Şimdi Ara

Oyuna yeniden dönmek istiyorum ancak ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
571
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Arkadaşlar tam hatırlamıyorum ama 2007-2008 yıllarında tanışmıştım wow ille darkspear serverinda dwarf hunterım ile. Henüz 34 lvldım ve oyunu henüz hiç bilmiyordum herkezin ellerindeki silahlar parlıyor yanıyordu :) daha oncesinde knight online oynamış biri olarak wowun bukadar detaylı ve hikayesi olan bir oyun oldugunu henüz bilmiyordum. Velhasıl storwinde silahıma enchant yapması için lookıng for enchanter yazıyordum chat kısmından. Ardından bi /w geldi. Türkmüsün diyordu arkadaş evet türküm dedim nerden anladın ? Şu koca dünyada İ harfini I olarak yazan bizden başka kimse varmı demişti ve o gün beni aralarına almışlardı. Last Ottoman guildi belki bilen vardır. Bana bir çok şeyi öğrettiler yardım ettiler guildimiz türk agırlıklıydı ama yabancı arkadaslarda vardı. o 34 lvl hiç bişeyi bilmeyen benim oyunu bıraktıgımda main im hunter olmak üzere bir çok class 85 lvlım karakterlerim var. Oyunu en son dunemaulda oynadım bırakma sebebime gelince 1 blizzardın bence yanlış olan surekli yeni patch getirmeleri oyunda para ile alınan binekler ws bu gidiş artık para ile item almaya doru ilerliyor bence ( ozaman sacma sapan rpg oyunlarından ne farkı kalacak ) 2 ise o darkspear last ottoman guildi ile yaptıklarımız arkadaslık dostlugu bulamam özellikle dunemaul serveri için soyluyorum son zamanlarında kendımı metin2 oynuyor gibi hissettim. Bukadar şeyi niye anlattım varmı bu forumu takip edipde biz hala senin bahsettiğim gibiyiz oyunda beraber bişeyler yapıyoruz eğleneiyoruz diyen varsa eğer benide kabul ederlerse aralarına katılmak isterim. Bilmiyorum 85 patchinden sonra neler değişti ama hunter classına oldukca hakım biriyimdir arena yapmaya bayılırım. Yaşım 27 akşam işten geldikten sonra 3 saatımı fln ayırabılırım oyuna. Bukadar :) Saçmaladıysam kusura bakmayın. Okuduğunuz için teşekkür ederim.

• Blizzard her oyununda "Parayı veren düdüğü çalar" mantığından uzak durdu. Bundan sonra gelir mi diye sorarsan "Paraya çok çok lazım olduğu zaman belki getirebilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bıraktıktan sonra defalarcs farklı oyun denedim. Hiç birinden zevk alamadim çünkü hep kriterim wow oluyor yanina bile yaklasamadilar ama iste wow da ortam olmayinca tadi kalmadi gerçekten biri gel desin gelicem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • recruit a friend atıp lvl kasmana yardımcı olabilirim arkadasım
  • 2 ay kadar önce garrosh normal modda kesince oyunu bıraktım bi süre lol'de vakit öldürdüm fakat wow damarım tuttu. sanırım bende yeniden başlayacagım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: haldamiroronar

recruit a friend atıp lvl kasmana yardımcı olabilirim arkadasım

bu nedir la her bieyde RAF atarım diye çıkıyor:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: haldamiroronar

recruit a friend atıp lvl kasmana yardımcı olabilirim arkadasım

Kendi karakterimi geçirmeyi düşünüyorum teşekkür ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: ouz369

İyi akşamlar ,

Arkadaşlar tam hatırlamıyorum ama 2007-2008 yıllarında tanışmıştım wow ille darkspear serverinda dwarf hunterım ile. Henüz 34 lvldım ve oyunu henüz hiç bilmiyordum herkezin ellerindeki silahlar parlıyor yanıyordu :) daha oncesinde knight online oynamış biri olarak wowun bukadar detaylı ve hikayesi olan bir oyun oldugunu henüz bilmiyordum. Velhasıl storwinde silahıma enchant yapması için lookıng for enchanter yazıyordum chat kısmından. Ardından bi /w geldi. Türkmüsün diyordu arkadaş evet türküm dedim nerden anladın ? Şu koca dünyada İ harfini I olarak yazan bizden başka kimse varmı demişti ve o gün beni aralarına almışlardı. Last Ottoman guildi belki bilen vardır. Bana bir çok şeyi öğrettiler yardım ettiler guildimiz türk agırlıklıydı ama yabancı arkadaslarda vardı. o 34 lvl hiç bişeyi bilmeyen benim oyunu bıraktıgımda main im hunter olmak üzere bir çok class 85 lvlım karakterlerim var. Oyunu en son dunemaulda oynadım bırakma sebebime gelince 1 blizzardın bence yanlış olan surekli yeni patch getirmeleri oyunda para ile alınan binekler ws bu gidiş artık para ile item almaya doru ilerliyor bence ( ozaman sacma sapan rpg oyunlarından ne farkı kalacak ) 2 ise o darkspear last ottoman guildi ile yaptıklarımız arkadaslık dostlugu bulamam özellikle dunemaul serveri için soyluyorum son zamanlarında kendımı metin2 oynuyor gibi hissettim. Bukadar şeyi niye anlattım varmı bu forumu takip edipde biz hala senin bahsettiğim gibiyiz oyunda beraber bişeyler yapıyoruz eğleneiyoruz diyen varsa eğer benide kabul ederlerse aralarına katılmak isterim. Bilmiyorum 85 patchinden sonra neler değişti ama hunter classına oldukca hakım biriyimdir arena yapmaya bayılırım. Yaşım 27 akşam işten geldikten sonra 3 saatımı fln ayırabılırım oyuna. Bukadar :) Saçmaladıysam kusura bakmayın. Okuduğunuz için teşekkür ederim.

