Şimdi Ara

Oyuncu Koltuğu Önerisi Help (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
1
Favori
26.803
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Aynı modelin ışıklısı sanırım ve arada 100 liraya yakın fiyat farkı bulunuyor, aerocool şuan 1210 a kadar düşmüş durumda ÇebiTech sitesinde ama daha düşer mi bilmiyorum ve ÇebiTechi daha önce duymamıştım diğer sitelerde hala 1300 ve üzeri.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hetşat

Yok hocam bana ortası kumaş kaplama geldi. Sadece full siyah modelin ortası deriymiş.
    https://www.xdrive.com.tr/image/catalog/banners/Gokturk1.jpg

Bu resimde yazıyor zaten diğerleri kumaş diye.

Beklediğimden daha rahat çıktı itiraf edeyim, bel yastığına ihtiyaç duymadım ama boyun yastığına ihtiyaç var bence. Terletme falan yapmadı zaten kumaşın yapmaması lazım. Ben kampanyalı fiyata göre memnun kaldım. Sağlam gibi duruyor amortisörü, ayakları dokununca insana güven veriyor.

Alıntıları Göster
    Hocam bunca süredir Göktürk hakkında son yorumlarınızı öğrenebilir miyim? Ne diyorsunuz tavsiye eder misiniz? Eksisi artısı nedir? Black Friday geldi geçti ama adam akıllı bi indirim olmadı, Göktürk XDrive alabilirim fiyatı artmadan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• TaKo kullanıcısına yanıt
    Önceki yorumlarda yazmıştım . Bana 616 TL ye geldi. Bu fiyata göre beklediğimden daha iyi buldum. Çok rahat, full siyah model hariç ortası kumaş hepsinin. Beni terletmedi. Bel yastığına gerek yok ama boyun yastığına ihtiyaç duydum. Geriye 180 derece yatmıyor ama yattığı kadarı benim işimi gördü, ben rahat ettim. Malzeme kalitesi sağlam duruyor. İnşallah sorun yaşamam. Sadece kolçaklar bana güven vermedi. Biraz fazla sallanıyor gibi. 800 TL ye kadar bence daha iyi bir alternatif yok. Ama 1.000 Lira olsa başka modelleri tercih ederdim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Xdrive 1453 aldım 899 tlye sizce çokmu vermişim hepsiburadadan

• https://www.trendyol.com/adore/wrc-racing-gamer-pro-oyuncu-ve-calisma-koltugu-p-3245258?ctocode=649023803-82543&utm_source=r_05&utm_medium=cpc&utm_campaign=18

Satamayınca Adore ve Trendyol fiyatları düşürmeye başladı galiba

Göktürk almamış olsam alırdım bunu.

• uyguna yokmu birşey beyler
  • quote:

https://www.trendyol.com/adore/wrc-racing-gamer-pro-oyuncu-ve-calisma-koltugu-p-3245258?ctocode=649023803-82543&utm_source=r_05&utm_medium=cpc&utm_campaign=18

Satamayınca Adore ve Trendyol fiyatları düşürmeye başladı galiba

Göktürk almamış olsam alırdım bunu.
    Hocam bu koltuk yabancı markamı ? Nasıldır dx racer a göre ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Oldie But Goodie

Hocam bu koltuk yabancı markamı ? Nasıldır dx racer a göre ?

Alıntıları Göster
    Kullanmadım, görmedim ama sanırım adore'nin ya kendi ürettiği yada ithal ettiği bir ürün. Yurtdışında da bu markayı yada böyle bir ürünü görmedim. Kendi üretmiş olabilir. Ben paylaştığımda fiyatı 914 Liraya düşmüştü. Uzun zamandır koltuk fiyatlarını kontrol ettiğim için ciddi bir düşüş yaşandığından paylaşayım dedim.
  • quote:

Kullanmadım, görmedim ama sanırım adore'nin ya kendi ürettiği yada ithal ettiği bir ürün. Yurtdışında da bu markayı yada böyle bir ürünü görmedim. Kendi üretmiş olabilir. Ben paylaştığımda fiyatı 914 Liraya düşmüştü. Uzun zamandır koltuk fiyatlarını kontrol ettiğim için ciddi bir düşüş yaşandığından paylaşayım dedim.

