Şimdi Ara

Oyuncu Koltuğu Önerisi Help (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
1
Favori
26.799
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Özür dilerim, Xdrive 1453 için konuşuyorum yanlış yazmışım.
    800 Lira çekli fiyatı + 50'de n11 bonus gelir, maliyet 750 TL oluyor.

Edit: Hatta ve hatta +25 lira elektronik bonusu gelebilir maliyet 725 liraya düşer.

Edit2: Dediğim gibi oldu garanti bonus ile 725 liraya mal ederek aldım, umarım memnun kalırım. 2 aydır sırt dayaması kırık sandalya ile idare etmeye çalışıyorum, totom ilk defa bu kadar rahat bir şeye oturacak galiba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Khalasar -- 11 Kasım 2018; 2:25:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sedat.

Hocam bende zamaninda "ya bi koltuğa o kadar verilir mi" diyodum hep 200 250 liralik oturma kısmı ince sırt dayamalari düz şeyler alip geçiştiriyodum, sonra baktım hiçç rahat değilim pc başinda hep omuz bel ağrilarim bilek ağrilarim başladi, fıtık gibi belim tutuluyo, 1 saat oturunca kalçama ağrilar giriyor, "kalitelidir herhalde" diyip gittim Almaz olaydim Adore Vento aldim.. Aldiğim dönemde Ikea'da aşaği yukari ayni fiyatlarda bi koltuk vardi onu almadim gittim bunu aldim. Aldiğimdan beridirde yukarida olani biteni yazdim zaten.. Koltuk ayrı kalitesiz marka çalişanlari ayrı kalitesiz..

Sürekli üstünde oturuyoruz sonuç olarak mecbur rahat olmak zorunda, Bir koltuğa o parayi bir kere verebilirsiniz ama Adore markasina vermeyin.. Bendeki koltuk hala hafif sağa yamuk şekilde kullaniyorum, mekanizma kısmı yine hafif yamuldu, mekanizma sola sayik sirt dayama sağa.. Böyle folloş gibi bişiy olarak altimda malesef.. Kırılana perti çikana kadarda kullanmak zorundayim.. Geçenlerde ne alabilirim diye şöyle bi araştirma yaptim ekrandan yüzüme sicak hava geldi resmen, fiyatlar iyice uçtu..

Hakkımızda hayirlisi olsun.

Alıntıları Göster

• Baktım indirimli fiyattan Atak tükenmiş, 1453'te çok içime sinmedi deri soyulur,terletir diye. Göktürk'ü %11 kuponla 666'ya aldım. GarantiPay'den 50 TL Bonus geldi. 616 TL'ye böyle koltuk bir daha alınmaz herhalde. Umarım güzeldir sorun çıkarmaz.
  • Khalasar kullanıcısına yanıt
    Ben aldım aynen dediğiniz gibi, haftalardır koltuk araştırması yapıyorum ve bundan daha iyi bir fiyat yok piyasada, olmayacakta şu anlık. Alın derim alacaksan
  • XDrive Göktürk mü alsam;

https://urun.n11.com/oyuncu-koltuklari/xdrive-gokturk-profesyonel-oyun-oyuncu-koltugu-siyah-P242813017?recId=joc2ibw8-4er7qtwa9s4-S.W_S_CAT_HIGHL.C.c37_a60-0lleyzy

Aerocool Ac120B mi alsam;

https://urun.n11.com/oyuncu-koltuklari/aerocool-ac120b-hava-delikli-siyahkirmizi-oyuncu-koltugu-P227191019?

Sizin tavsiyeleriniz nedir arkadaşlar? Oyun moyun hikaye, işim PC başında olduğu için uzun saatler geçiriyorum. Haliyle bi yerden sonra bel ve sırt perte çıkıyor. Aerocool 1138 TL'ye denk geliyor, Xdrive Göktürk ise 700 küsüre denk geliyor. Aradaki 400 TL farka değer mi acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: hetşat

Baktım indirimli fiyattan Atak tükenmiş, 1453'te çok içime sinmedi deri soyulur,terletir diye. Göktürk'ü %11 kuponla 666'ya aldım. GarantiPay'den 50 TL Bonus geldi. 616 TL'ye böyle koltuk bir daha alınmaz herhalde. Umarım güzeldir sorun çıkarmaz.
    Hocam bu arada Göktürk modeli yenilenmiş, kumaşı komple deri olmuş diyorlar haberiniz olsun. Sonradan şaşırmayın. Ben de Göktürk ile Aerocool arasında kaldım, bir koltuğa bu kadar yüksek fiyatlar vermek zoruma gitse de n11 kampanyası bitmeden gece 12'den önce almayı düşünüyorum :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: TaKo