http://tr.wikipedia.org/wiki/Paragraf

şurayı okursan daha fazla kişi yardımcı olabilir sana.

• quote:

Orijinalden alıntı: mczaga

quote:

İyi akşamlar ,

http://tr.wikipedia.org/wiki/Paragraf

şurayı okursan daha fazla kişi yardımcı olabilir sana.

Teşekkürler daha dikkatli olurum bundan sonra. Aydinlandim baya

• Aynı şeyleri yaşamışız. Bende uzun süredir oynamıyorum. Maddiyat ile gram alakası yok, güzel ortam bulabilsem anında başlarım.
  • Kim ne derse desin arkadaş ortamı olunca bu oyun kendini oynatıyor. Bizden de kimse kalmadı hepsi bıraktı aynı durumdayız yani.
  • Cok klasik olacak ama ortam olursa bende geri donmek isterim.
  • Markette binek satılıyor vs ama o binek sana + bi özellik vermiyor almayadabilirsin.. Paketlere gelecek olursak her daim bu böyle devam eder.. Wowa bende 1 ay önce başladım solo olarak takılıyorum kafam rahat yani
  • quote:

Orijinalden alıntı: Skillet

Kim ne derse desin arkadaş ortamı olunca bu oyun kendini oynatıyor. Bizden de kimse kalmadı hepsi bıraktı aynı durumdayız yani.

Kardesim silvermoonda başladım 88 hunter 90 a doru gidiorm 90 olup bg & arena yapmayı düşünüyorum beklerim. Pve ortam olmadan sarmaz Pvp yapalim bari

• quote:

Orijinalden alıntı: xleonhart

Cok klasik olacak ama ortam olursa bende geri donmek isterim.

Sebide beklerim kardeş silvermoon dayım.

• Yeni açılan chamber of aspectsde oynuyorum daha önceki yıllarda private serverlarda oynamıştım ama genelde fun türündeydi. Şu an düzgün bir şekilde blizzardda oynuyorum. Normal moddayım insan ilişkileri çok iyi, yani yardımsever oluyorlar geçen bir blood elf hunter questteydi galiba canavarlar arasında sıkışmış öldü ölecek yardım ettim, aynısı bana oldu geldi biri yardım etti. Horde tarafındayım, alliancelar geliyor npclere saldırıyorlar hiç oyunculara onlara saldırılmadıkça saldırdıklarını görmedim. Ama abi herkes solo ya işte sıkıntı burda. 2 günde 10 level oldum sıkıla sıkıla oynuyorum guildimiz de var ama solo hep herkes. Private oynarken herkes düşmancıldı, ama solo oynanmazdı yahu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ohan -- 6 Ocak 2014; 3:45:44 >
  • ouz369 kullanıcısına yanıt
    Ben ve 2 arkadaşım başladık tekrar wowa. Hepimiz farklı farklı realmlerde ve farklı factionlardayız. Şuanda PVP ARENA için en uygun oyuncu sayısı yüksek BG kazanan Ally realmi arıyoruz. Benim 88 LVL warrior'um var Burning Legionda. 90 olunca realm durumuna bakıp ona göre serverda kalıcaz. Burning Legion istedgimiz gibi bir server degilse Outland veya Slyvanas'a bakıp oraya taşıyacagız karakterleri. İstersen sen bize katılabilirsin. Detayları konuşabiliriz. Hardcore PVP arena yapan oyuncularız. Tabi işin içerisinde geyik muhabettide çok :P
  • Ayrıca...

Uzun yıllar horde oynamış olmamızdan dolayı benim yogun ısrarım saıyesinde arkadaşlarımı ally olmaya ikna ettim. Horde'un bgde mal mal middlefight yapmasından sıkıldım kafası çalışan PVP yapmayı bilen en azından healer korumayı bilen ally lar ile oynamak istiyorum. Katılmak isteyen herkesi bekleriz.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Skillet

Kim ne derse desin arkadaş ortamı olunca bu oyun kendini oynatıyor. Bizden de kimse kalmadı hepsi bıraktı aynı durumdayız yani.

Kardesim silvermoonda başladım 88 hunter 90 a doru gidiorm 90 olup bg & arena yapmayı düşünüyorum beklerim. Pve ortam olmadan sarmaz Pvp yapalim bari

Pvp iyidir de iyi arena partneri lazım yoksa çıldırıyorsun

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.