Alıntıları Göster
    Araştırdım kendilerinin ürettiği markaymış.
  • Arkadaşlar benimde bütçem 700 tl falan bende bir koltuk arıyorum.Ancak kullanan veya tanıdığının kullandığı varsa tecrübeye göre öneride bulunursanız sevinirim.Beklentim düz ve geniş kol destekliği,bel ve boyun için yastık olmasa bile koyabileceğim bir açıklık bırakmış olmaları.
  • Hepsiburada home kullanan var mı videodaki arkadaş iade etmiş video linki buradan
    bu bi üst modeli https://www.hepsiburada.com/hepsi-home-oyuncu-koltugu-nf-3853-250-kirmizi-p-HBV00000DIPV1 hiç bir videoda bulamadım ürün hakkında. Hepsiburadanın satış sitesinde yorumlar var ancak yorumları kendilerimi yazıyor bilemedim. 600 liraya kadar öneriniz nedir adoreler iyi bence ama şuan fiyatları pahalandı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YunusIS -- 10 Ocak 2019; 2:4:38 >

• @ahmetc06 arkadaşımız da sormuş ancak cevaplanmamış.
    Değerli forumdaşlar şuan için kafamı meşgul eden 3 modeli aşağıya yazıyorum 4.modelden de sırf marka isminden dolayı bayağı soğumuş durumdayım ancak hepsiburada home koltuklarından da iyidir diye düşünüyorum en azından mekanizması daha gelişmiştir :)

Aerocool ac120b Siyah 1,298 TL
    Rampage kl-r40 Beyaz/Siyah 1,399 TL 1,334 TL ye de mevcut ancak sitesinden hiç alışveriş yapmadığım için 60 TL için paramı riske atmak istemiyorum.(site ucuzlukçu diye bir yer)
    Rampage kl-r25 Kırmızı/Siyah 1,455 TL

yukarıdaki 3 modelden birisini yada alternatif olarak Adore WRC GAMER PRO
    modeli almak niyetindeyim ancak bu modelleri kullanan var mı aranızda ? Memnuniyet durumları nasıldır bu konularda yardımcı olabilirseniz duruma göre bir koltuk seçip almak istiyorum.

Önceliğim aerocool çünkü daha geniş kapsamlı ve daha köklü bir firma diye biliyorum. Ürün fiyatlarını yazdım şuan için fiyatlar bunlar. Bu fiyat bandında hangisini alırsak bizi 5-6 sene götürür(günlük 5-6 saatlik kullanım süresi düşünülünce) yada hangisi bizi pişman etmez.
    Özellikle merak ettiğim özellikler ise şöyle;
    1-Terletme
    2-Soyulma-Deri de yıpranma
    3-Dayanıklılık
    4-Ses çıkarma(bir süre sonra mekanizmanın gıcırdaması gibi)
    5-Oturak kısmının yumuşaklığı ve ezilme durumu
    6-Sünger kalitesi-kendisini toparlıyor mu yoksa ezilip kalıyor mu.

Aklımda deli sorular :))

Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.

• CcOsmanLı kullanıcısına yanıt
    Ben de bu soruların cevabını merakla bekliyorum, özellikle terletme açısından aerocool acaba nasıl ? İnternette yeteri kadar bilgi bulamadım açıkcası.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emreipek

Ben de bu soruların cevabını merakla bekliyorum, özellikle terletme açısından aerocool acaba nasıl ? İnternette yeteri kadar bilgi bulamadım açıkcası.
    Kardeşim şöyle söyleyeyim. Ben KL-R25 modelini aldım.

Kendi görüşümü yazayım.
    1-Rahatlık-Bence gayet iyi(3 yıldır normal ev sandalyesinde idare ettim buna göre mükkemel rahat)
    2-Kalite-Gerçekten kaliteli işçiliği var (metal malzemesi çok sağlam)
    3-Fiyat-Bence F/P çünkü en dandik yönetici koltukları bile 500-600 TL iken bu modellere bu kadar para vermek bence boşuna değil
    4-Sünger-Süngeri iyi ve kendini çabuk toparlıyor o yönden de sıkıntı yok bilginiz olsun

Ben alalı 3 gün oldu. Eski sandalyee sürekli rahatsız olup kalkıyordum son 3 gündür rahatım çok şükür ve inşAllah umuyorum ki 5-6 yıl kullanırım.

Benim koltukta ki tek sıkıntı geri yatınca kendisini toplamıyor onun da montajla alakalı olduğunu düşünüyorum çünkü montajsız denedim geri çekme yayı çok sağlam tak diye geri çekiyor muhtemelen bir yerini fazla sıktım yada sıkıştırdım o nedenle tam toparlamıyor el ile destek olmak zorunda kalıyorum. Şimdi firmayı arayıp soracağım bu durumu. Daha çok kullandıkta unutmazsam yorumlarımı yeniden yazarım.

Özellikle sormak istediğiniz bir şey varsa video vs çekip atabilirim.

