Şimdi Ara

Oyun sırasında anlık goruntu ve ses takılması?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.078
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Çok uzun zaman olmasa da kendi çapımda bende TF2 oyununa kaptırdım kendimi. Bilmediğim çok şey olsa da baştan beri oyunda rahatsız eden takılma sorunları yaşıyorum. Takılmalar 1 saniye veya biraz daha uzun süren sesle birlikte goruntu donması şeklinde oluyor. Notebook ta i5 işlemci 4ram ve 1gb ati 5730 var. Sorunun donanımsal olduğunu düşünmüyorum. Takılma oyun sırasında rastgele aralıklarla oluyor. Bİr oluyor bazen 1 dakka sonra bazen 15 saniye sonra tekrarlıyor. Bu hem server da hemde offline training te oluyor.

Benzer problemi olan varmı bilemiyorum fakat bir çözümü var mı, varsa çözüm nedir bilgisi olan arkadaşlardan rica ediyorum.

İyi forumlar, iyi oyunlar.

• Kemal amca sorun steam serverlarından kaynaklanıyor diye biliyorum, eskiden bende de olurdu ama bu aralar olmuyor.Bi ara bayağ kafayı takmıştım, fps config felan yüklemiştim.Düzelmenin onlarla bi ilgisi olduğunu sanmıyorum ama belki de olabilir...
  • İnternetten de olabilir. Mesela oyuna f2p olarak gelmiş BEBELER bazen çok konuşuyorlar ve lag oluyor. Oyun içi iletişimi kapat belki yararı olur.
  • konu eski biliyorum ama bu soruna cevap bulabilen oldumu merak ettim bu ara benide gıcık etmeye başladı
  • Ses kalitesini düşürmeyi denedin mi ayarlardan ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ayyaş Pilot

Ses kalitesini düşürmeyi denedin mi ayarlardan ?

denemedimde 1 senedir tf oynuyorum ses kalitesi ayarlarını hiç kurcalamadım işe yarayacağını sanmıyorum. alakası ne olabilirki
  • liberty launcher kullanma düzelir
  • liberty launcer nedir yav bugünkü güncellemeden sonra düzeldi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.