XDrive Göktürk mü alsam;

https://urun.n11.com/oyuncu-koltuklari/xdrive-gokturk-profesyonel-oyun-oyuncu-koltugu-siyah-P242813017?recId=joc2ibw8-4er7qtwa9s4-S.W_S_CAT_HIGHL.C.c37_a60-0lleyzy

Aerocool Ac120B mi alsam;

https://urun.n11.com/oyuncu-koltuklari/aerocool-ac120b-hava-delikli-siyahkirmizi-oyuncu-koltugu-P227191019?

Sizin tavsiyeleriniz nedir arkadaşlar? Oyun moyun hikaye, işim PC başında olduğu için uzun saatler geçiriyorum. Haliyle bi yerden sonra bel ve sırt perte çıkıyor. Aerocool 1138 TL'ye denk geliyor, Xdrive Göktürk ise 700 küsüre denk geliyor. Aradaki 400 TL farka değer mi acaba?
    Ben kararsız kaldım, Göktürk 616 TL Aerocool 1069 TL'ye düşmüştü. Arada neredeyse bir Göktürk kadar fark çıktığı için Göktürk'ü tercih ettim. Aerocool'da aynı şekilde güzel bir indirim olsaydı 1000 TL altına düşseydi belki onu alırdım. Çok kaliteli ve sağlam bir ürüne benziyor.

En önemli farkları;
    -Göktürk kumaş-suni deri kaplama Aerocool hava delikli özel bir deri kaplama var.
    -Aerocool iki parçadan oluşuyor, oturduğunuz kısım sabit dururken sırt kısmı 180 derece yatabiliyor(yatak gibi), Göktürk ise tek parça arkaya yaslanınca oturduğunuz alt kısımda biraz yukarı kalkmış oluyor.
    -Aerocool'un bel ve boyun yastıkları yanında geliyor. Xdrive aynı yastıklar için 60+60 Toplam 120 TL talep ediyor. Bunu da hesaba katmak gerek.

Karar sizin.

• N11 den bende kilolu olduğumdan kelli kasirga serisinden aldim bakalım gelince görecez. Fiyati da kısmen uygun oldu. Gelince tekrar yazarım..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende kupon olmayınca alamadım 600 700 max fiyatta bakıyorum bende 23 ksaımı bekliyorum artık belki xdrive ın kendi stiesinden alırım
  • Xdrive 1453 geldi kurdum, ilk izlenim olarak söyleyeceğim şey sanırım bunun neyini 1100 liraya satıyorlar olurdu.
    Deri terletiyor malesef, hem sırttan hem alttan, arada bir kalkıp, pozisyon değiştirip havalandırmak lazım. Umarım göktürk almadığıma pişman olmam.
    Bu zamana kadar oturduğum koltuklardan kesinlikle rahat, sağlam da çıkar umarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Khalasar -- 13 Kasım 2018; 11:50:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Khalasar

Xdrive 1453 geldi kurdum, ilk izlenim olarak söyleyeceğim şey sanırım bunun neyini 1100 liraya satıyorlar olurdu.
    Deri terletiyor malesef, hem sırttan hem alttan, arada bir kalkıp, pozisyon değiştirip havalandırmak lazım. Umarım göktürk almadığıma pişman olmam.
    Bu zamana kadar oturduğum koltuklardan kesinlikle rahat, sağlam da çıkar umarım.
    Sizinki iyi gelmiş benim sipariş daha yola bile çıkmadı

Ben sırf bu yüzden Göktürk'ü tercih ettim ama bir arkadaş Göktürk'te full deriye döndü yazmış. Gelince bende paylaşırım izlenimimi ama deri olayı özellikle yaz ayları çok sıkıntılı.
  • hetşat kullanıcısına yanıt
    Kargoyla gelmedi, direkt kendileri getirdi teslim etti şaşırdım ben de.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Khalasar kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun öncelikle.. ne kadar süre oturduktan sonra terleme yapmaya başlıyor ?

