Şimdi Ara

Oyun Seçeneği

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
669
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Kısaca özetlemek gerekirse biraz oyun sirkülasyonunun artmasını bekliyordum ki ps4 aldım bugun.
    Daha öncelerden ps1,2,3 yani bütün serilerini kullanmış bulunmaktayım ve uzun yıllardır pc de online oyun deneyimim var.
    Ps4 konusunda benden daha deneyimli arkadaşlara birkaç sorum olacak, ilk başta hangi oyunları önerirsiniz ? Ayrıca araştırdığım ve önceden bildiğim kadarıyla şu an orjinal bi oyun almaya kalksam 150-250 arası bi fiyat belirlemiş durumdalar.
    Forumda birkaç kez bazı kişilerin yazısına denk gelmiştim.ismini bilmediğim bi siteden bahsediyorlardı ve buradan almak varken teknosa tarzı mağazalara gidip neden bunca para veriyorsunuz şeklinde ikaz ediyorlardı.
    Oyunlarımı nerden kimin aracılığıyla alabilirim, bana bi site önerirmisiniz sürekli ordan sipariş edeyim.
    İnceledim bu şekilde bi başlık açan yoktu , görmemiş olabilirim konu kirliliğide yapmak istemiyorum.eğer öyle ise yönlendirirseniz sevinirim
    Teşekkürler , herkese iyi forumlar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• BasicWarrior kullanıcısına yanıt
    Oyunlarini gittigidiyordaki güvenilir yerlerden alabilirsin veya Kadıköy'de sposporlar var oradan alabilirsin istanbulda yasiyor isen veya syd bilgisayarın internet sitesinden al

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dijital oyun oynarsaniz kardeslik sistemi ile oyun basina 10-15 tl gibi bir fiyatla isi halledebilirsiniz.

Onun disinda eski oyunlari forumun ikinci el bolumunden alabilirsiniz. Yeni cikan kutulu oyunlar icin de spotcular veya yurtdisindan alabilirsiniz.

Oyun olarak da oynamadiysaniz The Last of Us, inFamous SS, Wolfenstein, Driveclub alinabilir. Bunlarin fiyati daha dusuk tabi.

Yeni oyunlardan fa AC Unity, GTA, Far Cry, Evil Within, Shadow of Mordor vd tercih edebilirsiniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kardeşlik sistemi dediğiniz yer üyelik tarzı aylık belli bir ücretmi veriyoruz sistem nasıl acaba ? tam olarakta anlatmak istediğim buydu , yani onca para vermek yerine daha az ücret ödeyerek oyun oynayabilmek.
    Dediğiniz oyunların birkaçını oynadım diğerlerinide alacağım teşekkürler
  • Kardeşlik konusuyla ilgili buradan yeterince bilgi alabilirsiniz. Biraz olsun yardımcı olur TIKLA!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi knidos -- 14 Kasım 2014; 19:17:24 >
  • Bayağı işime yarayacak gibi görünüyor,
    Teşekkürler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.