• CcOsmanLı kullanıcısına yanıt
    Bilgilendirme ve cevabınız için teşekkür ederim, terletme konusunda nasıl ? Kaç saat sonra sizi terletmeye ya da havasızlık rahatsız etmeye başlıyor ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: emreipek

Bilgilendirme ve cevabınız için teşekkür ederim, terletme konusunda nasıl ? Kaç saat sonra sizi terletmeye ya da havasızlık rahatsız etmeye başlıyor ?
    Hocam ben aşırı derecede pc hastasıyım sırf o nedenle aldım. Şuan için evimiz merkezi sistem kaloriferli ( memleket Erzurum olduğundan en iyi ısınma yöntemidir :) ) buna rağmen şimdilik hiç terlemedim. Hafta sonu pc başından sadece yemek ve tuvalet ihtiyacı için kalkarım öğlen 12 gece 2 buna rağmen terletme olmadı.

NOT : Şunun da etkisi olabilir ince bir şort yada gecelik elbise ile otutursanız terleme olabilir ancak ben pamuk eşofman ile kullanıyorum ve hiç terleme olmadı. Ancak sizin bulunduğunuz yer bizimkinden çok çok sıcak olursa belki terletebilir ancak ben de şimdilik terleme sorunu olmadı.

Tek kötü yanı şimdilik geriye doğru kendisinin toparlamaması bunun için de müşteri hizmetleriyle görüştüm koltuğun alt kısmını bize gönderin gerekli arızayı giderip size geri gönderelim dediler ancak firma UPS ile anlaşmalıymış ve benim bulunduğum ilçede UPS yok o nedenle şuan için bu şekliyle kullanmaya devam ediyorum ilerleyen dönemlerde belki gönderirim.

• Özellikle bel ve boyun kısmında destekleri olan, sırtınızın sağ ve sol tarafını kavrayan koltukları tercih etmenizi öneririz. Bunun yanı sıra tabi ki fonksiyonları da oldukça önemli. Örneğin, kolçaklar ve koltuk ayarlanabilirliği konforunuza etki edecektir. Bu sebeple ürün yorumlarını ve inceleme videolarını izleyerek, alışveriş yapmadan önce incelemelisiniz.

Günün neredeyse yarısını geçireceğiniz, fiyatına göre sıralanmış 10 koltuğu sizler için inceledik; https://paratic.com/oyuncu-koltugu/

Sparco Stint

Oyuncu Koltuğu Önerisi Help

Ürün Fiyatı: 3414TL

Dünyanın en iyi araba koltuğu üreticisi Sparco, oyuncular için kolları sıvarda başarılı olmaz mı? YouTube’da ürünün onlarca inceleme videosu bulunuyor. Bu videoları izleyerek fikir sahibi olabilirsiniz. Kendi fikrimi söylemem gerekirse ise dizaynı muazzam. Araba koltuklarında da yaptıkları dikişleri burada da kullanmışlar.

Boosting Oyuncu Koltuğu

Ürün Fiyatı: 1150TL

Güncel fiyatı ile 1159TL ödeyeceğiniz bir oyuncu koltuğu, haliyle beklentileri karşılıyor. Ayak koyduğunuz kısımdaki kaydırmaz bantlar ve tekerleklerin kalitesi anladığımız kadarıyla bir hayli iyi. Dikkat etmeniz gereken konu ise, ürünün beyaz renk seçeneğide bulunuyor. Bu renk çabuk kirleneceği için kararmalar olabilir. Size tavsiyem beyaz tercih etmemeniz.

XFLY Vendetta

Ürün Fiyatı: 849TL

Bel tarafına koyduğunuz yastığın lastikli olması kaymaması sabit durması için tasarlanmış. Bu açıdan bakıldığı zaman güzel. Onun haricinde oturduğunuz kısım bir çok sandalyeye göre daha kalın ve yorumlardan anladığım kadarıyla sert değil. Genelde yapılan şikayet ise kol koyma kısımlarının üstündeki deliklerin düzgün kesilmemiş olması. Fakat rengi ve dizaynı bir hayli hoş gözüküyor.

Türkist Spider

Ürün Fiyatı: 512TL

İlk üründe olduğu gibi yeniden Türkist ile listemize devam ediyoruz. Bu seferki koltuğumuz ise Spider modeli. Yine M3 gibi sırt kısmının ayarlanamaz olması kez avantaj. Fakat az da olsa esneme payına sahip, bu güzel birşey. Kullanıcıların yorumlarında şikayet ettikleri tek konu kargo. Ürün hakkında neredeyse kötü yorum görmedik.

• Sen 100kg sun. Bende 92 kg yum titan aldım o kadar rahat ki günün 7 saat i PC başında benim https://www.calitte.com/titan-tt-kirmizi//dan aldım çok memnunum paran çöp e gitmesin.

• yav bu max adore racing koltuğunu 500 e almıştım kırıldı yenisini alacaktım 1700 lira olmuş şaka mı bu. bu dönemde gaming chair falan alınmaz

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.