Şimdi Ara

oyun oynarken pc reset atıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
300
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar oyun oynarken örneğin fifa 13 menüde sıkıntı yok ancak maçın içinde 60-65. dakikada reset atıyor cpu temperature over hatası veriyor ve sıcaklıga bakıyorum -110larda ancak 3-4 dk bekledigimde hemen +90a dönüyor birden sorun nedir diger oyunlardada aynısı oluyor

• HWMonitor isimli programı indirip sıcaklıkları düzenli olarak kontrol edebilir misiniz ?
    15 Dk de bir ss alıp burada paylaşın
  • quote:

Orijinalden alıntı: zwanzig

HWMonitor isimli programı indirip sıcaklıkları düzenli olarak kontrol edebilir misiniz ?
    15 Dk de bir ss alıp burada paylaşın

dedigini yaptım ss atmaya gerek yok ben baktım sıcaklıklar hep aynı düzeyde inip çıkıyor bu olay sadece oyun oynarken oluyor oyunun içinde menüdede sıkıntı yok
  • quote:

ss atmaya gerek yok

Ona benim karar vermem daha doğru olur.
    cpu temperature over hatası dediğiniz işlemcinin aşırı ısındığının kanıtı.Bu yüzden bilgisayarın kendini korumaya alıp kapatıyor.İsterseniz ssleri atın isterseniz de kendi yöntemlerinizle çözüme ulaşın...
  • quote:

quote:

ss atmaya gerek yok

cpu temperature over hatası dediğiniz işlemcinin aşırı ısındığının kanıtı.Bu yüzden bilgisayarın kendini korumaya alıp kapatıyor.İsterseniz ssleri atın isterseniz de kendi yöntemlerinizle çözüme ulaşın...

dostum ss nası atıcaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: alikasdemir

quote:

quote:

ss atmaya gerek yok

dostum ss nası atıcaz

öncelike program tam karşındayken klavyeden print screen tuşuna basacaksınız daha sonra painti açıp ctrl+v yapacaksınız.Resmi kaydettikten sonra imageshack us gibi bir siteye yükleyecek ve sitenin verdiği linki burada paylaşacaksınız...

• -110 ve +90 ? sensörler bozulmuş olabilir böyle göstermemesi lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: AhmetGüler

-110 ve +90 ? sensörler bozulmuş olabilir böyle göstermemesi lazım

-110 ve +90 diye göstermiyor sıcakken kırmızı 110 gösteriyor ve birden soğuyor 90a geliyor
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: alikasdemir

quote:

quote:

ss atmaya gerek yok

dostum ss nası atıcaz

öncelike program tam karşındayken klavyeden print screen tuşuna basacaksınız daha sonra painti açıp ctrl+v yapacaksınız.Resmi kaydettikten sonra imageshack us gibi bir siteye yükleyecek ve sitenin verdiği linki burada paylaşacaksınız...

ss çektim ancak upload edemedim senin ögrenmek istedigin degeri söyle yazayım

• Bana tüm parçaların temperature kısımları gerekiyor.En sağ taraftaki değerleri yazmalısın yani en fazla ulaştığı değeri :) Team Viewer varsa id pw at bakayim
  • quote:

Bana tüm parçaların temperature kısımları gerekiyor.En sağ taraftaki değerleri yazmalısın yani en fazla ulaştığı değeri :) Team Viewer varsa id pw at bakayim

bir sürü deger var baska çözüm yolu yokmu bnları ögrenmeden.

Başka yardım etcek yokmu su forumda
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.