Şimdi Ara

[OYUN] [TÜRKÇE] Yeni Yerli Android Oyun

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.552
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar yeni bir oyun ekledim markete, oyun Türkçe ve İngilizce olarak oynanabiliyor.

Oyun Bir Kelime Bir İşlem oyununun işlem kısmına benziyor, rakamlarla dört işlem yaparak istenen sayıya ulaşmanız isteniyor. Oyunda aldığınız skorları telefona kaydettiği gibi isterseniz dünya sıralamasında da kaçıncı olduğunuzu görebilirsiniz.

Market Linki

yorumlarınızı burada paylaşabilirseniz sevinirim.

Birkaç yerde ingilizceden çevrilmemiş yerler olabilir, bunlarıda hata olarak görüyorum, ilk fırsatta güncelleme ile düzelteceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi webstar -- 25 Temmuz 2011; 14:32:26 >

• pek iddialı olacağımı sanmıyorum ama, yine de bir indirip deneyeyim :) emeğin boşa gitmesin kimseden ses çıkmamış bu saate kadar :)
    teşekkürler :)
  • evet an itibariyle oynamis bulunuyorum, herhalde butun dunyada sadce 4 kisi oynuyor ki dunya 2.si oldum
    depremm oldu yalniz ha
  • aldığın skor marmarada deprem etkisi yarattı DhAk

oyun çok taze, skor yarıştırmak için daha fazla oyuncuya ihtiyaç var.

oyunu indirip destek verdiğin için teşekkür ederim.

Dünya birincisi benim bu arada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi webstar -- 26 Temmuz 2011; 8:01:19 >
  • rica ederim
    en başta pek saracağını düşünmemiştim açıkcası ama, şu globalscore olayı olunca inat ettim. 80'in üzerine çıkamıyorum, 255 imkansız; 100 yapsam o bile iyi güzel oyunmuş, tebrik ederim
  • Yine bir Türk yazılımcının geliştirdiği yılan oyunu var. İsmi snake :D

https://market.android.com/details?id=com.yilandro

Gerçekten güzel oyunun kendi high score sini geçememiş olsamda arada hırslanmıyor değilim. :D

Yalnız yapan hala uğraşıyor sanırım güncelleme geliyor her hafta bi kaç kez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dualwarior -- 26 Temmuz 2011; 14:59:33 >
  • bizde onu deneyelim dualwarrior, benim oyunda da beni geçmeyi dene istersen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi webstar -- 26 Temmuz 2011; 16:51:06 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DhAk

rica ederim
    en başta pek saracağını düşünmemiştim açıkcası ama, şu globalscore olayı olunca inat ettim. 80'in üzerine çıkamıyorum, 255 imkansız; 100 yapsam o bile iyi güzel oyunmuş, tebrik ederim

ben en yüksek 350 puan aldım şuana kadar, bakalım geçen çıkacak mı

• Oyundaki İngilizce kalan yerleri temizledim, oyunun adı dışında ingilizce birşey kalmadı gibi görünüyor. Aldığınız yüksek skoru buradan paylaşın en üstte DH birincisini görelim.
  • Bir soru : Oyunu oynayan arkadaşlar, nasıl oynanacağını anlamakta zorluk çekti mi acaba, daha fazla yardım eklemek gerekir mi ?
  • Hala 100 puanı geçen yok, o kadar zor mu ya ?
  • biri 510 puan almış helal olsun, inş. bizden biridir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.