıyordum.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Bir sonraki bölüm olaylar başlıyo, izlemeye devam :)

• Bu konu bana bildirim olarak geliyor nasıl engelleyeceğim
  • Ara sahneler falan çok başarılı. BSC'yi ilk DayZ serisi ile takip eden birisi olarak devamını heyecanla bekliyorum.

• Yine çok güzel bir bölümdü.Umarım daha çok kişiye ulaşması konusunda yardımcı olabiliriz.

• Devami gelsin :)

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Onnumarasınız her bölüm birbirinden güzel serinin devamı için İzlenmesini saglarim. Ayrıca vakit ayırdığınız için teşekkür ederiz.
  • Guzel bolumdu
  • bölümleriniz çok güzel ama ben Dayz cekilmesini istemiyorum artık neden diye soracak olursanız 1. neden oyun vasat çıkalı 2 sene oldu hala buglarla bogluyor talha abi kaç kere dedi geçen bölümdede araba bana devriliyormus gibi geldi falan bu nedir arkadas yapımcı ekip parayı kırdı tabiki oyuna adam gibi bakmıyorlar bence şuana kadar bu oyunun bitmiş olması lazımdı ve eminim h1z1 bu oyundan önce bitecek yapım aşaması, tamam belki h1z1 in yapımcıları daha tecrübeli olabilir ama bu adamlar 2 senedir yapıyor bu oyunu ve çok iyi para kazandılar azcık adam gibi yazılımcı tasarımcı bilmem ne artık işçi alsınlar kaç saat oynamıssız video kesiminden belli hiçbir hareketlenme bile olmuyor adam gibi oyun çok sığ oldu. İçimden geçeni yazmak istedim arkadaslar bölümlerin bende gelmesini isterim ama bu oyuna değmez başka bir oyunda çok daha iyi işler yapılabilir, talha ile gökhanın bu kadar zamanıda gitmez bence farklı bir oyunda her taraf içinde güzel olur

• Başlık oyunDayz bölüm 2 olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 18.06 da Talha'nın kafası, korktum lan!

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Gayet güzel bölüm oyun hala vasatı aşamamışken kendim oynuyorken alamadığım zevki sizi izlerken fazlasıyla alıyorum teşekkürler. Devamını beklemedeyiz :)

• Gerçekten güzel bir bölümdü elinize sağlık gökhan abi ile talha güzel ikili yav :D

• quote:

Orjinalden alıntı: 0quz28

bölümleriniz çok güzel ama ben Dayz cekilmesini istemiyorum artık neden diye soracak olursanız 1. neden oyun vasat çıkalı 2 sene oldu hala buglarla bogluyor talha abi kaç kere dedi geçen bölümdede araba bana devriliyormus gibi geldi falan bu nedir arkadas yapımcı ekip parayı kırdı tabiki oyuna adam gibi bakmıyorlar bence şuana kadar bu oyunun bitmiş olması lazımdı ve eminim h1z1 bu oyundan önce bitecek yapım aşaması, tamam belki h1z1 in yapımcıları daha tecrübeli olabilir ama bu adamlar 2 senedir yapıyor bu oyunu ve çok iyi para kazandılar azcık adam gibi yazılımcı tasarımcı bilmem ne artık işçi alsınlar kaç saat oynamıssız video kesiminden belli hiçbir hareketlenme bile olmuyor adam gibi oyun çok sığ oldu. İçimden geçeni yazmak istedim arkadaslar bölümlerin bende gelmesini isterim ama bu oyuna değmez başka bir oyunda çok daha iyi işler yapılabilir, talha ile gökhanın bu kadar zamanıda gitmez bence farklı bir oyunda her taraf içinde güzel olur

Yazdıklarının hepsini okumadım ama genel olarak haklısın.Fakat bu 2 abimiz ilk dayz ile başladı bu işe ve en çok beğendiğimiz de bu oldu.O yüzden yani bu serinin yeri bizde ayrı.Ama bu sezondan sonra bende sanmıyorum yenisi çekileceğini.Çünkü bir özlem vardı ve tekrar çekildi seri.O yüzden bundan sonra birkaç sene sonra özlediğimizde yaparlar.Seriyi beğenmediğimizden değil ama aynı dizi mantığı,çoğu izleyici daha 2.sezonda dizi için "sıktı artık" demesi gibi birşey.

• Güzel bölümdü teşekkürler emekleriniz için. Videonun en sonunda çalan şarkının ismi nedir?

• 10 bin küsür BSC kendi sitesinde izleniyor, bi bu kadar da Youtube'da izlenen bir seri. Çok uğraş verildiğinin farkındayız, Allah yardımcınız olsun dayz maceranızda.
  • Sonu efsane olmuş, helal olsun. Olabildiğince yayalım arkadaşlar, adamlar yüzde yüz hak ediyor.
  • Ersin ni çıkartmışlar işten... Bsc yönetimi daha çok para derdinde takipçiler içerik peşinde kaybeden bsc yönetimi olur.... Video nun sonunda da belli, demek ki sabah akşam twitch yayını yap diyorlar.... !!! Elinizde gökhan ile talha kaldı değerini bil bsc yönetimi !!!

• güzel

• quote:

Orjinalden alıntı: FreeMaNMeliH

Ersin ni çıkartmışlar işten... Bsc yönetimi daha çok para derdinde takipçiler içerik peşinde kaybeden bsc yönetimi olur.... Video nun sonunda da belli, demek ki sabah akşam twitch yayını yap diyorlar.... !!! Elinizde gökhan ile talha kaldı değerini bil bsc yönetimi !!!

Ersin'in ayrıldığına emin misin?
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.