Şimdi Ara

Oyun Muhabbeti:Vita, 3DS ve Akıllı Cihazlarda Oyun (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
0
Favori
14.156
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi geçmisi arayan adam -- 20 Mart 2012; 10:35:50 >
  • Ya bu Vita' dan ögghhhhhhh geldi artık.Reklam kokmaya başladı.Lütfen artık yeteeeeeeeeeeeeerrr........
  • quote:

Orijinalden alıntı: Black_Tower

Ya bu Vita' dan ögghhhhhhh geldi artık.Reklam kokmaya başladı.Lütfen artık yeteeeeeeeeeeeeerrr........

Zorlan izlettirmiyorlar.Izlemezsin olur biter.Bu kadar kasmaya gerek yok.
  • artık şu oyun videolarına bi çare bulun cok can sıkmaya başladı
  • PSP yorumları konusunda musAKka'ya katılıyorum. Yıllarca DS kullanmış ve DS'i son derece takdir eden biri olarak, ikisinin yerini ayrı görüyorum. DS'in oyun desteğine yaklaşmasa da PSP'nin de az ama öz nitelikte çok sağlam JRPG ve puzzle oyunları var. Tabii bu destek cihazın kullanım ömrü boyunca yeterli olmayabilir, bu yüzden tek konsol olarak PSP kötü bir seçim olacaktır, ama bir DS ile birlikte gayet tatmin edici bir ikili olarak görüyorum. Kötülenen grafikleri de açıkçası arada DS'te Layton oynarken gözlerimi kısmaktan kör olmaya yaklaştığımda bulsam öpüp başıma koyacağım bir şey.
  • quote:

Orijinalden alıntı: salvo

PSP yorumları konusunda musAKka'ya katılıyorum. Yıllarca DS kullanmış ve DS'i son derece takdir eden biri olarak, ikisinin yerini ayrı görüyorum. DS'in oyun desteğine yaklaşmasa da PSP'nin de az ama öz nitelikte çok sağlam JRPG ve puzzle oyunları var. Tabii bu destek cihazın kullanım ömrü boyunca yeterli olmayabilir, bu yüzden tek konsol olarak PSP kötü bir seçim olacaktır, ama bir DS ile birlikte gayet tatmin edici bir ikili olarak görüyorum. Kötülenen grafikleri de açıkçası arada DS'te Layton oynarken gözlerimi kısmaktan kör olmaya yaklaştığımda bulsam öpüp başıma koyacağım bir şey.

Su layton oyunlarini hic beceremiyorum *-*
    ingilizcem iyi degil offf :/

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: soniczeki
    Su layton oyunlarini hic beceremiyorum *-*
    ingilizcem iyi degil offf :/

Maalesef bir kusuru iyi İngilizce gerektirmesi gerçekten. Matematik sorularındaki terimler için falan ben bile (çevirmenim) google'a veya sözlüğe bakıyorum.
  • bu videoda 115 kere handikap kelimesi geçiyor :)
  • Ya niye şu oyun muhabetinide 1e1 gibi her pazar çıkartmıyorsunuz
  • Hala gülüyorum ya adamı kameraya ters oturtmuşsunuz

• mahsur kalan adam M kullanıcısına yanıt

konuyu iyi hortlatmışsın. [sizer=red]Oyun Muhabbeti:Vita, 3DS ve Akıllı Cihazlarda Oyun 

• burocker86 kullanıcısına yanıt

Vitanın öldürülmesine hala inanamıyorum da

• Psp 3000 var. Oled vita ve DSI XL katmak lazım arşive.

• 3DS alın hocam. Geriye uyumlu olduğundan DS oyunlarını da çalıştırıyor.

• Venomstr kullanıcısına yanıt

Hocam pixeller tam oturmuyor gibi 3ds de. Ppi değeri daha fazla 3ds'in. Strecth image yapınca da bu sefer görüntü bozuluyor. O yüzden dsi xl düşünüyorum. Ha new 3ds xl bulursam denerim eğer hoşuma giderse gerek kalmaz.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.