• quote:

Orijinalden alıntı: y0Se

Hayırlı olsun öncelikle.. ne kadar süre oturduktan sonra terleme yapmaya başlıyor ?
    1-2 saat oturduktan sonra hafif nem yapıyor tamamen terletiyor diyemem. Biraz üstünde zaman geçirince anladım ki koltuk güzel, beğendim baya. Ama hala 1100 liralık bir ürün olduğunu düşünmüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Khalasar -- 13 Kasım 2018; 23:13:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Khalasar

1-2 saat oturduktan sonra hafif nem yapıyor tamamen terletiyor diyemem. Biraz üstünde zaman geçirince anladım ki koltuk güzel, beğendim baya. Ama hala 1100 liralık bir ürün olduğunu düşünmüyorum.

Alıntıları Göster
    Keşke Aerocool AC120B alsaydınız hocam. Hemen hemen aynı fiyatlara denk geliyordu sanırım. Aerocool'da delikli hava alan bir yüzey sistemi varmış... Sırf Xdrive alanların yorumlarına bakmak için n11'i es geçtim, Black Friday'i bekliyorum. Siz böyle dedikten sonra ya Göktürk alırım ya da Aerocool alırım. Yine de hayırlı olsun, iade imkanınız varsa ve gerçekten memnun kalmadıysanız değerlendirin derim?

• Siparişi gelen var mı? En Geç 15'inde gönderilecek yazıyordu.
  • daha önce görseydim uyarırdım. xDrive 1453 pişmanlıktır. Ben ettim bi hata, zor sattım, siz etmeyin.
    O fiyata tam bir vasat altı ürün. Marka YERLİ ÜRETİM lafıyla orta kalite malları nerdeyse DxRacer fiyatına satan bir TÜRK markası.

Paranız ortaysa Aerocool alın, paranız iyise AkRacing alın. Kaliteyi hissedin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TaKo

Hocam bu arada Göktürk modeli yenilenmiş, kumaşı komple deri olmuş diyorlar haberiniz olsun. Sonradan şaşırmayın. Ben de Göktürk ile Aerocool arasında kaldım, bir koltuğa bu kadar yüksek fiyatlar vermek zoruma gitse de n11 kampanyası bitmeden gece 12'den önce almayı düşünüyorum :)

Alıntıları Göster
    Yok hocam bana ortası kumaş kaplama geldi. Sadece full siyah modelin ortası deriymiş.
    https://www.xdrive.com.tr/image/catalog/banners/Gokturk1.jpg

Bu resimde yazıyor zaten diğerleri kumaş diye.

Beklediğimden daha rahat çıktı itiraf edeyim, bel yastığına ihtiyaç duymadım ama boyun yastığına ihtiyaç var bence. Terletme falan yapmadı zaten kumaşın yapmaması lazım. Ben kampanyalı fiyata göre memnun kaldım. Sağlam gibi duruyor amortisörü, ayakları dokununca insana güven veriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hetşat -- 18 Kasım 2018; 10:58:51 >

• Merhaba arkadaşlar son günlerde başlayan indirimlerle birlikte güzel bir oyuncu koltuğu almayı düşünüyorum, asıl amacım oyuncu koltuğundan ziyade boyun ve bel desteği olan bir koltuk almak. baktığım modeller arasında

aerocool ac120b
    rampage kl-r40
    rampage kl-r90

ve sadece adorede satılan wrc racing (wrc racing R4101-SK) etiketli bir koltuk arasında kararsız kaldım. sonuncusu hakkında adore dışında bir yerde göremediğim için emin olamıyorum. daha önce aranızda bu belirttiğim koltuklardan kullanmış olan yada bu fiyat aralığında başka koltuk önerebilecek olan varsa çok memnun olurum, iyi günler.

bu yazıyı kendi açtığım başlıkta yazmıştım ama hiç cevap alamadım, belki bu başlığı takip eden ve düşündüğüm modelleri bilen varsa diye buraya da yazayım dedim, aerocoolun ac120b modeli şuan diğerlerinden daha baskın geliyor, sizin önerebileceğiniz bir şey var mı arkadaşlar?

• ahmetc06 A kullanıcısına yanıt
    Black Friday’de güzel bi indirim yakalarsam ben de Aerocool düşünüyorum hocam. Şimdilik fiyatlar yüksek biraz...

Led ışıklı olanı mı? Işıksız olanı mı düşünüyorsunuz? Arada çok bir fark yok aslında...

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.